Trasa lyderiams buvo negailestinga – automobiliai virto ir gedo
Įkelta:
2022-05-18
Nuotrauka
grand race
Aprašymas

Organizatorių nuotrauka

,
Nuotrauka
grand race
Aprašymas

Organizatorių nuotrauka

,
Nuotrauka
grand race
Aprašymas

Organizatorių nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Antrasis lenktynių „Weekend Grand Race“ etapas „Tauro akmuo“ autosporto mėgėjus sukvietė į Sungailiškių trasą. Kaip rašoma pranešime spaudai, šios lenktynės skirtos nebūtinai profesionalams. Bet pasiekti pergalę nelengva – lenktynės reikalauja ne tik gerų vairuotojų įgūdžių, bet ir ištvermingų automobilių.

„Audi“ krikštas

Į Tauragę susirinko 20 komandų, kurios varžėsi savo klasėse (iki 1,8 l ir per 1,8 l) ir bendroje įskaitoje dėl pagrindinės rėmėjų įmonės „Tauro akmuo“ įsteigtos taurės. Važiavimai prasidėjo nuo laisvųjų treniruočių, po kurių sekė dalyvių paradas, o jau tada automobiliai rikiavosi kvalifikaciniams važiavimams, kuriuose užvirė kova dėl sekundžių ir jų dalių. Dalyviai labai stengėsi „įvežti“ kuo geresnį laiką, kartais gal net ir persistengė – neišvengta automobilių virtimų, rašoma pranešime spaudai.

Moterų važiavimuose apvirto komandos „Juodpetriai“ „Audi A3“, kurią vairavo pirmą kartą tokiose varžybose dalyvavusi mergina. Atrodytų, toks „krikštas“ galėtų išgąsdinti, tačiau vairuotoja visai neišsigando, nenukentėjo ir ketina dalyvauti lenktynėse ateityje.

Vyrų kvalifikaciniuose važiavimuose automobiliai virto net dukart – pirmą savo gyvenime „stogą“ patyrė „Construction agent“ komandos vairuotojas su „Suzuki“, o vėliau aukštyn ratais gulinčią žiūrovai išvydo ir komandos „Ginerda“ „Ford Pumą“.

Technika neatlaikė

Įdomu, kad visos „virtusios“ komandos sugebėjo susitvarkyti automobilius ir dar startuoti vėlesniuose važiavimuose. Finale automobiliai startavo pagal suminius komandų narių kvalifikacijų laikus. Iš pirmosios pozicijos startavusiai komandai „Juozuko lankai be Juozuko“ su „Ford Fiesta“ ilgai sekėsi išlaikyti aukštas pozicijas ir pirmauti, tačiau lenktynių pabaigoje technika vis dėlto neatlaikė. 

Lyderiai keitėsi, komandos strategavo kuo greitesnius vairuotojų pasikeitimus, nes kiekviena sekundė svarbi. Iš lyderiaujančių komandų galima paminėti ir „Construction agent“, ir „Ginerda“, kurios taip pat ne po vieną ratą susuko pirmaudamos, bet vėlgi nuvylė technika. Trasa buvo negailestinga – daug komandų automobiliai gedo, buvo prakirstų ratų, neapsieita ir be virtimo – dar finalo pradžioje apvirto komandos „Gazuota Puma“ automobilis, tačiau viskas baigėsi sėkmingai. Iki finišo atvažiavo patys ištvermingiausi.

Visus 55 ratus įveikti pavyko tik 3 komandoms, o dėl pirmosios vietos kova vyko iki paskutinių posūkių – tarpusavyje kovojo du „Ford Puma“ automobiliai ir minimaliu skirtumu pergalę išplėšti ir pagrindinę „Tauro akmuo“ taurę laimėti pavyko komandai „ETAAUTO Racingteam“, antri liko „ATV fanai“. Trečioji vieta bendroje įskaitoje atiteko komandai „Sena Pobieda“ su „Volkswagen Vento“.

Įteikti apdovanojimai

Visiems nugalėtojams įteikti renginio partnerių įsteigti prizai. Komandos apdovanotos ir pagal užimtas vietas kvalifikaciniuose važiavimuose. Klasėje „Per 1,8 l“ triumfavo komanda „Juozuko lankai be Juozuko“. Šios komandos „Ford Fiestai“ atiteko ir „Sportiškiausio automobilio“ nominacija bei „Rigvedos“ įsteigti prizai. 

Antrąją vietą galingesnėje klasėje iškovojo komanda „Tauragai“ („VW Golf“), treti liko komanda „Premo“ su „Citroen C4“. Klasėje „Iki 1,8 l“ pirmoji buvo komanda „ATV fanai“ su „Ford Puma“, antroji vieta atiteko komandai „Ginerda“ irgi su „Ford Puma“, o trečioji – komandai „Klasiokai“ su „Mazda 323ׅ“.

Asmeninėje įskaitoje greičiausia moterimi šį kartą tapo ir prizą laimėjo komandos „Juozuko lankai be Juozuko“ vairuotoja Rūta Saladžienė, o greičiausio vyro taurė ir prizas atiteko komandos „Tauragai“ atstovui Ignui Gofmanui. 

Trečiasis lenktynių etapas bus surengtas birželį.

Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
prieš 20 valandų
LFF II lygos pirmojo etapo 12 turo rungtynėse Tauragės FK „Tauras“ namuose sužaidė lygiosiomis su FK „Utenis“.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-07-03
Tauragės FK „Tauras“ LFF II lygos čempionato pirmajame etape iki rugsėjo dar sužais šešias rungtynes. Liepą suplanuotos dvi rungtynės ir laikas poilsiui prieš rugpjūtį vyksiantį spurtą. Į antrąją lygą po metų pertraukos grįžusi komanda kelia tikslą patekti į dešimtuką.
Nuotrauka
krepsinis policija
Įkelta:
2022-07-02
Limože (Prancūzija) surengtame Europos policijos krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Iki šiol rinktinė nuo pat debiuto 1997 m. pelnydavo aukso arba sidabro medalius. Šių metų čempionate lietuviai suklupo pusfinalyje prieš dabartinius čempionus iš Graikijos. Lietuvos rinktinei atstovauja net trys Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai.
Nuotrauka
baciuska
Įkelta:
2022-07-01
Tauragiškis Rokas Baciuška startuos „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje. Jaunojo lenktynininko talentą įvertino Nyderlandų komanda „JR Motosport“. Rokas atstovaus šiai komandai lenktynėse kartu su kitais jaunaisiais Lietuvos talentais. Prieš porą metų Roko debiutą šiame lenktynių maratone sustabdė sugedęs automobilis, tad tikimasi, kad šįkart debiutas įvyks ir bus sėkmingas.
Nuotrauka
atletika
Įkelta:
2022-06-29
Vilniuje surengtame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate sėkmingai pasirodė buvę Tauragės sporto centro sportininkai. Vienam jų pavyko įvykdyti Europos jaunių čempionato normatyvą ir iškovoti teisę dalyvauti Europos čempionate.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-06-24
Lietuvos U16 merginų paplūdimio rankinio rinktinė suformuota artėjančiam Europos paplūdimio rankinio čempionatui, kuris įvyks liepos 7–10 d. Čekijoje. Merginos treniravosi Pasvalyje vykusiame čempionate, kur neturėjo lygių. Dvi sportininkės – iš Tauragės.
Nuotrauka
zaidyniu dalyviai
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 17-ąją vyko antrosios Tauragės rajono bendruomenių vasaros  sporto žaidynės Tauragės J. Kasperavičiaus 702-osios šaulių kuopos taurei laimėti. Komandos rungėsi mini skandinaviško futbolo, paplūdimio tinklinio ir paplūdimio krepšinio varžybose. Geriausiai žaidynėse sekėsi ir taurę iškovojo Senamiesčio bendruomenė. 
Nuotrauka
policija sportas
Įkelta:
2022-06-20
Birželio 20–27 d. Lietuvos policijos krepšinio rinktinė dalyvauja Europos policijos krepšinio čempionate, Limože, Prancūzijoje. Finaliniame etape susirungs aštuonios rinktinės, lietuviai – vieni iš keturių rinktinių, kurios teisę žaisti gavo be atrankinio turnyro kaip viena geriausių praėjusio čempionato komandų. Lietuvai atstovaus trys Tauragės pareigūnai. 
Nuotrauka
ralis
Įkelta:
2022-06-16
Tauragiškis Paulius Skarbalius šturmano vietoje kartu su komanda „Bebras Racing“ kasmetiniame „Press Rally 2022“ tapo pirmosios vietos laimėtojais.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-06-16
Tarptautiniame bokso turnyre „Gintarinė pirštinė“ Klaipėdoje tauragiškis Lukas Steponaitis finale surėmė pirštines su vietos boksininku. Pralaimėjimą lėmė teisėjų sprendimas.  
Nuotrauka
BUŠIDO
Įkelta:
2022-06-14
Kovinio sporto žvaigždės grįžta į Tauragę. Birželio 18-ąją Tauragės vasaros estradoje rengiamas tarptautinis kovų menų turnyras „Bushido Summer Fight the Iron X“. Pirmą kartą toks turnyras organizuojamas po atviru dangumi, vyks 12 kovų, laukia įvairių kitų atrakcijų.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-06-03
Šiauliuose surengtame Lietuvos jaunučių bokso čempionate savo amžiaus ir svorio kategorijose šalies čempionėmis tapo Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Luka Vitkutė ir Rugilė Maroščikaitė. Abi merginos tapo ir Lietuvos nacionalinės mergaičių bokso rinktinės narėmis. Antrą kartą titulą iškovojusi L. Vitkutė dalyvaus Lietuvos bokso federacijos pasiruošime Europos moksleivių bokso čempionatui.
Nuotrauka
sachmatai
Įkelta:
2022-06-02
Lietuvos greitųjų šachmatų čempionate puikiai pasirodė seserys Grikšaitės, iškovojusios pergales ir prizines vietas moterų kategorijoje. Eglė Grikšaitė ruošiasi rudenį vyksiančiam Europos čempionatui.
Nuotrauka
sambo
Įkelta:
2022-06-01
Šiauliuose surengtame Lietuvos vaikų sambo čempionate ir XIV tarptautiniame pasaulio čempiono Stanislovo Kulikausko sambo turnyre pasižymėjo Tauragės sporto centro ir dziudo ir sambo sporto klubo „Herkus“ auklėtiniai.
Nuotrauka
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-05-29
Artėjant vasarai „Tauragės“ ekipa skelbia permainas trenerių štabe. Iki tol vyr. trenerio vairą prižiūrėjęs Šarūnas Zablockis perėjo į NKL, jo vietą užims trenerio asistentu dvejus metus dirbantis Stefan Hendriks.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-05-25
Tauragės badmintono klubo „Volanas“ sportininkai praėjusį savaitgalį pasižymėjo įvairiuose turnyruose. Pergalės ir prizinės vietos iškovotos ne tik Žemaitijoje, bet ir Latvijoje. Puikiai sužaidė tiek klubo jaunimas, tiek treneriai.
Nuotrauka
futbolas
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės FK „Tauras“ antradienį vakare sužaidė rungtynes su Marijampolės futbolininkais Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio etape. Namuose komanda pralaimėjo 4:1. O LFF II lygos pirmajame etape po rungtynių su Radviliškio komanda laimėti ir pakilti turnyrinėje lentelėje tauragiškiams pavyko.