Įsirengus saulės jėgainę, sąskaitos už elektrą sumažėjo penkis kartus: klientai įvardija ir kitus privalumus
Įkelta:
2022-06-07
Nuotrauka
elektra
Aprašymas

Darius Ramančionis

,
Nuotrauka
elektra
Aprašymas

Vaidotas Kurapkis

,
Nuotrauka
elektra
Aprašymas

Aldona Petrauskienė

Kaip išvengti elektros brangimo ir pamiršti gąsdinančias sąskaitas už elektrą? Vis daugiau žmonių ryžtasi įsirengti ant namo stogo elektrinę. Anksčiau priėmę tokį sprendimą žmonės negali atsidžiaugti ir džiaugiasi, kad sąskaitos už elektrą sumažėjo penkis kartus.

Nereikalingas išlaidas apriboti padeda ne tik sąmoningas mėnesio pajamų planavimas, bet ir ilgalaikės investicijos. Vienas iš geriausių sprendimų – saulės jėgainės ant namo stogo įsirengimas. .

„Ekoenergas“ – viena tų įmonių, kuriai tikrai galite patikėti šį darbą: saulės elektrinių projektavimu, montavimu ir elektros energija gaminančios įrangos pardavimu užsiimanti bendrovė jau yra suprojektavusi ir sumontavusi daugiau nei 1200 elektrinių įvairiuose Lietuvos miestuose.

Vis tik saulės elektrinės įrengimą gaubia daug mitų. Neretam atrodo, kad tai – ilgas, sudėtingas procesas, reikalaujantis didžiulių investicijų ir pastangų. Kaip yra iš tiesų? Kokio galingumo saulės elektrinę verta įsirengti? Nuo ko pradėti ir ar realus rezultatas atitinka žadėtąjį – galimybę pamiršti dideles sąskaitas už elektrą? Į visa tai atsako „Ekoenergo“ klientai, saulės elektrinės įsirengimą vadinantys vienu geriausiu savo sprendimu.

„Ekoenergas“ nurungė kitus vienuolika tiekėjų

Saulės elektrinės įsirengimas – ilgaamžė investicija, leidžianti 30-35 metus visiškai aprūpinti namų ūkį elektra. Žinoma, pradžiai būtinas šioks toks kapitalas, tačiau Aplinkos ministerija vykdo programą, prie kurios prisijungusiems žmonėms kompensuojama dalis saulės elektrinės įsirengimo išlaidų.

Parama, leidžiančia saulės jėgainę pasistatyti apie 40 procentų pigiau, pasinaudojo ir Darius Ramančonis. Laiku užpildęs paraišką, jis gavo teigiamą atsakymą ir pradėjo kelionę link galutinio tikslo.

„Apklausiau net dvylika tiekėjų, nes man rūpėjo ir kaina, ir kokybė. Aišku, iš pradžių nelabai ką išmaniau, tačiau ilgainiui sužinojau vis daugiau. Įgytos žinios man leido pasirinkti kokybiškiausius modulius, operatyviausią darbą ir optimaliausią kainą siūliusią įmonę „Ekoenergas“.– dalijasi D.Ramančonis.

Ant jo stogo įmonės specialistai sumontavo 6,4 KW galios jėgainę, patenkinančią Ramančonių šeimos elektros poreikį. Vyras tiki savo sprendimu ir džiaugiasi moderniais pasiūlymais.

„Sakoma, kad jei verslas atsiperka per dešimt metų, yra gerai. Saulės elektrinė atsiperka per maždaug penkerius metus ir likusius metus  padeda taupyti. Džiugu ir tai, kad šiais laikais ir pati įranga yra tobulesnė, garantija ilgesnė. Keitikliai, kuriais žmonės anksčiau dažnai skųsdavosi, yra atpigę ir gerokai lengvesni“, – vardija D.Ramančonis.

Naudą pastebėjo netrukus

Dažniausiai žmonės nutaria saulės modulius konstruoti ant namo stogo, tačiau kai kurie pasirenka jėgainę įsirengti kieme. Tokiu atveju reikia papildomai betonuoti arba gręžti pamatus ir pirkti vamzdžius, ant kurių montuojamos baterijos. Šis darbas iš šono gali pasirodyti labai sudėtingas, tačiau ilgametę patirtį turintys „Ekoenergo“ specialistai žino, kaip prisitaikyti prie klientų poreikių, vietos, kurioje norima įrengti elektrinę ir darbą atlikti kokybiškai.

Savo sprendimu pasikliauti šios įmonės paslaugomis labai džiaugiasi Aldona Petrauskienė. Ji pasakoja, kas su vyru labai ilgai ieškojo geriausių šios srities specialistų.

„Vyras labai daug domėjosi, skaitė, analizavo, ar verta ir kiek tai kainuotų, Džiaugiamės, kad suradome „Ekoenergą“. Tai – rimta firma, atsakingai žiūrinti į užduotis. Specialistai labai greitai atvyko, atsivežė medžiagas ir operatyviai – vos per porą dienų – viską sumontavo. Ką pažadėjo, tą padarė. Tikrai verta su jais bendradarbiauti“, – tvirtina A.Petrauskienė.

Moteris tikina, kad nuosava saulės elektrinė – labai gera investicija: jai įsirengti daug lėšų nereikia, o jos pagaminta elektros energija leidžia gerokai sutaupyti.

„Įsirengti saulės jėgainę nebuvo labai brangu. Be paramos kaina siekė gal aštuonis tūkstančius eurų, o vėliau gavome išmoką ir ją praplėtėme. Be to, pastebime, kad daug sutaupome. Turime programėlę ir nuolat žiūrime, kiek energijos elektrinė pagamina per dieną ir kiek jos pagaminta nuo pat jėgainės įsirengimo pradžios“, – pasakoja.

A.Petrauskienė puikiai supranta, kad bet kokios naujovės žmonėms dažnai atrodo nepatikimos. Su tuo susidūrė ir ji su vyru. Daug žmonių abejojo jų pasirinkimu: vieni sakydavo, kad neverta, kiti klausdavo, ar investicija atsipirks, jei taip, kada.

Vis tik šeima nieko nesigaili ir dabar mielai dalija patarimus žmonėms, negalintiems priimti galutinio sprendimo.

Sąskaitos už elektrą sumažėjo penkis kartus

Su A.Petrauskienės išvardytomis pagyromis „Ekoenergui“ sutinka ir Vaidotas Kurapkis. Jo šeima sunaudoja labai daug energijos, tad jie nusprendė įsirengti maksimalaus leistino kilovatų kiekio elektrinę ir kreipėsi į minėtos įmonės specialistus. V.Kurapkis tikina, kad jie ne tik profesionalai montuoja saulės modulius, bet ir padeda paruošti reikiamus dokumentus bei reguliariai jais pasirūpina.

„Visus dokumentus sutvarkė jie, o pats įrengimas buvo operatyvus, sklandus ir greitas – užtruko vos dieną. Net nustebau, kad jau kitą dieną po įrengimo ir pranešimo, kad viskas sujungta, atvažiavo elektros tinklų atstovai ir pakeitė dvigubą skaitikliuką. Viskas puikia veikia – tai stebiu savo telefone“, – tikina vyras.

V.Kurapkis pasakoja, kad seniau jo šeima naudojo naktinį elektros tarifą ir daug energijos reikalaujančius elektros prietaisus – skalbyklę, indaplovę – jungdavo tik naktį – taip buvo pigiau. Įsirengus saulės elektrinę apie šiuos nepatogumus jie tiesiog pamiršo.

„Dabar, visiškai netaupant elektros energijos ir naudojant bet kuriuo paros metu, sąskaitos už elektrą vis vien mažėja, o mokėtina suma yra penkis kartus mažesnė nei anksčiau. Be to, saulės moduliais padengtas senas stogas atrodo gražiau“, – šmaikštauja Vaidotas Kurapkis.

Daugiau informacijos:

Saulius Sutkus, pardavimų vadovas, mob.: +37066422466 arba eko@ekoenergas.lt

https://ekoenergas.lt/kontaktai/

Užs. Nr. 57

Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-08-11
Jau skaičiuojame paskutinį vasaros mėnesį, tačiau geri šiltojo sezono pasiūlymai dar tikrai nesibaigė – „Pildyk“ savo klientams siūlo pasinaudoti išskirtine galimybe ir įsigyti riboto leidimo belaides ausines. Pasipildę sąskaitą bent 10 Eur, išankstinės mokėjimo paslaugos klientai vos už 5,99 Eur galės įsigyti vardines žinomų Lietuvos grupių – „Saulės kliošas“ arba „Flying Saucer Gang“ ausines.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2022-08-10
„Lidl Lietuva“ antrojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis prieš mokesčius siekė 1877,98 eurus – tai didžiausias vidutinis atlyginimas tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. Įmonės mokamų atlyginimų vidurkis didžiausias buvo ir pirmąjį metų ketvirtį. Taip pat „Lidl Lietuva“ šiais finansiniais metais (iki 2023 m. kovo mėn.) padidino darbuotojams skiriamų papildomų naudų ir premijų krepšelį – jis sieks beveik 4 mln. eurų.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-08-05
Tyrimo*, kurį užsakė daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), duomenimis, 70 proc. Lietuvos gyventojų sutinka su teiginiu, kad alternatyvių šaltinių diegimas daugiabučiuose yra svarbus ir aktualus taupymo būdas. Tai itin svarbu, nes praėjusią žiemą fiksuotos rekordinės šildymo kainos gerokai patuštino jų kišenes ir paskatino ieškoti galimybių, kaip sutaupyti. 
Nuotrauka
granulės
Įkelta:
2022-07-25
Granuliniai katilai - pagrindiniai granulinių šildymo sistemų komponentai, kurie padeda džiaugtis namuose kuriama šiluma bei, žinoma, jaukumu. Pastaruoju metu vis daugiau žmonių pasitiki granulinėmis šildymo sistemomis ir savo namų šildymui renkasi būtent jas. Toks sprendimas žmonėms ne tik padeda sutaupyti nemažas pinigų sumas, tačiau taip pat ir skatina ekologinį jų sąmoningumą.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-07-22
Nors daugiabučio renovacija leidžia džiaugtis namų šiluma ir mažesnėmis sąskaitomis, ji taip pat sukelia vieną problemą: dėl visiško sandarumo butuose ima trūkti šviežio oro. Tokiu atveju kyla įvairių negalavimų, drėgmės kaupimosi ir pelėsio atsiradimo rizika. Jų išvengti padeda tinkamą patalpų vėdinimą užtikrinanti centralizuota rekuperacinė sistema ar individualus rekuperatorius. 
Nuotrauka
MAISTAS
Įkelta:
2022-07-20
Atėjus vasarai, mes visi kuo daugiau laiko praleidžiame lauke ir maisto ruošimas taip pat persikelia į lauką. Vieni kepa dešreles ant mažų vienkartinių kepyklų, kiti kepa šašlykus savo šašlykinėse, tačiau visi turi kažkokius maisto ruošimo prietaisus lauke ir tuo naudojasi visa vasarą. Jau kelerius metus išpopuliarėjo maisto ruošimas ant laužo, o tiksliau - kazanuose.
Nuotrauka
dantys
Įkelta:
2022-07-18
Ryšys tarp dantų ir bendros sveikatos daugeliui nėra akivaizdus. Tačiau tyrimai rodo, kad burnos sveikata turi didesnį poveikį jūsų sveikatai, nei galite įsivaizduoti. Rūpinimasis dantimis ne tik suteikia gražią šypseną, bet ir pagerina viso kūno savijautą. Šiame straipsnyje Šv. Kristoforo odontologijos klinikos specialistai pateikia atvejus, kurie galbūt padės Jums geriau apsispręsti, ar verta investuoti į dantų gydymą.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-07-08
Vis daugiau šalies gyventojų prisijungiant prie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos, likusieji turėtų paskubėti – ekspertų teigimu, renovacijos rinka netrukus gali pasikeisti.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-07-01
Svarstote apie renovaciją, bet trūksta informacijos? Nepamirškite patikrinti aktualios informacijos apie ją interaktyviame Lietuvos renovacijos žemėlapyje. Jame rasite informaciją apie vykdomus ir baigtus daugiabučių namų renovacijos projektus, jų metu pasiektus sutaupymus ir kt. 
Nuotrauka
vr
Įkelta:
2022-06-27
Virtualios realybės arenos Tauragėje įkūrėjas ir naujo socialinio projekto „Partizanų paslaptys“ vykdytojas Vytautas Merkelis pasakoja, kad virtuali realybė labai populiarėja švietimo bei mokslo srityje. Dar didelis potencialas neišnaudotas, tokia priemonė dalyvius labai įtraukia, įdomiai ir suprantamai perduoda informacija. Šitą priemonė turėtų būti naudojama ne vien dėl savo inovatiškumo, bet dėl to, kad visų pirma tai veiksmingas metodas, padedantis produktyviai realizuoti mokymo tikslus. Virtualios realybės pagalba vykdant edukacinius renginius ar imituojant kokią situaciją, lavinami kognityviniai įgūdžiai, lengviau įsisavinama informacija.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-23
Nors vis dar yra abejojančių daugiabučių renovacijos nešamomis naudomis, gerieji pavyzdžiai kaimynystėje paneigia visus sklandančius mitus. Pastatams senstant, prastėjant jų energiniam efektyvumui bei šildymo kainoms nuolat augant, vis daugiau žmonių pasiryžta renovacijai.
Nuotrauka
TELE2
Įkelta:
2022-06-20
Vasara – puikus metas leistis į keliones! Jei planuojate poilsį prie jūros ar sodyboje, tačiau su savimi visuomet norite turėti internetą, suskubkite pasinaudoti išskirtiniu mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymu ir tapkite plačiausio* interneto Lietuvoje vartotoju – dabar „Laisvo interneto“ sutartį sudaryti galite vos 6 mėn. laikotarpiui!
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-17
Daugiabučio renovacija – rimta investicija į savo nekilnojamąjį turtą, prie kurios prisideda ir valstybė, skirdama finansinę paramą. Butų savininkams, turintiems teisę gauti kompensacijas už šildymą, visos renovacijos išlaidos padengiamos 100 proc. Be to, gyventojams suteikiama galimybė pasinaudoti kreditais su lengvatinėmis palūkanomis, kurie skirti energinį efektyvumą didinančioms priemonėms bei atsinaujinančių energijos šaltinių diegimui. 
Nuotrauka
implantera
Įkelta:
2022-06-10
Prieš 13 metų Tauragėje įkurta klinika „Implantera“ – puikus įrodymas, kad aukšto lygio gydymo paslaugos gali būti prieinamos ne tik didelių miestų gyventojams. Šioje klinikoje dirba Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti specialistai, nuolat diegiamos naujausios technologijos, padedančios rūpintis pacientų sveikata ir puoselėti grožį. Apie klinikos išskirtinumą ir galimybes kalbamės su jos įkūrėju, 20 metų darbo patirties turinčiu burnos chirurgu dr. Bahaa Al Arbied.
Nuotrauka
apva
Įkelta:
2022-06-10
Posakį „gera pradžia – pusė darbo“ puikiai galima pritaikyti ir kalbant apie renovacijos projektus. Pirmieji gyventojų susirinkimai, sprendimų priėmimas dėl energinio efektyvumo priemonių diegimo, pasiruošimas rangos darbams – ypač svarbūs žingsniai, siekiant kokybiško daugiabučio modernizacijos proceso.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2022-06-10
Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų. Įrenginių dalybos prasideda birželio 9 dieną ir tęsis iki rugpjūčio 5 dienos. Klientai beveik 2 mėnesius galės rinkti taškus ir išmėginti savo sėkmę išmaniųjų telefonų loterijoje.
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-06-03
Praėjusią žiemą daugelyje Lietuvos miestų kainos už šildymą gerokai šoktelėjo į viršų. Rinkos tyrimų bendrovės atliktas kiekybinis visuomenės nuomonės tyrimas atskleidė, jog tai dažną privertė susimąstyti ne tik apie būsto renovaciją, bet ir atsinaujinančių energijos šaltinių diegimą siekiant sutaupyti ateityje. 
Nuotrauka
skelbimas
Įkelta:
2022-05-30
Netrukus legendinė „Bellanca“, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno „Lituanicos“ sesė, lankysis Tauragės aerodrome. Todėl čia visų lauks didelė, išskirtinė šventė, skirta visai šeimai.
Nuotrauka
meistras
Įkelta:
2022-05-30
Licencijuoto elektriko samdymas yra svarbus žingsnis bet kuriame namo projekte – nuo ​​apšvietimo įrengimo iki visiškai smulkių darbų. Kadangi jie  gali būti pavojingi, labai svarbu samdyti patikimą ir kvalifikuotą profesio
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-27
Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Lietuvoje administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) informuoja, kad šiuo metu šalyje vykdoma per 670 daugiabučių atnaujinimo darbų už daugiau kaip 300 mln. eurų, o šįmet atnaujinti jau 122 gyvenamieji namai. Kas dar naujo renovacijos srityje?
Nuotrauka
APVA
Įkelta:
2022-05-20
Lietuva turi didelių planų – iki 2050 m. planuojama modernizuoti apie 30 tūkst. šalies energetiškai neefektyvių ir senų daugiabučių. Skaičiuojama, kad po atnaujinimo jų energinis efektyvumas padidės daugiau nei 60 proc., o CO2 emisijos sumažės daugiau kaip 80 proc. 
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2022-05-18
Kiekvienas mūsų nugyventa diena yra dar viena diena šiame pasaulyje, tad atrodytų, jis nebeturėtų mūsų stebinti. Tačiau, taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes jei pažiūrėsime atidžiau, netruksime pastebėti, kad pasaulis kiekvieną sekundę keičiasi ir kiekvieną iš jų galėtų mus nustebinti dar negirdėtu faktu. Tad pats metas sužinoti apie tai daugiau.
Nuotrauka
stresas
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-18
Lėtinis stresas – viena opiausių problemų,  kadangi su juo susiduria ypač didelė dalis žmonių ir šis skaičius kiekvienais metais vis auga. Belieka tik pridurti, kad lėtinis stresas gali sukelti ir labai rimtų problemų. Tad, kokios jos ir kaip to išvengti?
Nuotrauka
vaskas
Įkelta:
2022-05-11
Depiliacija vašku - tai plaukų šalinimo procesas, kurio metu naudojamas juostinis depiliacinis vaškas, kad plaukai būtų veiksmingai pašalinti nuo šaknų. Salonams.eu naudojame tik geriausius produktus, kurie specialiai sukurti taip, kad nedirgintų odos.