rokas
2024-02-23
Seniai svajojate pakeisti kasdienę aplinką ir pasikrauti adrenalino? Šokite į garsųjį Roko Baciuškos motobagį ir pajuskite kitokį greitį! Dukart pasaulio ralio-reidų čempionas pristato analogų Lietuvoje neturinčias „RB driving experience“ pramogas – kviečia lėkti su juo specialiai paruoštoje trasoje arba rinktis turistinį pasivažinėjimą su draugais vaizdingais maršrutais gimtosios Tauragės apylinkėse.
policija
2024-02-20
Tradiciškai kiekvienų metų pradžioje pagerbiami praėjusių metų geriausi policijos įstaigų sportininkai, bendrosios įskaitos komandos nugalėtojai ir geriausi instruktoriai.
auto slalomas
2024-02-19
Vasario 16 d. vyko tradicinis Autoslalomas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. 
rokas
2024-02-14
Lietuvos sporto universitete (LSU) antradienį iškilmingai apdovanotas lenktynininkas ir studentas Rokas Baciuška.
rokas
2024-02-10
Saudo Arabijoje vykstančiame „Hail Toyota International“ ralyje dalyviai varžėsi pirmajame 302 kilometrų ilgio specialiame greičio ruože. Naujoje Ultimate klasėje startuojantis lietuvis Rokas Baciuška su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano („Overdrive Racing“) finišavo per 2 val. 50 min. 8 sek. ir užėmė 2-ąją vietą.
rokas
2024-02-09
Hail mieste Saudo Arabijoje ketvirtadienį oficialiai pradėtas „Hail Toyota International“ ralis, kuris žymi pirmąjį FIM Bajas pasaulio taurės etapą ir Saudo Arabijos „Toyota“ čempionato renginį. Lenktynėse kartu su keletu Ultimate klasės elito atstovų dalyvauja ir Rokas Baciuška.
rokas
2024-02-08
Nors po Dakaro ralio dar praėjo nedaug laiko, lenktynininkas iš Tauragės Rokas Baciuška jau grįžo į Saudo Arabiją, kur rytoj su T1+ arba Ultimate klasės automobilu startuos „Hail Toyota International“ ralyje.
Rokas
2024-02-01
„Žinokit, bagis ir miškas – gerai, bet automobilis ir smėlis – dar geriau“, - tokią žinutę paskutinę sausio dieną praneša Rokas Baciuška, triskart iš eilės Dakaro ralio prizininkas ir pasaulio ralio-reidų čempionas.
krepšinis
2024-01-31
Tauragės krepšinio mokykloje darbą pradėjo krepšinio trenerė Viktorija Dambrauskaitė. Viktorija 2023 metais baigė Lietuvos sporto universiteto pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programą, šiuo metu trenerė studijuoja fizinio ugdymo ir sporto magistrantūrą. Pati Viktorija teigia, jog sprendimas grįžti į Tauragę – spontaniškas, kurį pakuždėjo nuojauta. Grįžusi į savo gimtąjį miestą Viktorija pastebi ir jo pokyčius, pasak merginos, jos gimtasis miestas – auga, o pagrindinis pliusas čia – ramesnis gyvenimo tempas, geresnis susisiekimas ir, žinoma, žmonės.
krepšinis
2024-01-28
Tauragiškiai ketvirtąjį kėlinį laimėjo 34:10 ir palaužė Plungės ekipos pasipriešinimą.
rokas
2024-01-26
Savaitgalį į Lietuvą iš Dakaro grįžęs Rokas Baciuška pripažįsta, jog šiuo metu vis dar bando adaptuotis prie sulėtėjusio gyvenimo tempo ir lietuviškos žiemos. Šių metų Dakare Rokas Baciuška važiavo galingesnėje „Challenger“ klasėje. Trečiąją beduino statulėlę į savo gimtinę parvežęs sportininkas teigia, kad Dakaras užima ne mažą dalį jo gyvenime. Vaikinas atviravo, jog pirmoji jo gyvenimo tatuiruotė yra susijusi būtent su Dakaru.
rokas
2024-01-19
Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje į podiumo poziciją „Challenger“ klasėje pakilo Rokas Baciuška. Paskutiniame ilgame šių metų ralio etape lietuvis įtikinamai aplenkė savo pagrindinį konkurentą čilietį Francisco Lopezą ir bendroje įskaitoje šoktelėjo į trečiąją vietą.
rokas
2024-01-17
Saudo Arabijoje vykstančio Dakaro ralio devintasis etapas sėkmingai susiklostė „Challenger“ klasėje lenktyniaujančiam lietuviui Rokui Baciuškai. Jis su šturmanu Oriolu Vidaliu Montijano užėmė trečiąją vietą. Antradienį sportininkams teko važiuoti 639 km iš Hailo į Alulą, o greičio ruožą sudarė 417 km. R. Baciuška finišavo per 4 val. 55 min. 23 sek. Vos 20 sek. jį aplenkė čilietis Francisco Lopezas, o kiek daugiau nei 7 minutėmis – etapo nugalėtojas argentinietis Nicolas Cavigliasso. Greičio ruožą lietuvis pradėjo atsargiai ir pirmuose kelio taškuose jo rezultatas svyravo tarp 7 ir 10 pozicijų, bet vėliau R. Baciuška demonstravo puikų tempą ir sugebėjo pakilti iki trečios vietos. „Pradžioje sunkiai atsibudau, o pirma pusė buvo greita. Vėliau buvo akmenys – organizatoriai visiškai neleidžia pailsėti. Variklyje šiek tiek trūksta galios, todėl sunku pakilti į dideles kopas, taip pat buvo šiandien keletas sudėtingų navigacinių taškų. Dakaras šiemet tikrai sunkus, bet toks jis yra visiems“, - kalbėjo R. Baciuška. Trasoje R. Baciuška matė sustojusį Vaidotą Žalą su „Mini“ automobiliu, taip pat ir dar vieną „Mini“ lenktynininką. „Tikrai „Miniams“ nelabai sekasi, bet šių metų Dakaras duoda didelį krūvį technikai ir vairuotojams“, - sakė pasaulio ralio-reidų čempionas R. Baciuška. Po finišo dalyvių dar laukė 149 km pervažiavimas iki bivako. Sportininkas iš Lietuvos neslepia, kad nuovargis rodo savo ženklus, bet motyvacijos stengiasi nepristigti. „Kilometrai, kilometrai, kilometrai – nesibaigiantys kilometrai. Dakare būsiu atsivažiavęs už visus 2024 metus, - šypsojosi R. Baciuška. – Iš tiesų, kuo arčiau Dakaro finišas, tuo darosi vis sunkiau, bet viskas tvarkoje, smagu, yra fanų iš Lietuvos, todėl jie pakelia nuotaiką. Ačiū visiems. Liko trys dienos, nepasiduodame, nes dar visko gali atsitikti.“ Bendroje „Challenger“ klasės įskaitoje lyderiu išlieka amerikietis Mitchellas Guthrie. Antrąją vietą užima Cristina Gutierrez (+28 min. 35 sek.), trečiąją – Francisco Lopezas (+ 36 min. 48 sek.). R. Baciuška išlieka ketvirtas, o jo atsilikimas nuo lyderio siekia 1 val. 23 sek. Dešimtąjį greičio ruožą trečiadienį sudarys 371 km. Iš viso lenktynininkams reikės nuvažiuoti 612 km aplink Alula miestą. Dakaro ralis, kurį sudaro
rokas
2024-01-16
Dakaro ralio dalyviams aštuntajame greičio ruože pirmadienį teko važiuoti iš Al Duwadimi į Hailą. Visą distanciją sudarė 678 km, o greičio ruožą – 458 km.
rokas
2024-01-12
Dakaro ralio dalyviai penktadienį baigė „48h Chrono” iššūkį ir keliauja ilsėtis į Saudo Arabijos sostinę Rijadą.
rokas
2024-01-11
Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje trečiadienį dalyviai įveikė penktąjį etapą ir pasiekė Tuščiojo Ketvirčio kopas. Prieš 119 km greičio ruožą sportininkams dar teko nuvažiuoti 500 km bendrojo naudojimo keliais.
rokas
2024-01-10
Antradienį Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje dalyviams teko įveikti antrąją maratoninio etapo dalį – 631 km, iš kurių greičio ruožą sudarė 399 km.
apdovanojimai
2024-01-09
Penktadienio vakarą Tauragės kultūros centre įvyko geriausių 2023 metų Tauragės sportininkų pagerbimo vakaras.
rokas
2024-01-09
Prestižiniame Dakaro ralyje Saudo Arabijoje pirmadienį lenktynininkai varžėsi trečiajame greičio ruože, kurį sudarė 438 km. Su pervažiavimu sportininkai turėjo iš viso nuvažiuoti 733 km iš Al Duwadimi į Al Salamiya.
rokas
2024-01-08
Saudo Arabijoje vykstančiame 46-ajame Dakaro ralyje sekmadienį sportininkams teko įveikti net 463 km ilgio antrąjį greičio ruožą. Iš viso dalyviai turėjo nuvažiuoti 655 km iš Al Henakiyah į Al Duwadimi.