Trileris Jūros gatvėje
Įkelta:
2010-02-20
Nuotrauka
Aprašymas
Plėšikų užpulta moteris gynybai nusipirko dujų balionėlį ir žadėjo įsigyti vaizdo kamerą, kad matytų, kas stovi už buto durų. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Šeštadienio vakarą savo namuose, dvejų aukštų daugiabutyje, Jūros gatvėje buvo užpulta 55 metų moteris. Nuo kaukėtų užpuolikų nukentėjo ir jos namuose tuo metu svečiavęsis 33 metų kaimynas.

Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo nukentėjusi buto šeimininkė Irena, per buto durų akutę atėjūnų ji nematė. Esą jau ne pirmą jos buto durų akutę sugadina kaimynė, su kuria ji nesutaria. Irenos manymu, kaimynai pavydi, kad ji – veikli moteris.

Du kaukėti užpuolikai į moters butą įsiveržė keliolika minučių po 21 valandos, kai šeimininkė atkabino buto durų grandinėlę. Vienas jų rankoje laikė peilį.

– Ar įsivaizduojate, kaip išsigandau pamačiusi du kaukėtus vyrus? Vienas jų buvo aukštas, kitas žemas. Jie vis grasino, kad užmuš, – pasakojo Irena.

Įsibrovėliai, matyt, nesitikėjo, kad moteris namuose gali būti ne viena, ir manė, kad ją apiplėšti bus nesudėtinga. Prieš keletą mėnesių Irena palaidojo savo sugyventinį.

Kai moteris ėmė šauktis kambaryje buvusio kaimyno pagalbos, vienas įsibrovėlių stvėrė virtuvės kėdę ir puolė pas jį. Kitas grasindamas, kad užmuš, ėmė kažko ieškoti virtuvės spintelėse. Anot Irenos, matyt, cigarečių, degtinės ar pinigų.

Kol vienas įsibrovėlis galynėjosi su Irenos kaimynu Dariumi, buto šeimininkė, čiupusi vieną iš trijų ant stalo gulėjusių mobiliųjų telefonų, jau buvo beketinanti sprukti laukan, tačiau buvo jėga parblokšta ant grindų. Vis dėlto šeimininkei pavyko pabėgti. Vilkėdama pižama šaltą žiemos vakarą moteris spėjo nubėgti iki T. Ivanausko gatvės sankryžos, tačiau prisivijęs kaukėtas vyras ją sugriebė už plaukų ir parsitempė į jos namo kiemą. Plėšikas iš moters atėmė telefoną.

Nusikaltėliai iš Irenos namų paspruko tik tuomet, kai jos kaimynui pavyko nuplėšti vieno užpuoliko kaukę. Likęs be kaukės vyras skubiai užsimaukšlino kapišoną, matyt, pabūgo kad neatpažintų.

Savanoriškoje krašto apsaugos tarnyboje vienuolika metų tarnavusi Irena „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad nuo nusikaltėlių nukenčia nebe pirmą kartą – šią vasarą buvo apvogta. Po šio plėšimo moteris nusipirko naują durų akutę ir įsigijo dujų balionėlį. Grumiantis su užpuolikais moteriai buvo sutrenkta galva.

Vakar policijos pareigūnai nusikaltėlių dar nebuvo sulaikę.

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Trečiadienį paryčiais Tauragėje pastebėtas vyras apgadinęs automobilius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-12-06
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-05
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.