Moteriai įkandęs šuo pasmerktas mirti
Įkelta:
2011-04-22
Nuotrauka
Aprašymas
Sugautas šuo atrodo taikus. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Trečiadienio vakarą, apie 23.30 val., policijos pareigūnams į pagalbą teko kviestis veterinarijos gydytoją Tomą Bartušį, kad sugautų ir uždarytų kovinės veislės amerikiečių stafordšyro terjerą, Žalgirių mikrorajone užpuolusį dvi moteris, vedžiojusias mažuosius keturkojus.

Anot liudytojų, į Ateities taką prie 24-ojo daugiabučio atvykstant veterinarijos gydytojo policijos pareigūnai laukė dviejuose automobiliuose. Per pravirą langą pareigūnai įspėjo praeivius apie piktą šunį. Atvykus Tomui Bartušiui šuo stovėjo ant šaligatvio, nebebuvo agresyvus.

Amerikiečių stafordšyro terjeras Dainavos gatvėje užpuolė Miško gatvės gyventoją, tą vakarą išvedusią pasivaikščioti škotų terjerą. Dičkis esą puolė mažytį šuniuką, o kai moteris pagriebė savo augintinį į rankas, kovinis šuo puolė ją, įkando į ranką ir koją. Išsigandusią šuns šeimininkę išgelbėjo atbėgę keli vaikinai. Kai nukentėjusiąją išsivežė greitosios pagalbos medikai, amerikiečių stafordšyro terjeras pabėgo į Ateities taką ir išgąsdino dar vieną moterį su keturkoju. Tačiau jai pasisekė, išsigandęs moters riksmo amerikiečių stafordšyro terjeras pabėgo.

Miško gatvės gyventojai medikai operavo koją. Policija dėl palaido moterį apkandžiojusio šuns pradėjo tyrimą.

Veterinaro sugautas amerikiečių stafordšyro terjeras laikomas uždarytas voljere. Dvi savaites bus stebima, ar šuo neserga pasiutlige. Jei jo šeimininkas atsiras, o vargu ar tai bus, nes jam gresia bauda, jam tektų padengti sužalotos moters gydymo išlaidas. Jei neatsiras – šuo bus užmigdytas. Naujo šeimininko šuniui neketinama ieškoti.

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.