Su būriu „klientų“ sulaikytas kanapes platinęs tauragiškis
Įkelta:
2011-05-13
Nuotrauka
Aprašymas
Tauragės PK nuotrauka

info@taurageszinios.lt

Trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė kanapių platinimu įtariamą jaunuolį ir būrį pirkėjų.

Apie 15 val. platintojas ir penketas 20–30 metų tauragiškių, įsigyjantys narkotikų, pareigūnams įkliuvo Tauragėje, Tilžės plente esančioje automobilių serviso aikštelėje. Aliuminio folijoje supakuota augalinės kilmės narkotine medžiaga, kaip įtariama, kanapėmis, prekiavo minėto autoserviso darbuotojas 24-erių metų T. G. Policijos duomenimis, tiesioginį darbą dirbdamas jaunuolis sukosi kaip reikiant – be autoserviso teikiamų paslaugų, klientams spėdavo pasiūlyti ir kvaišalų.

Visi trečiadienio popietę sulaikyti prekybos sandoriuose dalyvavę asmenys – Tauragės miesto ir rajono gyventojai. Kai kurie jų su narkotikais pareigūnams įkliūva nebe pirmąkart. Kanapių pardavėjas – policijai taip pat žinomas anksčiau teistas tauragiškis.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
dingo moteris
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
Įkelta:
2023-09-06
Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.
Nuotrauka
policija alkotesteris.jpg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-31
Rugpjūčio 28 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę. Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius vairuotojus (Tauragė – 2; Šilutė – 2). Nustatyti 9 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (Tauragė – 5; Šilutė – 2; Šilalė – 2).