Startavo bagių čempionate, ruošiasi permainoms
Įkelta:
2021-07-28
Nuotrauka
Baciuška
Aprašymas

Asmeninio albumo nuotrauka

,
Nuotrauka
Baciuška
Aprašymas

Asmeninio albumo nuotrauka

Vienas žymiausių Lietuvos automobilių sporto lenktynininkų tauragiškis Rokas Baciuška šiemet ralio automobilio vairą iškeitė į bagio ir startavo Ispanijoje vykusiame etape. Lenktynininkas ruošiasi svarbioms permainoms.

Kaip „Tauragės žinias“ informavo R. Baciuškos atstovas Ramūnas Fetingis, Rokas praėjusį savaitgalį startavo Pasaulio ralio reidų čempionato etape Ispanijoje „Rally Aragon“. Tą patį savaitgalį Ispanijoje startavo Pasaulio ralio-kroso čempionatas, tačiau automobilių sporto žvaigždė jame nepasirodė.

– Rokas kol kas RX čempionate nestartuos. Dėl tolesnių lenktynių spręsim po šitų, – nedaugžodžiavo R. Fetingis, kuris po kelių dienų savo feisbuko paskyroje paskelbė, kad jo atstovaujamas sportininkas greičiausiai perrašys Lietuvos automobilių sporto istoriją. 

Apie šias naujienas turėtų būti paskelbta artimiausiu metu.

Pats R. Baciuška savo paskyroje dalinosi įspūdžiais iš „Rally Aragon“. Kaip rašė lenktynininkas, pirmąją dieną teko įveikti 177 km, startavus iš rikiuotės galo. Po 50 km Rokas pirmavo savo klasėje ir artimiausią varžovą lenkė 35 sekundėmis. Vėliau persvarą pavyko išauginti iki 44 sekundžių. Bet tokios lenktynės pateikia netikėtumų.

„Tačiau iki finišo likus apie 40 km vienoje iš sankryžų pasivijau net du bagius, kurie tą sankryžą pračiuožė. Dulkėse ir toje sumaištyje bandžiau prašokti abu nelaimėlius, šiek tiek per giliai įvažiavau į posūkio vidų ir kliudžiau akmenį. Taip pramušėm priekinį ratą, bet nutarėm nestoti ir negaišti. Ko gero, tai buvo nepatyrimo klaida. Iki finišo likus 25 km važiavome treti, bet nuo lyderių atsilikom vos dešimt sekundžių. Deja, ratas paskutiniuose kilometruose visai nusimontavo ir į finišą atvažiavom penkti ir jau su dviem prakirstais ratais“, – įspūdžiais dalijosi Rokas.

Trasa driekėsi ir per vandens brastas. Vienoje jų suveikė automobilio gesinimo sistema, kuri užliejo visą kabiną. Kaip spėjo lenktynininkas, tikriausiai dėl trumpo jungimosi nuo vandens. Toje pačioje vietoje analogišką problemą patyrė ir Roko komandos draugai broliai Alexandre ir Pedro Re. Bet net ir tokie nuotykiai ekipažų nesustabdė.

37 kartą vykusiame ralyje nugalėtojai išaiškėjo paskutinėmis akimirkomis. Kaip skelbiama organizatorių išplatintame pranešime, problemų su technika turėjo net labiausiai patyrę ir tituluočiausi ralio meistrai. Devyniskart pasaulio čempionas Sebastianas Loebas specialiame ruože sulaužė savo bolido vairo sistemą ir pasitraukė iš kovos. 

 

 

 

Nuotrauka
a
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Lietuvos automobilių „Street Race“ čempionate SGC-3 klasėje darosi karšta. Tik paskutiniajame etape Druskininkuose paaiškės čempionas, kuriuo tapti teoriškai pretenduoja keturi sportininkai, tarp kurių – tauragiškis Paulius Skarbalius, lenktyniaujantis BMW automobiliu. Priešpaskutiniajame etape vyras buvo antras ir vieno taško persvara pakilo į pirmąją vietą.
Nuotrauka
a
Tauragės SC feisbuko nuotraukos
Įkelta:
2021-09-09
Vilniuje surengtame atvirajame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Tauragės sporto centro auklėtiniai iškovojo prizines vietas. Turnyre varžėsi per 200 sportininkų iš penkių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Švedijos.
Nuotrauka
a
Organizatorių nuotraukos
Įkelta:
2021-09-08
Praėjusį šeštadienį, legendinėje Sungailiškių autokroso trasoje (Tauragės r.) labai netradiciškai baigėsi trečias „Weekend Grand Race“ serijos etapas, generalinio varžybų partnerio UAB „Rigveda“ taurei laimėti. Organizatorių teigimu – tokio finalinių važiavimų sesijos finišo dar nebuvę per visą šių lenktynių istoriją. Trasoje buvo taip karšta, kad, galų gale, emocijos virto atvira liepsna ir nemenku, tačiau laimingai pasibaigusiu gaisru, rašoma pranešime spaudai.
Nuotrauka
a
Feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-09-05
Iš Tauragės kilęs Ernestas Šetkus po dvejų metų pertraukos vėl gins Lietuvos futbolo rinktinės vartus. 36-erių futbolininkas prie komandos prisijungs rugsėjo mėnesį prasidėsiančiame Pasaulio čempionato atrankos turnyre. Lietuvių laukia akistatos su Šiaurės Airija, Bulgarija bei Europos čempionais italais.
Nuotrauka
a
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-09-03
Jubiliejiniame ralyje „Aplink Lietuvą“ startavę broliai Aivaras ir Paulius Skarbaliai su komanda „Bebras Racing“ patyrė įvairiausių nuotykių. Nors vyrų ekipažai diktavo aukštą tempą, bet klaidos greičio ruožuose sutrukdė pakovoti dėl lyderių pozicijų.
Nuotrauka
a
Roko Baciuškos feisbuko paskyros nuotrauka
Įkelta:
2021-09-02
Lenkijoje surengtame „FIA World Cup for Cross Country Bajas“ etape startavę Benediktas Vanagas ir Rokas Baciuška parodė puikų tempą. Prie ekstremalių bekelės lenktynių pripratęs B. Vanagas finišavo trečias. Pirmą kartą tokiomis trasomis važiuojantis R. Baciuška demonstravo aukštą tempą su kur kas prastesne technika nei lyderiai, bet avarija ir bauda nustūmė į paskutinę poziciją.
Nuotrauka
a
I. Jurienės asmeninio albumo nuotrauka 
Įkelta:
2021-08-26
Klaipėdos Melnragės 1 paplūdimyje vykusiame Lietuvos paplūdimio rankinio čempionate puikiai pasirodė Tauragės sporto centro auklėtiniai – 2010 m. gimusių berniukų komanda tapo čempionais. 
Nuotrauka
a
SK „Volanas“ nuotrauka
Įkelta:
2021-08-26
Panevėžyje surengtame 16-osios Lietuvos badmintono taurės 3-iajame etape suaugusiųjų B ir D grupėse Tauragės klubo „Volanas“ atstovai pelnė medalius. Stiprūs buvo tiek vyrai, tiek moterys, tiek porų žaidėjai. Žaidėjai sako, kad prie pergalės smarkiai prisidėjo nauji treneriai. Klubas ruošiasi sporto žaidynėms Tauragėje, kuriose tikisi sulaukti ir naujų žaidėjų.
Nuotrauka
a
Inetos Laugalienės asmeninio albumo nuotraukos
Įkelta:
2021-08-24
Klaipėdos Melnragės 1 paplūdimyje surengtame Lietuvos paplūdimio rankinio čempionate puikiai pasirodė Tauragės sporto centro auklėtinės (trenerė Ineta Laugalienė). 2006-aisias gimusių mergaičių komanda tapo vicečempionėmis, 2007-aisiais – čempionėmis. Sportininkės varžėsi siaučiant stipriam vėjui.
Nuotrauka
a
Asmeninio albumo nuotraukos
Įkelta:
2021-08-20
Prieš kiek daugiau nei metus Tauragės visuomenės sveikatos biuro vykdyto projekto „Griuvimų prevencija“ vaisiai noksta ir šią vasarą. Jau pasibaigusio projekto metu su Tauragės krašto senjorais mankštas organizavęs sveikatingumo treneris Arūnas Vladička neslepia mėgavęsis darbu su vyresniais žmonėmis, todėl jų sveikata rūpinasi ir toliau jau visą šį vasaros sezoną.
Nuotrauka
a
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-20
Vilkyčiuose surengtoje ralio kroso šventėje lenktynininkams buvo karšta. Sudėtingas sąlygas dar labiau apsunkino staiga iškritęs smarkus lietus. Tauragiškiui Andriui Kubiliui viename iš čempionatų savo klasėje pavyko užlipti ant pakylos, bet prizinius važiavimus jaukė nuolatiniai technikos gedimai.
Nuotrauka
a
Redos Rapolavičienės nuotraukos
Įkelta:
2021-08-18
3x3 vasaros krepšinio lyga pasiekė kulminaciją. Sužaisti finaliniai susitikimai, išaiškinti taikliausi krepšininkai „Snaiperio“ konkurse. Komandoms teko labai pasistengti. Taikliausio žaidėjo konkurso finale tik po dramatiškos kovos paskutinę akimirką paaiškėjo nugalėtojas.
Nuotrauka
a
Asmeninio archyvo nuotraukos
Įkelta:
2021-08-14
Tauragės krepšinio mokykloje nuo rugsėjo darbą pradės jaunas, bet jau patirties sukaupęs treneris Gintautas Kybartas. Aukštąjį išsilavinimą turintis specialistas yra žaidęs krepšinį aukščiausiose lygose, ragavęs pergalių, tapęs čempionu. Iki šiol jis treniravo Kinijos jaunimą. Pasikalbėjome su specialistu ne tik apie būsimą darbą Tauragėje, bet ir laisvalaikį bei, žinoma, krepšinį olimpiadoje.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-08-12
Vasara ne visiems atostogų metas. Tauragės FA „Tauras“ treneris Darius Stažys kartu su kitų šalies futbolo akademijų treneriais stažavosi Belgijoje, Blenji mieste. Tai sudėtinė „Anderlecht“ programos dalis, kurios metu šalies futbolo treneriai kelia savo meistriškumą.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-08-11
Trečiojoje lygoje šiemet žaidžiantys FK „Tauras“ futbolininkai kol kas nesutiko rimtesnio pasipriešinimo. Po vasaros atostogų į aikštelę grįžę sportininkai triuškina tiek lygos autsaiderius, tiek ir artimiausius varžovus.
Nuotrauka
a
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2021-08-11
Profesionalus vartininkų treneris iš Tauragės Žydrūnas Mačaitis įgijo UEFA B GK licenciją. Lietuvoje tik trys treneriai turi šią licenciją. Diplomas specialistui įteiktas Latvijoje.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-08-06
Tauragėje surengtos tarptautinės stovyklos „The Iron X MM Summer Camp 2021“ dalyviai iš visos Lietuvos sėmėsi meistriškumo ir patirties, kuriais dalijosi Lietuvos bei Brazilijos profesionalūs dvikovinių kovos menų meistrai. Antrus metus vykstanti stovykla išaugo.
Nuotrauka
Tado Kontauto nuotrauka
Įkelta:
2021-08-05
Tarptautiniame šachmatų turnyre „Panevėžys Open“ praėjusį savaitgalį varžėsi stiprūs šachmatininkai. Tarp jų – ir sesės Grikšaitės iš Tauragės. Žaidėjai taip pat buvo reitinguojami. Moterų kategorijoje sesės iškovojo apdovanojimus.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-08-04
Rokas Baciuška, nepavykus suderinti su komanda šio sezono dalyvavimo Pasaulio ralio-kroso čempionate, ieško galimybių ir bando save kitose kategorijose. Per pastarąsias tris savaites jis išbandė daug skirtingų sportinių automobilių, dalyvavo trijuose testuose ir dviejose varžybose.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-30
Vasara – įtemptas metas ralio lenktynininkams. Praėjusį savaitgalį Marijampolėje praūžė „Weekend Grand Race“ II etapas, kuriame su komanda startavo keturiolikmetė Raminta Jankauskaitė. Puikiai tauragiškiams susiklostė lenktynės automobilių kroso taurės varžybose „Akmenės taurė–2021“ – Kęstas Krakys ir Andrius Kubilius pelnė pirmąsias vietas.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-29
Lietuvos „Street Race“ čempionate lenktyniaujantis Paulius Skarbalius IV etapo lenktynėse SGC-3 klasėje iškovojo pirmąją vietą. Dažnai ant nugalėtojų pakylos užlipantis lenktynininkas nugalėtojo taurę pelnė pirmą kartą. Šių metų čempionate jis laikosi tarp lyderių.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-23
Praėjusį RKL pirmenybių sezoną puikiai pasirodžiusi krepšininkų komanda „Tauragė“ jau suformavo komandą ir kol kas ilsisi prieš artėjantį pasiruošimą. Komandai pavyko išlaikyti pergales atnešusį branduolį bei papildyti sudėtį perspektyviais žaidėjais. 
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Praėjęs savaitgalis Tauragės ralio lenktynininkams buvo kupinas iššūkių bei nusivylimų. Vis dėlto sėkmė šypsojosi tauragiškiui Tautvydui Urbai. Sportininkai ruošiasi šį savaitgalį rengiamiems važiavimams tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.
Nuotrauka
a
Įkelta:
2021-07-22
Kaune surengtame tarptautiniame Ramūno Šiškausko krepšinio turnyre puikiai sekėsi Lietuvos U-15 merginų ir vaikinų rinktinėms. Šalies garbę gynė ir tauragiškis Nojus Kiselevičius, Tauragės krepšinio mokyklos auklėtinis.