Prokurorė grįžo į Tauragę
Įkelta:
2010-02-20
Nuotrauka
Aprašymas
Irina Paulauskienė: "Smagu, kai galiu padėti žmonėms ir jų artimiesiems, ypač kai turiu galimybę apsaugoti vaikus nuo tėvų nepriežiūros ir smurto". Daivos Sitnikienės nuotrauka

Tauragę palikus buvusiam Tauragės rajono apylinkės vyriausiajam prokurorui Vigantui Armonui, prokuratūros vadovavimą perėmus prokurorui Gražvydui Žebeliui, dirbti į Tauragę iš Šilalės grįžo prokurorė Irina Paulauskienė.

Anot vyriausiojo prokuroro Gražvydo Žebelio, prokurorei Irinai Paulauskienei perduota viešojo intereso gynimo funkcija, kurią iki šiol vykdė jis. Pasak Tauragės rajono apylinkės vyriausiojo prokuroro, I. Paulauskienei daugiausiai teks nagrinėti nepilnamečių, neveiksnių asmenų interesų gynimo sritį.

Irina Paulauskienė – Teisės universiteto (dabar M. Riomerio universitetas) magistrė. Tarp Tauragės teisėsaugininkų ji – ne naujokė, dirbo Tauragės rajono policijos komisariate tardytoja, vėliau vyresniąja tyrėja. 2004 metais I. Paulauskienė išvyko dirbti į Šilalės rajono apylinkės prokuratūrą prokurore. Tais metais tarsi į prokurorų kalvę Šilalėje iš Tauragės rajono policijos komisariato dirbti prokurorais išvyko trys tauragiškiai, vėliau prie jų prisijungė ir daugiau buvusių kolegų.

Šiuo metu šilališkiams vadovauja buvęs Tauragės rajono apylinkės vyriausiasis prokuroras Vigantas Armonas. Šilalės rajono apylinkės prokuratūroje dirba trys buvę Tauragės tyrėjai.

– Visus tuos metus su šeima gyvenau Tauragėje. Į darbą Šilalėje teko važinėti, todėl gavusi pasiūlymą grįžti dirbti į Tauragę nedvejodama sutikau, – „Tauragės žinioms“ sakė prokurorė I. Paulauskienė.

Dirbti Tauragės rajono apylinkės prokuratūroje I. Paulauskienė pradėjo iškart po ilgojo savaitgalio, trečiadienį. Antrąją darbo dieną ant jos darbo stalo jau gulėjo keturios bylos – dėl tėvų valdžios apribojimo, rūpybos nustatymo, dėl pripažinimo neveiksnia ir priešingo atvejo.

Irina Paulauskienė neslėpė, kad darbas viešojo intereso gynimo srityje jai malonesnis nei su baudžiamosiomis bylomis.

Tauragės rajono apylinkės prokuratūroje, įskaitant vyriausiąjį, dirba dešimt prokurorų.

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Trečiadienį paryčiais Tauragėje pastebėtas vyras apgadinęs automobilius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-12-06
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-05
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.