Sekmadienio išgertuvės baigėsi atleidimu iš darbo
Įkelta:
2011-04-15
Nuotrauka
Aprašymas
Į stotelę maršrutinis autobusas pirmadienio rytą taip ir neatvažiavo, kadangi jo vairuotoją sulaikė policijos pareigūnai. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Ankstyvą pirmadienio rytą policijos pareigūnams įkliuvo neblaivus autobuso, vykstančio iš Vaitimėnų per Lomius į Tauragę vairuotojas, kuriuo į mokyklas važiuoja ir būrys moksleivių. Vairuotojui įkliuvus, nei jis pats, nei policijos pareigūnai „Tauragės autobusų parko“ administracijai apie incidentą nepranešė, todėl autobusų stotelėse laukę žmonės buvo palikti nežinioje. Vien į Lomių pagrindinę mokyklą tą rytą neatvyko 15 moksleivių. Tačiau tiek „Tauragės autobusų parko“, tiek šios mokyklos vadovams belieka pasidžiaugti, kad kelyje neblaivus vairuotojas nesukėlė avarijos.

Autobusą, kurį vairavo neblaivus Lomių kaimo gyventojas Jonas S., patruliai sustabdė 6.20 val. Šakviečio kaime. Autobuse vaikų nebuvo, nes vairuotojas pagal nustatytą maršrutą dar tik turėjo vykti į stoteles, kur jo laukė keleiviai. Patikrinus alkoholio kiekio matuokliu Jonui S. buvo nustatytas lengvas 0,98 promilės girtumas. Girtam prie autobuso vairo sulaikytam vairuotojui gresia bauda nuo 1000 iki 1500 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių iki pusantrų metų.

UAB „Tauragės autobusų parkas“ direktorius Rimantas Martinavičius tą pačią dieną priėmė sprendimą be jokių išlygų ar užuojautos vairuotoją atleisti iš darbo. Pasak R. Martinavičiaus, bendrovės administracijai po incidento Jonui S. nepavyko prisiskambinti, todėl nuspręsta jo ieškoti namuose, tačiau atvykus darbdaviams vyras buvo dar labiau apgirtęs. Susikalbėti su juo R. Martinavičiui nepavyko.

„Tauragės autobusų parko“ vadovas žurnalistams yra sakęs, kad atėję į darbą vairuotojai tikrinami alkoholio matuokliu. Tačiau šis atvejis kitoks – pirmadienio rytą neblaivus prie vairo sėdęs „Tauragės autobusų parko“ vairuotojas ir dar šeši įmonės vairuotojai į vienpusį maršrutą išvyksta iš savo gyvenamųjų vietų. Maršrutas Vaitimėnai–Lomiai–Tauragė vienpusis, nes ankstyvą rytą keleivių, važiuojančių iš Tauragės į Lomius, vargu ar atsirastų daug. Vis dėlto atleidus prasižengusį vairuotoją šiam autobusui teks važinėti iš Tauragės.

Jonas S. „Tauragės autobusų parke“ dirbo apie metus. Anot R. Martinavičiaus, neblaivus jis įkliūva pirmą kartą. Tačiau kaime sklando ir kitokių kalbų, esą kažkas neapsikentęs pranešė pareigūnams apie dažnai autobusą vairuojantį neblaivų vairuotoją.

– Belieka pasidžiaugti, kad neblaivus vairuotojas buvo laiku sustabdytas. Kai prie vairo sėdi neblaivus žmogus, visko gali nutikti, – „Tauragės žinioms“ sakė „Tauragės autobusų parko“ vadovas.

Pasak jo, tokių atvejų pasitaiko retai, tačiau šiemet tai jau antras kartas, kai „Tauragės autobusų parko“ darbuotojas iš darbo atleidžiamas dėl girtavimo.

Antradienį „Tauragės žinios“ lankėsi Lomių kaime, kur gyvena Jonas S. Namuose vyro nebuvo. Korespondentės pakalbinti kaimo žmonės pasakojo sekmadienio vakarą matę Joną gerokai išgėrusį, prieš uždarant kaimo parduotuvę jis dar ėjęs ten apsipirkti, matyt, nespėjo išsiblaivyti. Esą vyras nevengia stikliuko, tik gal seniau prie vairo girtas nesėsdavęs.

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.