Veteranai parodė klasę prie „Volgos“ vairo
Įkelta:
2019-01-25
Nuotrauka

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje įvyko Lietuvos automobilių sporto meistrų veteranų, sporto teisėjų ir klubų narių slalomo varžybos. Tarp 67 dalyvių puikiai pasirodė Tauragės miesto ekipa.

– Buvo slidu, bet sąlygos visiems vienodos. Dalyviai slalomo trasą įveikė tuo pačiu automobiliu –  dvidešimt ketvirta „Volga“ (GAZ 24, – red. past.), – „Tauragės žinioms“ teigė Danielius Saukevičius.

Kalėdinis veteranų slalomo turnyras kasmet suvienija visos Lietuvos automobilių sporto mėgėjus, praeityje iškovojusius ne vieną skambią pergalę. Kaip pripažino tauragiškis D. Saukevičius, renginys visuomet užtrunka 1 minute ilgiau nei jaunystėje: lenktynininkai beveik visada tylos minute palydi Anapilin išėjusius šios sporto šakos atstovus.

Veteranų slalomo varžybose dalyvauti gali vyresni nei 50 metų asmenys. Kai kurie jų sulaukę ir 70-ojo gimtadienio parodė, kad geba puikiai manevruoti slalomo trasoje.

Iš viso Kaune vykusiose varžybose dalyvavo 67 lenktynininkai. Tauragės komandą sudarė 4 atstovai: Algimantas Mozūraitis, Romualdas Ščiuckas, Danielius Saukevičius ir Viktoras Momkus. Vyrai puikiai suvaldė senutėlę retro stiliaus „Volgą“ ir savo amžiaus grupėje iškovojo prizines vietas.

D. Saukevičius tarp bendraamžių tapo nugalėtoju. A. Mozuraitis savo amžiaus grupėje taip pat buvo nepralenkiamas. Tauragiškis užėmė trečiąją vietą bendroje dalyvių įskaitoje ir buvo apdovanotas Romualdo Barkausko (tragiškai žuvusio daugkartinio Lietuvos autokroso etapų prizininko) atminimo taure.

Susumavus keturių tauragiškių asmeninius rezultatus paaiškėjo, jog veteranai komandinėje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Pirmi buvo Vilniaus slalomo meistrai, antri – kauniečiai.

– Pavyko aplenkti galingą Kauno rajono komandą, puikus pasiekimas, – įspūdžiais dalinosi D. Saukevičius.

Nugalėtojams ir prizininkams įteikti diplomai ir taurės. Anot slalomo dalyvių, svarbiausia jiems – ne rezultatai ir apdovanojimai, o galimybė pabendrauti su bičiuliais, su kuriais prieš keliasdešimt metų varžėsi automobilių sporto trasose.

Nuotrauka
Baciuška
Įkelta:
prieš 5 valandas
Vienas žymiausių Lietuvos automobilių sporto lenktynininkų tauragiškis Rokas Baciuška šiemet ralio automobilio vairą iškeitė į bagio ir startavo Ispanijoje vykusiame etape. Lenktynininkas ruošiasi svarbioms permainoms.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Praėjusį RKL pirmenybių sezoną puikiai pasirodžiusi krepšininkų komanda „Tauragė“ jau suformavo komandą ir kol kas ilsisi prieš artėjantį pasiruošimą. Komandai pavyko išlaikyti pergales atnešusį branduolį bei papildyti sudėtį perspektyviais žaidėjais.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Praėjęs savaitgalis Tauragės ralio lenktynininkams buvo kupinas iššūkių bei nusivylimų. Vis dėlto sėkmė šypsojosi tauragiškiui Tautvydui Urbai. Sportininkai ruošiasi šį savaitgalį rengiamiems važiavimams tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kaune surengtame tarptautiniame Ramūno Šiškausko krepšinio turnyre puikiai sekėsi Lietuvos U-15 merginų ir vaikinų rinktinėms. Šalies garbę gynė ir tauragiškis Nojus Kiselevičius, Tauragės krepšinio mokyklos auklėtinis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-16
Praėjusį savaitgalį paplūdimio tinklinio mėgėjai varžėsi dėl Zigmo Žiūraičio pereinamosios taurės bei Lietuvos paplūdimio tinklinio mėgėjų čempionato Tauragės II etape. Tinklinio varžybose triumfavo Jovarų bendruomenės jaunimas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-15
„Tauragės“ krepšinio ekipa pamažu deda kortas ant stalo ir atskleidžia 2021–2022 m. sezono sudėtį. Komandos kapitonas Tadas Rapolavičius, sėkmingai vedęs žaidėjus į pergales, ir toliau lieka eiti pareigas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-08
Liepos 22–28 d. Tauragėje rengiama tarptautinė mišrių kovos menų (MMA) stovykla, į kurią atvyksta profesionalūs kikbokso ir UFC treneriai. Stovyklos akcentas – treneris iš Brazilijos Iran Mascarenhas. Į stovyklą kviečiami visų amžiaus grupių pradedantys ir profesionalūs sportininkai iš visos Lietuvos.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2021-07-08
Lietuvos merginų U-17 rankininkių rinktinė išvyko į Europos paplūdimio rankinio čempionatą Bulgarijoje, vykstantį liepos 8–11 d. Rinktinėje dvi sportininkės iš Tauragės sporto centro – tai Gabija Nievaitė ir Mija Paulauskaitė. Lietuvėms burtų keliu teks žaisti D pogrupyje su Norvegijos ir Rusijos rinktinėmis.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-07
Tauragės futbolo klubas (FK) „Tauras“ liepos 4-ąją sužaidė permainingas rungtynes su FK „Pozityvūs“. Pirmąjį kėlinį pralaimėję 0:3, tauragiškiai po pertraukos susiėmė, užvertė varžovus įvarčių lietumi ir laimėjo galutiniu rezultatu 8:3.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-01
Tauragės sporto centro berniukų komanda Lietuvos vaikų U-12 (gim. 2009 m.) rankinio čempionate užėmė III vietą. Geriausiais komandos žaidėjais pripažinti Matas Žmuidinavičius ir Matas Jonušaitis.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2021-06-30
LFF Pirmosios lygos U-17 diviziono Šiaurės/Vakarų regiono 2020–2021 m. pirmenybėse tarp septynių komandų Tauragės FA „Tauras“ jaunimas įgyvendino prieš sezoną keltus tikslus ir iškovojo antrąją vietą. O vyrų komanda FK „Tauras“, nesurinkusi reikiamo biudžeto, negalėjo startuoti LFF II lygos čempionate ir žaidžia III lygoje.
Nuotrauka
senjorai
Įkelta:
2021-06-25
Birželio 19-ąją Kauno rajone, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje, vyko Lietuvos automobilių sporto senjorų autoslalomo varžybos, kuriose puikiai pasirodė tauragiškiai.
Nuotrauka
Bartušis
Įkelta:
2021-06-22
Praėjusį šeštadienį antrajame šių metų sezono Lietuvos triatlono taurės etape Varėnoje sportininkams teko įveikti ne tik sekinančią distanciją, bet ir grumtis su alinančiu karščiu. Iš Tauragės kilęs badmintonininkas, triatlono entuziastas Povilas Bartušis savo amžiaus grupėje atbėgo pirmas. Jis tarp 150 dalyvių pagerino ir dviračio bei bėgimo asmeninius rekordus.
Nuotrauka
sportas
Tauragės SC feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-06-14
Tauragės sporto centras birželio 10-ąją „Liberty Beach“ surengė šventinę ceremoniją, kurioje įteikė Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus centrą baigusiems auklėtiniams. Taip pat apdovanojo geriausius 2020-ųjų sportininkus.
Nuotrauka
karate
Įkelta:
2021-06-09
Birželio 5–6 dienomis Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionate Kėdainiuose Tauragės „Taurus“ sporto klubo auklėtiniai iškovojo net 14 medalių. Kovotojai suskirstyti į kategorijas pagal amžių, svorį ir KYU reitingą. Auklėtinius ruošia treneris, klubo vadovas Gintaras Cemnalianskis.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2021-06-08
Kaune birželio 2–5 d. surengtame Lietuvos jaunučių berniukų ir mergaičių čempionate dalyvavę Tauragės sportininkai užsitikrino medalius. Austėja Stulginskaitė tapo čempione, Klaidas Virbickas laimėjo bronzą. Sportininkus varžyboms ruošė treneris Giedrius Vaištaras.
Nuotrauka
rec
Įkelta:
2021-06-07
Šių metų sezone „Damų Rally Žemaitija 2021“ I etape startavusios „Spanguolės“ nepaliko lygių ir parodė varžovėms, kad Tauragės moterys nusiteikusios kovingai. Trumpam atgavusios kvapą, ekipažo narės ruošiasi startui sostinėje.
Nuotrauka
futb
Įkelta:
2021-06-03
LFF Pirmosios lygos U-17 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono rungtynėse FA „Tauras“ futbolininkai rezultatu 3:2 (0:1) įveikė aikštės šeimininkus FK „Šilutė“. Visus tris įvarčius komanda pelnė paskutinėmis rungtynių akimirkomis.
Nuotrauka
Sandra Martinkienė
Įkelta:
2021-06-01
Gilias šaknis turinčiai Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijai pasirodymas IFBB Europos čempionate Santa Susanoje (Ispanija) buvo sėkmingas. Lietuvos rinktinė su 33 sportininkų komanda iškovojo 11 medalių, nors didžiosios šalys, tokios kaip Rusija ar Lenkija, savo delegacijose turėjo per šimtą sportininkų. Lietuvos rinktinėje buvo ir keli atletai iš Tauragės. Tad pasikalbėjome su federacijos prezidente Sandra Martinkiene, kuri taip pat yra tauragiškė, apie pergalingą čempionatą, kultūrizmą apskritai ir ateities planus.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2021-05-28
Tauragės savivaldybei teko du kartus skelbti konkursą dėl sporto programoms numatytų lėšų paskirstymo. Po pirmojo konkurso liko nepanaudota kiek daugiau nei 50 tūkst. Eur. Savivaldybė pagal tvarkos aprašą galėjo rinktis – ar skelbti papildomą konkursą, ar lėšas panaudoti nenumatytoms išlaidoms, pvz., sportininkų laimėjimams premijuoti. Pasirinktas pirmasis variantas.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-27
Tauragės dirbtinės dangos stadione Tauragės FA „Tauras“ futbolininkai sutriuškino LFF Pirmos lygos U-17 diviziono Šiaurės/Vakarų regiono lyderius FA „Atmosfera“. Dariaus Stažio treniruojami futbolininkai šiame čempionate žengia užtikrintai.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2021-05-26
Panevėžyje surengtame Lietuvos jaunimo bokso čempionate triumfavo tauragiškis Emilis Šileris. Ši pergalė jam pelnė teisę atstovauti Lietuvos rinktinei Europos čempionate. Tauragės sportininkus čempionatui ruošė Giedrius Vaištaras ir Dainius Jokimaitis.
Nuotrauka
krepšinis
Įkelta:
2021-05-21
Lietuvos moksleivių lygoje rungtyniaujanti U-12 (žaidėjai gimę 2010 m.) Tauragės sporto centro krepšinio komanda „Pirmojo iššūkio“ čempionate iškovojo tris pergales iš trijų galimų.
Nuotrauka
Klaipėdos apygardos prokuratūra
Įkelta:
2021-05-17
Sporto varžybomis manipuliavęs dabar jau buvusio Tauragės krepšinio klubo žaidėjas sulaukė teismo verdikto – atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Tačiau iš rungtynių rezultatų lažybose užsidirbti sportininkui nepavyko – teks sumokėti 1500 Eur į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.