Laura Kubiliūtė pakviesta į Nacionalinę rinktinę
Įkelta:
2021-11-19
Nuotrauka
k
Nuotraukos autorius:
Asmeninio archyvo nuotrauka
,
Nuotrauka
k
Nuotraukos autorius:
Asmeninio archyvo nuotrauka

Iš Tauragės kilusi, dabar Šiauliuose studijuojanti Laura Kubiliūtė pakviesta į Nacionalinę moterų futbolo rinktinę. Tai jau antroji Tauragės futbolininkė rinktinėje. Su Šiaulių „Gintra-ŠSG B“ žaidžianti mergina svajoja apie profesionalią karjerą užsienio klubuose.

Pakvietė į rinktinę

Neseniai paskelbta Nacionalinės moterų futbolo rinktinės sudėtis. Sąraše – Tauragėje užaugusi Laura Kubiliūtė, kuri šiuo metu jau porą metų mokosi Šiauliuose ir žaidžia vietos „Gintra-ŠSG B“ komandoje. „Tauragės žinioms“ 2003 m. gimusi futbolininkė sakė, kad visada norėjo patekti į Nacionalinę rinktinę, todėl apėmė džiaugsmas sulaukus kvietimo.

– Labai daug darbo, pastangų ir laiko įdedu ne tik į komandos, bet ir į savarankiškas treniruotes. Džiaugiuosi, kad yra pastebėtas mano darbas ir pastangos, – sakė L. Kubiliūtė.

Bendrų treniruočių su rinktine dar nebuvo, bet jos numatytos. Lapkričio 26 d. vyks rungtynės išvykoje su Kroatijos rinktine, antrosios lapkričio 30 d. Lietuvoje su Šveicarijos futbolininkėmis. Sportininkė sako, kad nori toliau tobulėti ir siekti profesionalios karjeros.

– Planų kiekvienas turim labai daug, tačiau pirmiausia norėčiau ir toliau taip sėkmingai tobulėti kaip žaidėja bei artimoje ateityje siekti profesionalios sportininkės karjeros užsienio komandose, – teigia pašnekovė.

Šiaulių „Gintra“ yra bene stipriausia šalies moterų futbolo komanda, žaidusi su FC „Barcelona“ UEFA moterų čempionių lygos atrankoje bei su kitomis stipriomis Europos komandomis. Tad mokytis yra iš ko, nedažnai, bet tenka į aikštę pagrindinėje komandoje išbėgti ir Laurai.

– Esu dar jauna, tačiau taip pat džiaugiuosi, kad turiu galimybę mokytis iš geriausios Lietuvos moterų komandos „Gintra“, šios komandos sudėtyje kiek rečiau, bet galite išvysti žaidžiant ir mane. Aikštelėje sugebu žaisti komandinį, gražų bei sėkmingą futbolą, – sako L. Kubiliūtė.

Sunkus darbas ir atkaklumas

Jos pirmasis treneris Tauragėje buvo Žydrūnas Mačaitis. „Tauragės žinioms“ treneris sakė, kad jam buvusios auklėtinės patekimas į Nacionalinę rinktinę buvo džiugi žinia. Treneris prisiminė, kaip Laura atėjo žaisti būdama dar labai jauna, savo amžiaus grupėje kurį laiką treniravosi su berniukais. Jau tada rodė tvirtą charakterį.

– Ji jau tada matėsi, kad yra jauna, perspektyvi, užsispyrusi, tvirto charakterio, aukštos motyvacijos sportininkė. Jai buvo nelengva treniruotis tarp berniukų, bet Laura niekada nebijojo sunkaus darbo, rezultatai tai parodo. Teisingas sprendimas pereiti į „Gintra“, sulaukė kvietimo iš Nacionalinės rinktinės, ateityje ji gali pasiekti aukštų rezultatų, – gyrė buvusią auklėtinę Ž. Mačaitis.

Rodo rezultatus

Pasak Ž. Mačaičio, tai visų trenerių – Andriaus Bendiko, Sigitos Bajorinaitės Tauragėje bei „Gintros“ komandos Šiauliuose nuopelnas ir pačios Lauros sunkaus darbo rezultatas. Nacionalinėje moterų rinktinėje taip pat žaidžia Vestina Neverdauskaitė, rinktinės senbuvė. Pašnekovas užsiminė, kad Nacionalinės rinktinės trenerių radare yra ir kita jaunoji futbolininkė, 2009 m. gimimo Elinga Baršytė, kurią Ž. Mačaitis taip pat treniravo, kol dar dirbo su komanda ir neskyrė viso dėmesio profesionalių vartininkų treniruotėms.

– Ne kitais, bet gal dar kitais metais ji gali sulaukti kvietimo į U-15 rinktinę. Žinoma, kol kas anksti apie tai kalbėti, bet ji rodo perspektyvius rezultatus ir yra trenerių radare. Laura ir Elinga buvo tokios dvi merginos, kurios iššovė, – sakė treneris.

 

Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 10 valandų
​​​​​​​Tauragės badmintono klubas „Volanas“ ruošiasi sausio 29-ąją rengiamam šviesaus atminimo Jono Šilerio turnyrui. Jame tikimasi sulaukti dalyvių ne tik iš Tauragės, bet aplinkinių rajonų, Kelmės, Klaipėdos, Palangos ir kitų miestų. O šį savaitgalį klubo nariai žais „Auksinės plunksnos“ turnyre Šiauliuose. Bendruomenė aktyviai ieško būdų, kaip sudominti badmintonu šiuolaikinį jaunimą.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragėje surengtas bokso turnyras „Tauragės ringas 2022“, kurį organizavo dvikovinių sporto šakų klubas „SC Kova“ (prezidentas Virginijus Jokūbauskas). Ringe susikovė 23 sportininkai: jaunimas, dar tik pradedantys sportininkai ir patyrę šalies čempionai bei prizininkai.
Nuotrauka
rokas
Roko Baciuškos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-01-19
Šiandien 16 val. Tauragės pilies kiemelyje planuojamas griausmingas Roko Baciuškos sutikimas. Jaunasis lenktynininkas pasitinkamas grįžęs iš Dakaro ralio Saudo Arabijoje, kur debiutiniame starte bagių klasėje iškovojo trečiąją vietą ir į Lietuvą parvežė beduino statulėlę. Kol kas tai geriausias lietuvių pasirodymas.
Nuotrauka
krepsinis
„Senvagės“ komandos archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Sužaistos penkiolika IX Žemaitijos krašto krepšinio veteranų turnyro Žalgirio taurei laimėti I rato rungtynių. Turnyre dalyvauja  komandos iš Tauragės, Jurbarko, Šakių, Šilalės, Šilutės bei Kelmės. Tauragės „Senvagė“ su 4 pergalėmis ir vienu pralaimėjimu laikosi turnyrinės lentelės viršuje. 
Nuotrauka
Bačiuška
R. Baciuškos feisbuko nuotraukos
Įkelta:
2022-01-14
Jauniausias šių metų Dakaro ralio dalyvis, pirmą kartą startavęs šiame dykumų maratone Rokas Baciuška dar prieš startą kėlė didžiulius tikslus bei lūkesčius. Laimėjęs du greičio ruožus tauragiškis iškovojo trečiąją vietą bendroje įskaitoje.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-13
Dakaro dalyviai įveikė bene sunkiausią, priešpaskutinį greičio ruožą. Pirmas startavęs Rokas Baciuška labai nesidžiaugė startu, taip pat turėjo kontaktą su lenku. Tačiau jaunasis lenktynininkas puikiai išsisuko ir finišavo trečias. Bendroje įskaitoje Rokas ketvirtas ir nedaug atsilieka nuo trečiosios vietos.  
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Dakaro ralyje važiuojantis Rokas Baciuška pelnė pirmąją pergalę greičio ruože ir sugrįžo į TOP4 bendroje įskaitoje. Raliui artėjant prie finišo jaunasis tauragiškis bagių klasėje demonstruoja stebuklus.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-11
Devintasis greičio ruožas Dakare buvo neilgas, bet itin sudėtingas, o Rokas Baciuška, kaip ir daugelis, skundėsi dėl dulkių. Rezultatas – septintoji vieta greičio ruože. Po šios dienos Rokas, deja, bendroje įskaitoje prarado ketvirtąją vietą ir nukrito į penktąją.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Aštuntoji Dakaro diena nebuvo ilgiausia, bet turbūt viena sunkiausių šiame ralyje kol kas. Net 150 km aukštų sudėtingų kopų ir 395 km – tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Daugelis šiame greičio ruože darė klaidų.
Nuotrauka
zygis
„Aktyvi Tauragė“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Laisvės gynėjų dienai paminėti „Aktyvi Tauragė“ organizuoja pėsčiųjų žygį „Partizanų Žemė“. Organizatoriai pasiryžę keliauti Pagramančio regioniniame parke bet kokiomis oro sąlygomis. Suplanuotas 14 km maršrutas.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Rokas Baciuška Dakaro ralio maratone stabilus taip, lyg važiuotų savo dešimtąjį Dakarą. Šiandien, penktajame greičio ruože, tauragiškis ir vėl finišavo penktojoje vietoje be didesnių problemų.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-03
Antrasis greičio ruožas Dakaro ralyje Rokui Baciuškai praėjo puikiai. Be didesnių klaidų pravažiavęs jauniausias Dakaro ralyje dalyvaujantis lietuvis šiandien užėmė ketvirtą vietą ir bendroje T4 įskaitoje kyla iš septintosios į penktąją vietą.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2021-12-31
Dakaro ralio maratonas startuos jau po Naujų metų, lenktynininkai prieš kelias dienas atvyko į Saudo Arabiją, sulaukė savo technikos ir atliko pirmuosius bandymus. Tarp jų ir pirmajame savo Dakaro ralyje startuojantis tauragiškis Rokas Bačiuška.
Nuotrauka
sportas
Sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-12-31
Tauragės rajono savivaldybė dar prieš Kalėdas paskelbė sporto renginių projektų finansavimo konkursą 2022 metų pirmajam pusmečiui. Specialistai sako, kad aktyvumas kol kas nėra didelis, paraiškas galima teikti iki sausio 15 d. ir dažnai būna, kad paraiškų teikėjai atsibunda paskutinę minutę.
Nuotrauka
sportas
Sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-12-31
Tauragės rajono savivaldybė dar prieš Kalėdas paskelbė sporto renginių projektų finansavimo konkursą 2022 metų pirmajam pusmečiui. Specialistai sako, kad aktyvumas kol kas nėra didelis, paraiškas galima teikti iki sausio 15 d. ir dažnai būna, kad paraiškų teikėjai atsibunda paskutinę minutę.
Nuotrauka
 nuotrauka
Įkelta:
2021-12-30
„Bastilijos“ sporto komplekse prieš šventes įvyko net dvi futbolo šventės. Futbolo dienai paminėti skirtame renginyje dėl Sporto centro (SC) taurės susirungė 2013 m. gimusių berniukų komandos. Surengtas ir futbolo šeimų turnyras.
Nuotrauka
SC nuotrauka
Įkelta:
2021-12-22
Tauragės sporto centre gruodžio 21 d. pagerbti metų geriausi sportininkai ir jų treneriai. Šventinę programą puošė Šilutės krepšinio klubo šokėjos. Pasveikinti per trisdešimt sportininkų ir dvi komandos.
Nuotrauka
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2021-12-15
Tauragės imtynininkas Mindaugas Venckaitis (97 kg) savo amžiaus ir svorio kategorijoje tapo nugalėtoju devynioliktą kartą surengtame tarptautiniame Pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių jaunimo turnyre. Kovotojas įveikė tris varžovus, o aukso medalį garantavusi dvikova truko tik pusantros minutės – tauragiškio persvara buvo akivaizdi.
Nuotrauka
 nuotrauka
Įkelta:
2021-12-13
Palangoje surengtame „Žemaitijos lygos taurė VI“ bokso turnyre puikiai pasirodė Tauragės boksininkų komanda. Trenerių Giedriaus Vaištaro ir Dainiaus Jokimaičio auklėtiniai iškovojo pergalių ir prizines vietas.