Kas yra depiliacija vašku? Kokia jo nauda?
Įkelta:
2022-05-11
Nuotrauka
vaskas
Aprašymas

Depiliacinis vaškas iš Salonams.eu

Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.

Vaško istorija

Vaškas atsirado Egipte. 1150 m. pr. m. e. buvo pranešta, kad Ramzio III haremo moterų kūnai buvo lygūs ir be plaukų. Gali būti, kad kūno depiliacija vašku Egipte buvo praktikuojama dar anksčiau - 3000 m. pr. m. e. Dažniausiai buvo depiliuojamos kojos ir pažastys.

Nuo 80-ųjų metų kūno depiliacijos vašku atvejų padaugėjo. Šiandien itin populiarus intymių vietų depiliacija vašku (vadinamoji braziliška), po jos seka kojų, pažastų, veido ir nugaros depiliacija.

Ar mano plaukai ataugs storesni, tamsesni ?

Ne, neaugs. Vašku plaukai pašalinami su šaknimis, o tai dažnai susilpnina plauko šaknis. Todėl, jei kas nors ir bus daroma, plaukai po pakartotinio reguliaraus depiliavimo vašku taps plonesni ir retesni.

Kokia depliacinio vaško nauda?

Lygi ir lygi oda. Vienas iš geriausių depiliacijos vašku privalumų yra tas, kad jūsų oda bus lygi ir lygi. Depiliuodami vašku ne tik pašalinsite nepageidaujamus plaukelius - vašku pašalinsite ir sausas bei negyvas odos ląsteles.

Jokių įpjovimų. Depiliuodami vašku, nerizikuojate įsipjauti ar įpjovimų, po kurių gali likti skutimosi randų.

Oda be žilių - vašku visiškai pašalinami nepageidaujami plaukeliai nuo pat šaknų. Kita vertus, skutantis dažnai lieka ražienos, todėl oda būna šiurkšti ir šerpetojanti.

Nedirgina ir nealergizuoja. Depiliacijos vašku metu naudojama minimalus kiekis cheminių medžiagų, todėl depiliacija vašku retai kada sukelia odos sudirginimą ar alergiją.

Lėtas plaukelių ataugimas. Po depiliacijos vašku plaukeliai atauga labai lėtai, dažnai tai trunka nuo 4 iki 6 savaičių. Be to, daugelis sako, kad po ataugimo plaukai būna plonesni.

Vaškavimas turi daug privalumų, palyginti su kitomis plaukų šalinimo formomis. Tai veiksmingas būdas vienu metu pašalinti didelį plaukų kiekį. Tai ilgalaikis metodas, nes plaukai vašku išteptose vietose neatauga nuo dviejų iki aštuonių savaičių. Kai plaukai skutami arba šalinami depiliaciniu kremu, plaukeliai pašalinami paviršiuje, o ne prie plauko šaknies. Per kelias dienas plaukai gali vėl atsirasti paviršiuje. Taikant šiuos metodus, plaukai paprastai atauga šiurkščia ražiena. Ilgą laiką pakartotinai vašku depiliuotose vietose plaukai dažnai atauga švelnesni. Leiskite mums padovanoti jums lygią odą be plaukelių!

Ar geriau karštas, ar šaltas vaškas?

"Karštas vaškas prie plaukelių prilimpa stipriau ir tvirčiau nei šaltas vaškas, todėl jis veiksmingesnis šalinant trumpesnius ar plonesnius plaukelius nuo šaknų." Taigi, jei nenorite laukti taip ilgai tarp depiliacijos vašku seansų, karštas vaškas gali būti geriausias pasirinkimas.

Koks yra vaško trūkumas?

Trūkumai: Kartais ne visi plaukeliai išraunami vienu metu. Taigi tai tenka naudoti vis kitoje vietoje. Tai gali sukelti odos sudirginimą, skausmingus odos nelygumus ir įaugusius plaukelius.

Užs. Nr. 53

Nuotrauka
kelione
Įkelta:
prieš 18 valandų
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 18 valandų
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
bendravimas
Įkelta:
2022-04-28
Šiandieninė kultūra neretai teigia, kad santykiai gali būti sėkmingi tik tada, kai asmenys yra fiziškai arti vienas kito. Tačiau vis dažniau susiduriama su santykių per atstumą iššūkiu. Tokie santykiai tikrai nėra pasmerkti žlugti – tik pasikeičia jų pobūdis ir sustiprėja komunikacijos svarba
Nuotrauka
metalai
Įkelta:
2022-04-28
Metalo menas – unikali meno forma, suteikianti neribotas galimybės. Kai įvaldote pagrindus, jus riboja tik vaizduotė. Šiame straipsnyje pateiksime idėjas bei visą informaciją, kurią reikia žnoti pradedantiesiems, nusprendusiems konstruoti iš metalo.
Nuotrauka
savaitgalis
Įkelta:
2022-04-28
Kas gali būti geriau, nei dienai ar dviem pabėgti iš rutinos ir pailsėti? Juk tam ir skirti savaitgaliai – pakeisti aplinką ir užsiimti tuo, kas Jus labiausiai džiugina. Dažnu atveju tam puikiai tinka kelionės. Tad ką galima aplankyti Lietuvoje savaitgaliais?
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-04-28
Skaitymas yra labai svarbus įgūdis. Tiek moksleiviams, tiek studentams ir net darbuotojams neretai tenka skaityti knygas, padedančias tobulėti. Tačiau kartais perskaitytą tekstą atsiminti sunku. Todėl dalinamės patarimais, kurie padės skaitant efektyviau įsiminti informaciją.
Nuotrauka
šildymo sistema
Įkelta:
2022-04-28
Dažnam namo savininkui kyla klausimai apie ekonomiškesnį vandens šildymo sistemų naudojimą. Juk reikia apsvarstyti tiek dalykų: ar boilerį prišildyti kiekvieną kartą, kai vanduo atšąla, ar pastoviai laikyti įjungtą, kada metas jį keisti? Čia dalinamės patarimais, kaip sutaupyti naudojant vandens šildymo sistemas.
Nuotrauka
APRANGA
Įkelta:
2022-04-28
Coco Chanel yra pasakiusi, kad paprastumas – elegancijos pagrindas. Ji buvo visiškai teisi: kad atrodytumėte prabangiai, nebūtina išleisti daug pinigų. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės atrodyti stilingai ir elegantiškai.
Nuotrauka
sodas
Įkelta:
2022-04-26
Įsibėgėjantis pavasaris signalizuoja apie artėjančius sodo darbus, tačiau, norint džiaugtis išpuoselėta ir jaukia aplinka, teks įdėti ne tik pastangų ir laiko, bet ir investicijų. Ekspertai pastebi, jog pastaraisiais metais keičiasi ir supratimas apie sodą: neapsiribojama nuo smalsių akių apsaugančiomis žaliuojančiomis gyvatvorėmis, vis daugiau dėmesio skiriama šiuolaikiškiems ir kompleksiškiems projektams. Kiek jų įgyvendinimas paplonina piniginę ir kodėl vis tik verta investuoti?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-22
Kovo-balandžio mėnesiais vyko Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuoti Metų renovacijai projekto rinkimai. Jų metu visuomenei pateikta net 15 įgyvendintų projektų, iš kurių daugiausiai Lietuvos gyventojų dėmesio sulaukė du daugiabučiai iš Klaipėdos – Vingio g. 35 ir Veterinarijos g. 29 bei daugiabutis iš Telšių, Vilniaus g. 24.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-19
Norėtumėte visur su savimi nesinešioti telefono, tačiau ir nepraleisti skambučių, žinučių bei naujienų? „Tele2“ turi pasiūlymą – dabar svarbiausias telefono funkcijas turinčius išmaniuosius laikrodžius galite įsigyti ypač geromis sąlygomis, o eSIM planas, pasirašius 24 mėn sutartį, pirmus 12 mėn. jums nieko nekainuos.
Nuotrauka
skola
Įkelta:
2022-04-12
Susidariusi skola tampa tikra našta tiek ją grąžinančiam žmogui ar juridiniam asmeniui, tiek ir kreditoriui, kuris nori atgauti savo pinigus bei seka visą procesą, kad jis vyktų sklandžiai. Tad, kaip ne tik sukurti efektyvų skolų išieškojimo planą, bet ir padėti skolininkui greičiau atsistoti ant kojų?
Nuotrauka
automobiliai
Įkelta:
2022-04-11
Automobilio priežiūra gali būti komplikuotas dalykas dažnam vairuotojui. Natūralu, kad visos problemos privalo būti išspręstos iki techninės apžiūros datos. Kokius faktus privalu atminti, ruošiantis šiai dienai?
Nuotrauka
kondicionierius
Įkelta:
2022-04-06
Pavasarį prasideda oro kondicionierių montavimo karštinė. Didžiulė meistrų paklausa provokuoja „mėgėjus“ imtis įrankių ir eiti montuoti neturint žinių ir reikiamų kompetencijų. Daromos klaidos ir netinkamai sumontuota, blogai veikianti įrangą kenkia gamintojų reputacijai, o labiausiai kenčia nuo to klientai. Gerų, patyrusių meistrų rinkoje mažai, todėl jie turi galimybę rinktis tą klientą, kuris sumokės daugiau. Paprastai oro kondicionieriaus montavimo kaina be medžiagų yra 250-300 eur. Per dieną vienas patyręs meistras gali sumontuoti iki dviejų kondicionierių. 2021- ųjų vasarą kvalifikuotų meistrų darbų atlygis siekė net 500 eur už oro kondicionieriaus vidaus ir lauko bloko sumontavimą!
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-04-05
Apie 1000 – tiek naudotų įrenginių jau perduota į šalį atvykusiems ukrainiečiams. Vasario pabaigoje startavusiai mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ iniciatyvai lietuviai neliko abejingi – aukoja net ir naujus telefonus. Salonuose surinktus prietaisus įmonės darbuotojai kruopščiai atrenka, patikrina ir perduoda Ukrainos žmonėms padedančioms organizacijoms.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-04-01
Nuo balandžio 8 dienos visi Tauragės gyventojai kviečiami atiduoti savo balsą už, jų nuomone, geriausius daugiabučių atnaujinimo projektus. Rinkimus organizuoja Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamentas, kuris kviečia aktyviai balsuoti ir kartu su visa Lietuva išrinkti geriausius projektus. 
Nuotrauka
dovana
Įkelta:
2022-03-30
Dauguma puikiai žino posakį, jog „mažos dovanėlės stiprina draugystę“, tačiau jos labai priklauso nuo daugumos veiksnių, kam planuojate dovanoti numatytą dovaną, kas jus sieja, kokia proga ir galų gale koks yra jūsų numatytas biudžetas.
Nuotrauka
moteris
Įkelta:
2022-03-16
Moterys ir IT darbo rinka  Šiandien IT srities specialistai - vieni paklausiausių darbo rinkoje tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Kad tokių specialistų poreikis didžiulis patvirtina ir aktyvi programuotojų, testuotojų, analitikų ir kitų IT krypčių darbuotojų paieška darbo paieškos portaluose.  
Nuotrauka
kaziuko
Įkelta:
2022-03-16
Jau Kovo 18-19d. Tauragėje jūsų lauks gausi Kaziuko mugė į kurią suvažiuos prekeiviai iš visos Lietuvos. Pilies aikštėje rasite tradicinių ir gurmaniškų maisto produktų, unikalių drabužių ir papuošalų, tautodailės darbų ir dar daugiau.
Nuotrauka
šlepetės
Įkelta:
2022-03-16
Kas bendro tarp vyriškų šlepečių, lėktuvo kėdžių ir „Volkswagen“ salono? Šlepetes iš odos ir vilnos sluoksnių siuvantiems „Šlepetijos“ meistrams tenka kiekvieną porą apdailinti ir susiūti rankomis. Tam prireikia metų metus tobulinto kruopštumo bei, kaip sako „Šlepetijos“ vadovas Tadas Bybartas – nedrebančių rankų. Nors šių siuvėjų pasiūloje  nemažai tamsių, žemiškų spalvų apavo, netrūksta ir spalvingų odinių šlepečių. O dėl jų žaliavos neretai tenka nueiti tą „papildomą kilometrą“. Jei tiksliau – kelis šimtus kilometrų, nes ryškių spalvų odos rulonai atkeliauja net iš Italijos bei Vokietijos. Kai kurie šlepečių šeimininkai galbūt ir nežino, jog jų mėlynos šlepetės – iš tos pačios odos, kuri naudojama vienos aviakompanijos lėktuvų salonams įrengti, o geltonos – iš odos, kuri iš pradžių gaminta „Volkswagen“ automobilių salonams.
Nuotrauka
oda
Įkelta:
2022-03-14
Turbūt kiekvienas žmogus daugiau ar mažiau gali įsivaizduoti, kaip atrodo ir kas yra odos ataugos. Nors nedaug kas žino, ką tiksliai jos reiškia ir, kaip jos atsiranda, tačiau tokias žinias turėti būtų tikrai naudinga. Pasistenkime apžvelgti tai, kas yra odos ataugos, kas jas sukelia ir ar jos kenksmingos sveikatai. Na ir, jeigu kenksmingos – kur ir kada kreiptis dėl pagalbos?