Iš pasaulio čempionato – su medaliais
Įkelta:
2022-11-10
Nuotrauka
kulturizmas
Nuotraukos autorius:
vs-foto.lt nuotraukos
Aprašymas

Sandra Martinkienė su absoliučiu pasaulio vyrų kultūrizmo čempionu Karoliu Linkevičiumi

,
Nuotrauka
kulturizmas
Nuotraukos autorius:
vs-foto.lt nuotraukos
Aprašymas

Sandra Martinkienė laimėjo aukso medalį už indėlį į kultūrizmo sportą

 

Lapkričio 2–7 d. Santa Susanoje (Ispanija), vyko IFBB pasaulio vyrų čempionatas. Jame dalyvavo apie 1200 dalyvių iš 80 valstybių. Lietuvai atstovavę sportininkai pasirodė puikiai, su aukso medaliu grįžo ir Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentė tauragiškė Sandra Martinkienė.

Pasaulio čempionato metu surengtas tarptautinės federacijos kongresas. Jo metu padėkos medaliu apdovanota Tauragės sporto centro direktoriaus pavaduotoja Sandra Martinkienė, vadovaujanti Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijai. Jai įteiktas aukso medalis už indėlį į kūno rengybos, fitneso ir kultūrizmo sportą. 

S. Martinkienė džiaugiasi įvertinimu, tačiau dar daugiau pasitenkinimo jai suteikia Lietuvos kultūristų laimėjimai.

– Iš tiesų turėjome daug nugalėtojų. Vyrų kultūrizmo kategorijoje buvo 9 svorio kategorijos. Iš jų dviejose kategorijose laimėjo Lietuvos sportininkai, – lietuvių pasiekimus vardijo Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentė.

Nuotrauka
kulturizmas
vs-foto.lt nuotraukos

Geriausiai sekėsi Karoliui Linkevičiui, priklausančiam Kauno „Rino team“ komandai ir treniruojamam Ovidijaus Ringio. Laimėjęs aukso medalį kultūrizmo kategorijoje (svorio kategorija iki 85 kg), pripažintas absoliučiu pasaulio kultūrizmo čempionu. Šį pasiekimą lietuvis pakartojo po 18 metų pertraukos – 2004 m. absoliutaus pasaulio kultūrizmo čempiono titulą į Lietuvą buvo parvežęs Olegas Žuras. 

Pasaulio čempionu kultūrizmo iki 100 kg kategorijoje tapo Kauno sporto klubo „Team Kūno Kultas“ narys Gražvydas Grubas, jo treneris Marius Blaževičius. 

– Grįžome puikiomis nuotaikomis. Iš tikrųjų būtent Karolis perrašė viso pasaulio kultūrizmo istoriją. Nėra buvę nė vienos šalies istorijoje, kad šalies jaunimo kategorijos sportininkas laimėtų  suaugusių vyrų absoliučią pasaulio kultūrizmo kategoriją. Taip pat dar nėra buvę, kad absoliučioje kategorijoje stovėtų du lietuviai, – pasiekimais džiaugėsi S. Martinkienė.

Sandra tikisi, kad ateityje tokių pergalių turėsime ir Tauragėje.

– Sporto salę tik neseniai atidarėme, tad tikimės, kad ateities kartos susidomės šia sporto šaka, – teigė pašnekovė. 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragiškis imtynininkas Justas Petravičius svorio kategorijoje iki 63 kg laimėjo šalies imtynių čempiono titulą – jau dešimtą kartą. Profesionalaus sportininkas kelias prasidėjo gimtajame mieste. Justas mokėsi Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje, o sulaukęs 16-os išvyko mokslų tęsti į Vilniaus Ozo gimnaziją ir prisijungė prie Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės. Šiuo metu kraštietis kremta mokslus Vytauto Didžiojo universitete.
Nuotrauka
volanas
„Volano“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-03
Sausio 28-ąją „Bastilijos“ sporto komplekse vyko antrasis badmintono turnyras trenerio Jono Šilerio atminimo taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 150 sportininkų iš visos Lietuvos.
Nuotrauka
rankinis
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-02
Tauragės sporto centro U-17 rankininkės kovoja dėl pergalių Lietuvos rankinio federacijos 2022/2023 metų jaunių rankinio čempionate. Likus sužaisti šešis turus, surinkusios 20 taškų tauragiškės tarp aštuonių komandų rikiuojasi antrojoje vietoje.
Nuotrauka
boksas
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-02-01
Tauragės sporto centro boksininkai Telšiuose surengtame tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis 2023“ iškovojo prizines vietas. Jaunimas pelnė visų spalvų medalius.
Nuotrauka
imtynes
„Taurris“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-27
Imtynių turnyre Mero taurei  laimėti, surengtame Marijampolėje, Tauragės sporto centro sportininkai iškovojo pergales bei prizus. Turnyre dalyvavo beveik šimtas sportininkų iš devynių Lietuvos miestų ir rajonų.
Nuotrauka
rokas
Tauragės savivaldybės nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Trečiadienio vakare tauragiškiai buvo kviečiami į Tauragės bendruomenių namus, kur lenktynininkas Rokas Baciuška, pasaulio ralio reidų čempionas ir Dakaro antrosios vietos laimėtojas T-4 klasėje, dalijosi įspūdžiais apie Dakarą ir savo kelionę prizinės vietos link. Tikras Tauragės patriotas ir automobilių sporto profesionalas atsakė į gausiai susirinkusių tauragiškių klausimus, pasidalijo ateities planais ir dar kartą kvietė pasidžiaugti laimėjimais, kurie garsina mūsų miestą. 
Nuotrauka
vestina
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Kėdainiuose surengtame atvirajame Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo ir sambo čempionate savo svorio kategorijoje čempionės titulą pelnė tauragiškė Vestina Bliavaitė.
Nuotrauka
boksas
Tauragės kovų akademijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Jonavoje vykusiame Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusių bokso čempionate pasižymėjo Tauragės sportininkai. Iškovoti čempionų titulai, laimėtos prizinės vietos. Suaugusiųjų čempionės titulą apgynė SC „Kova“ auklėtinė Rugilė Altaravičiutė, čempionu tapo Tauragės kovų akademijos sportininkas Nojus Samuilis. 
Nuotrauka
badmintonas
Įkelta:
2023-01-25
Sausio 28-ąją  d. visi badmintono mėgėjai ir entuziastai bei profesionalai kviečiami į  „Bastilijos“ sporto kompleksą – ten rengiamas trenerio Jono Šilerio atminimo turnyras. Renginį organizuoja Tauragės badmintono klubas „Volanas“ ir trenerio artimieji. 
Nuotrauka
Mindaugas Venckaitis
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Klaipėdoje finišavo Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame ant imtynių kilimų kovojo apie 80 graikų-romėnų imtynių meistrų, tarp kurių, kovėsi ir mūsų rajono vardą garsino, du tauragiškiai Justas Petravičius ir Mindaugas Venckaitis, šiuo metu studijuojantys Vytauto Didžiojo universitete.
Nuotrauka
rkl
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Įpusėjus sezonui „Tauragės“ ekipa atsisveikino su dviem savo žaidėjais, gretas papildė du nauji krepšininkai. Prisijungę žaidėjai nėra visiški naujokai – , patirties „Tauragėje“ jau turi iš anksčiau.
Nuotrauka
autoklubas
Organizatorių nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Prieš 60 metų įkurtas Tauragės klubas per visą gyvavimo istoriją išugdė ne vieną Europos ir Pasaulio čempioną. Tarp jų – ir du kartus Dakare tarp prizininkų atsidūręs Rokas Baciuška. Kaune finišavusiose automobilių sporto veteranų slalomo varžybose specialus prizas įteiktas šio klubo vadovui Danieliui Saukevičiui.
Nuotrauka
Rokas
Roko Baciuškos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-16
Šiandien Vilniaus oro uoste pasitinkamas Dakaro ralyje antrąją vietą laimėjęs tauragiškis Rokas Baciuška.
Nuotrauka
šilas
Įkelta:
2023-01-15
Tauragės tinklinio klubas „Šilas“ sausio 28 d. švęs 20-ies metų veiklos jubiliejų. Ta proga rengiamas tinklinio mėgėjų turnyras, registracija vyksta iki sausio 10 d. Keturiose sporto salėse vyks tinklinio varžybos, vakare – šventinė vakarienė. Klubą sudaro aktyvus branduolys, draugų kituose klubuose yra visoje šalyje.
Nuotrauka
rokas
Marian Chytka nuotrauka
Įkelta:
2023-01-11
Dešimtasis Dakaro greičio ruožas buvo trumpas – vos 114 km, tačiau vien iki starto jiems teko įveikti 467 km, o greičio ruožas apie 90 proc. sudarytas iš kopų. Dakaro ralio maratonas pasiekė ilgai lauką ir paslaptingą „Empty quarter“, kuriame rytoj prasidės maratoninis greičio ruožas.
Nuotrauka
krepsinis
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-01-11
Naujus metus „Tauragės“ krepšininkai pradėjo pergale – užtikrintai įveikta Kauno „Žalgirio“ trečioji komanda. Tačiau artėjantis savaitgalis ekipai, tikėtina, bus karštas.
Nuotrauka
Rokas Baciuška
Įkelta:
2023-01-07
Rokas Baciuška šeštadienį pradžiugino visus autosporto sirgalius Lietuvoje, o ypač tauragiškius – laimėjo 7-ąjį Dakaro etapą ir bagių klasės bendroje įskaitoje įsiveržė į pirmąją vietą.
Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2023-01-06
Sausio 6-ąją tradiciškai įteikiami apdovanojimai Tauragės sporto bendruomenės atstovams. Šiemet atsisakyta nominacijų, kadangi praėję metai nebuvo lengvi po pandemijos. Šiemet, artėjant Paryžiaus 2024 olimpinėms tikimasi, kad sportininkų rezultatų bus daugiau ir bent vienas sportininkas ar sportininkė iš Tauragės išvyks į olimpiadą.