Už patirtą skriaudą prašys 100 tūkstančių
Įkelta:
2010-02-01
Nuotrauka
Aprašymas
Lina: „Esu gimusi po laiminga žvaigžde, jei dar esu gyva“. Autorės nuotrauka.

Ankstų sausio 13-osios rytą J.Tumo-Vaižganto gatvėje iš 130-ojo namo penktojo aukšto balkono išmesta 22 metų Viešvilės gyventoja Lina V. tebegydoma Tauragės apskrities ligoninės Traumatologijos skyriuje. Merginai lūžo dubuo, dešinės kojos kulnas ir abi rankos.

Antradienį medikai per laimingą atsitiktinumą išgyvenusiai merginai operavo lūžusį kairės rankos riešą. Kol kas dar tik ant nugaros galinti gulėti Lina sakė, kad jai prireiks ir dubens operacijos.

Nelaimingą įvykį mergina prisimena sunkiai, mat tą vakarą ji su kompanija šventė savo sugrįžimą į Lietuvą. Porai mėnesių Lina buvo išvykusi į užsienį, iš kur dėl nelegalaus darbo buvo deportuota gimtinėn. Iš Vilniaus oro uosto į Tauragę ją ir jos draugę turėjęs parvežti draugės brolis neatvyko, tačiau vietoje savęs atsiuntė porą vaikinukų. Vienas jų gyvena bute, kuriame kompanija šventė.

Kaip pasakojo Lina, nelaimė įvyko apie 6 valandą, kai jos draugės brolis ir dar vienas, jai lig tol nepažįstamas vaikinas išvyko nupirkti alkoholio. Iki tol penkiese – trys vaikinai ir dvi merginos buvo išgėrę du 0,7 litro butelius degtinės.

– Viskas įvyko staiga, per 2–3 minutes. Draugė nuėjo į virtuvę papjaustyti užkandos, o aš likau su Vytautu balkone. Mes susikivirčijom, susistumdėme ir daugiau nieko nepamenu. Galbūt jis kėsinosi mane išprievartauti. Žinau, jog Vytautas policijai prisipažino, kad išmetė mane iš balkono, – pasakojo nukentėjusioji.
Pasak Linos, tą vakarą kitas kompanijos vaikinas, vardu Audrius, grasindamas peiliu iš jos atėmė 200 eurų.

Sunkaus sveikatos sutrikdymu kaltinamas buto šeimininkas, neblaivus Vytautas G. buvo sulaikytas iškart po įvykio. Jaunuolis tebėra suimtas. Iš jo Lina ketina prisiteisti 100 tūkstančių litų gydymo išlaidoms ir moralinei žalai atlyginti.

Iš to paties penktojo aukšto buto prieš keletą metų buvo išmestas ar iškritęs vaikinas, kuris taip pat išgyveno.

Nuotraukoje:
Lina: „Esu gimusi po laiminga žvaigžde, jei dar esu gyva“
Autorės nuotrauka
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Trečiadienį paryčiais Tauragėje pastebėtas vyras apgadinęs automobilius. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-12-06
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
2023-12-05
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.