Apleistos teritorijos vilioja girtuoklius ir narkomanus
Įkelta:
2011-05-02
Nuotrauka
Aprašymas
Daivos Sitnikienės nuotrauka

Atšilus orams išlindę iš landynių ir pašiūrių asocialūs asmenys renkasi apleistuose pastatuose ir teritorijose. Viena tokių vietų – buvusio darželio „Rūtelė“, kuriame dabar įsikūrę Vaiko dienos bei Pagalbos mokytojui ir mokiniui centrai, kiemas. Į redakciją užsukęs vyras, gyvenantis greta šio apleisto pastato, skundėsi, kad atėjus pavasariui vėl turi kęsti asocialų kaimynystę, bei kvietė atvažiuoti žurnalistus ir nufotografuoti apleistą teritoriją.

Vyras pasakojo, kad ne tik vakarais, bet ir dienomis valkatos renkasi apgriuvusiose mūrinėse pavėsinėse, primėto šiukšlių, butelių ir švirkštų, šlapinasi kur papuola. Po teritoriją vaikšto ir vaikai, mažieji nešvarius daiktus ima, mėtosi plytgaliais. Anot į redakciją užsukusio vyro, kartą išvaikęs susirinkusiuosius pats nukentėjo – chuliganai išdaužė jo namo langą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Marius Draudvila tikina, kad ši teritorija pareigūnų stebima. Anot jo, pareigūnai atlieka viešųjų Tauragės miesto vietų analizę ir į asocialių asmenų ar jaunimo susibūrimo vietas patruliuodami atkreipia didesnį dėmesį. Į buvusio darželio teritoriją pareigūnai važiuoja ir gyventojų kvietimu, ir savo iniciatyva.

Nuo pernai gruodžio dėl nusikalstamųjų veikų buvusio darželio pastato viduje – kompiuterio vagystės ir sulaužytų lovų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai. Apie didesnius incidentus darželio teritorijojeM. Draudvila neprisiminė.

Buvusio „Rūtelės“ darželio patalpose verslininkė Vidutė Lidžienė ketino įkurti senų, neįgalių žmonių trumpalaikės globos namus.Jei jos idėja būtų buvusi palaikyta rajono valdžios atstovų, Tauragės rajonas iš Europos Sąjungos fondų šio pastato rekonstrukcijai galėjo gauti 2,5 milijono litų. Specialiai šiai idėjai įgyvendinti 2005 metų vasarį verslininkė buvo įkūrusi viešąją įstaigą „Žmogaus socialinės integracijos centras“. Idėjos įgyvendinti nepavyko, tačiau šiame pastate vis tiek jau triūsia darbininkai – įgyvendindama kitą Europos Sąjungos finansuojamą projektą savivaldybė ten ketina įkurdinti Socialinių paslaugų ir Moterų krizės centrus. Antrajame aukšte turėtų įsikurti Dienos centras psichikos ligomis sergantiems žmonėms, projektą šiam centrui parengė Pirminės sveikatos priežiūros centras.

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.