Pilies kiemelyje iškilmingai sutiktas Rokas Baciuška
Įkelta:
2022-01-19
Nuotrauka
rokas
Nuotraukos autorius:
Raimondos Alysienės nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Pilies kiemelyje iškilmingai sutiktas 22-ejų Rokas Baciuška, Dakare užėmęs trečiąją vietą. Jis tapo geriausiu šių lenktynių naujoku.

– Mano širdis plaka dažniau čia nei Dakare. Labai malonu matyti tiek daug susirinkusių žmonių, tiek draugų, tiek ne draugų, tiek artimųjų, – sakė jis ir pabrėžė esantis itin laimingas, jog savo laimėjimu gali garsinti Tauragės vardą

Vaikinas kalbėjo, kad Dakaras tapo didžiuliu išbandymu ir papasakojo per trumpą laikotarpį numetęs bene 10 kilogramų. Grįžęs į Lietuvą R. Baciuška atgaus jėgas, tiesa, jį užklupo didžiulis dėmesys, tad kol kas pailsėti dar neteko. 

Roko pergalė yra nereali Lietuvai jau nekalbu apie mūsų Tauragę. Smagu matyti, kai ekrane kalba tauragiškis su dideliu tikėjimu, optimizmu, sakantis, kad myli Lietuvą ir Tauragę, – kalbėjo D. Kaminskas.

Sportininkas teigė, kad įsimintiniausia Dakaro akimirka – kai po pergalės jį apkabino artimieji.

– Ši emocija labai stipri, – kalbėjo R. Baciuška ir sakė, kad šeima jį rėmė tiek bėdose, tiek laimėjimuose.

Vaikinas sakė prieš lenktynes ir pats netikėjęs, kad pasieks tokių aukštų rezultatų, o išsiveržęs į 10-tuką, sau tarė: „O dabar kaip Dievas duos“. 

– Prieš paskutinę dieną lenkai buvo nusiteikę, kad yra treti. Buvo paskutinis greičio ruožas, siekęs 170 kilometrų. Tai mažas tarpas išsiveržti 5 minutes. Mes su šturmanu nusprendėme pasiimti visas atsargines dalis, pasilikome tik vieną padangą. Buvo galimybė, reikėjo pasinaudoti. Lenkus pasivijome iki finišo likus 60 kilometrų. Šturmanas pasakė, kad jau 1 minute pirmaujame, beliko laikyti tokį tempą, – kalbėjo jis.

Pasitikimo ceremonijos metu kalbėjęs Tauragės meras Dovydas Kaminskas prisiminė žurnalisto, R. Baciuškos vadybininko Ramūno Fetingio ištartus žodžius: „Apie šitą žmogų žinos visas pasaulis“. 

– Roko pergalė yra nereali Lietuvai jau nekalbu apie mūsų Tauragę. Smagu matyti, kai ekrane kalba tauragiškis su dideliu tikėjimu, optimizmu, sakantis, kad myli Lietuvą ir Tauragę, – kalbėjo D. Kaminskas.

Mano širdis plaka dažniau čia nei Dakare. Labai malonu matyti tiek daug susirinkusių žmonių, tiek draugų, tiek ne draugų, tiek artimųjų, – sakė jis ir pabrėžė esantis itin laimingas, jog savo laimėjimu gali garsinti Tauragės vardą

Tauragės rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai pasiūlė kitą savaitę Tarybos posėdyje svarstyti R. Baciuškos premijavimo klausimą. Apie tai, kiek galėtų siekti premija, Tauragės  politikai spręs ateityje. 

 

Nuotrauka
grand race
Įkelta:
prieš 16 valandų
Antrasis lenktynių „Weekend Grand Race“ etapas „Tauro akmuo“ autosporto mėgėjus sukvietė į Sungailiškių trasą. Kaip rašoma pranešime spaudai, šios lenktynės skirtos nebūtinai profesionalams. Bet pasiekti pergalę nelengva – lenktynės reikalauja ne tik gerų vairuotojų įgūdžių, bet ir ištvermingų automobilių.
Nuotrauka
grand race
Įkelta:
2022-05-14
Gegužės 15-ąją Sungailiškių trasoje vėl gaus automobilių varikliai – sugrįžta tradicinės „Weekend Grand Race“ automobilių varžybos. Vyks komandinių lenktynių antrasis etapas. Varžybose gali dalyvauti beveik visi, nebūtinai profesionalai, kadangi varžytis galima su standartiniais, minimaliai paruoštais automobiliais.
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2022-05-12
Praėjęs šeštadienis buvo aktyvus badmintono klubo „Volanas“ sportininkams. Šakiuose vyko Zanavyko taurės, Prienuose – Mėgėjų lygos, Kaune – 17-osios Lietuvos taurės antrojo etapo varžybos. Kitą dieną Kaune studentų asmeniniame ir komandiniame čempionate pasižymėjo klubo treneris Dovydas Razas.
Nuotrauka
begimo klubas
Įkelta:
2022-05-06
Šių metų balandį paskelbta apie Tauragės bėgimo klubo įsteigimą. Anksčiau po mėgėjų vėliava bėgę entuziastai auga ir ketina siekti profesionalių tikslų. Šį penktadienį jie visus kviečia į klubo atidarymo šventę, kurioje laukia daug interaktyvių veiklų.
Nuotrauka
svarsciai
Įkelta:
2022-05-05
Kretingoje surengtame 24-ajame Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionate dalyvavo „Tauro svarsčio“ sportininkai. Jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse jie iškovojo čempionų titulus. Sportininkus ruošė Justas Optas, kuris kartu su broliu Juliumi ruošiasi Europos svarsčių kilnojimo čempionatui.
Nuotrauka
fitnesas
Įkelta:
2022-05-04
Kultūrizmo varžybų čempionatuose šiemet dalyvaujanti Lina Kraftė skina laurus. Puikiai pasirodžiusi čempionatuose Švedijoje ir Lietuvoje tauragiškė pelnė sidabrą Latvijos čempionate. Moteris ruošiasi svarbiausiam sezono startui – Europos čempionatui, po kurio, sako, grįš prie automobilio vairo.
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2022-05-02
60-ajame Lietuvos suaugusiųjų asmeniniame ir Lietuvos jaunių U-15 čempionatuose puikiai pasirodė Tauragės sporto centro BK „Volanas“ sportininkai. Lipta ant pakylos įvairiose kategorijose. Iškovotas jaunių čempiono titulas.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-04-27
Tauragės FK „Tauras“ dar kartą pademonstravo, kad puikiai žaidžia prieš LFF III lygos komandas. Hegelmann LFF taurės rungtynėse su Pakruojo SC futbolininkais komanda šventė pergalę, kuo kol kas negali pasigirti LFF II lygoje.
Nuotrauka
dziudo
Įkelta:
2022-04-26
Jurbarke vykusiose miesto dziudo pirmenybėse dalyvavo 150 sportininkų iš visos Lietuvos.  Varžybose dalyvavę visi Tauragės sporto centro ir Tauragės dziudo-sambo SC „Herkus“ sportininkai  iškovojo medalius. 
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-25
„Tauragė“ išlipo iš atkrintamųjų duobės ir lemiamose rungtynėse įveikė „Raseinius“. Pusfinalyje laukia sezono lyderių iš sostinės išbandymas. Prienuose vyksiančiuose RKL finaluose laukia karštos dvikovos.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-04-23
Lietuvos jaunių bokso čempionate balandžio 12–16 d. Kaune pasižymėjo Tauragės sportininkai – Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ ir Tauragės sporto centro sportininkai iškovojo vieną aukso, tris sidabro ir du bronzos medalius.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-22
„Tauragės“ krepšininkai išlygino seriją iki trijų pergalių. Šį šeštadienį lemiamos rungtynės keliasi į varžovų aikštelę Raseiniuose, kur bus nuspręsta, kas keliauja į finalinį ketvertą. Kol kas tai karščiausia šių metų RKL atkrintamųjų dvikova. Kitos poros santykius išsiaiškino gana greitai ir užtikrintai, arba dar sprendžia be didesnių dramų.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-20
Ketvirtfinalio serija grįžta į Tauragę. Praėjusį šeštadienį „Tauragės“ komanda atsirevanšavo serijoje iki trijų pergalių prieš „Raseinius“. Tačiau atsilikdami rezultatu 2:1 tauragiškiai vis dar balansuoja ant ribos ir bet koks pralaimėjimas reikš sezono pabaigą.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-04-15
„Tauragės“ krepšininkų laukia lemiamos rungtynės. Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių komanda kol kas atsilieka 0:2 prieš „Raseinius“. Sunkiai sekėsi žaisti tiek varžovų aikštelėje, nepadėjo ir namų sienos. Trečiosios rungtynės vyks vėl svečiuose. Nesėkmės atveju tai bus paskutinės šio sezono rungtynės, todėl komanda kaip niekada prašo sirgalių palaikymo ir nusiteikusi kovai.
Nuotrauka
Krepsinis
Įkelta:
2022-04-15
Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) žaidžianti Tauragės sporto centro U-13 komanda pateko į B diviziono ketvirtfinalį ir užsitikrino vietą kitų metų B divizione. Vis dėlto įvyko beprecedentis atvejis – vietą finaliniame ketverte teks atiduoti varžovams be kovos. Visą komandą pakirto liga.
Nuotrauka
fitnesas
Įkelta:
2022-04-14
Švedijos sostinėje Stokholme surengtame IFBB Nocco Pro Qualifier fitneso čempionate antrąją vietą pelnė tauragiškė Lina Kraftė. Ji nusileido tik absoliučiai varžybų laimėtojai.
Nuotrauka
imtynes
Įkelta:
2022-04-07
Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų pirmenybėse Tauragės sporto centro komanda – antra tarp dvylikos komandų. Lietuvos čempionais tapo keturi tauragiškiai.
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2022-04-07
Tauragės sporto centro BK „Volanas“ badmintonininkai balandžio 2-ąją dalyvavo Panevėžio badmintono klubo gimtadienio turnyre. Tauragiškiai pasižymėjo ir namo grįžo ne tuščiomis.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-04-04
XVII tarptautiniame Dano Pozniako jaunimo bokso turnyre Vilniuje savo amžiaus ir svorio kategorijoje triumfavo Tauragės sporto centro boksininkas Nojus Samuilis. Tai pirmasis kartas, kai sportininkas iš Tauragės nugali šiame prestižiniame turnyre.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-04-02
RKL atkrintamųjų serijoje iki trijų pergalių „Tauragės“ ekipa užtikrintai laimėjo prieš varžovus iš Prienų juos įveikę tris kartus iš eilės. Varžovai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti. Tauragiškiai įrodė, kad penktoji vieta reguliariajame sezone buvo nesusipratimas.
Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2022-04-02
Lietuvos salės futbolo 5x5 veteranų čempionate nugalėtoja tapo Tauragės „Tauro“ futbolo klubo veteranų komanda. Sigitas Taroza pripažintas daugiausiai įvarčių pelniusiu žaidėju. Komandą treniruoja praeityje garsus futbolininkas Remigijus Bubliauskas.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-04-01
Palangos sporto centro salėje dvi dienas vyko policijos krepšinio turnyro Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti finalinis etapas. Sėkmė lydėjo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus – po penkerių metų pertraukos jie tapo čempionais.