Kikbokso čempionas už muštynes aiškinasi teismui
Įkelta:
2011-12-09
Nuotrauka
Aprašymas
Kaltinamieji Remigijus Kasputis ir Tomas Pakutinskas (dešinėje) savo kaltę visiškai neigia. Daivos Sitnikienės nuotrauka
,
Nuotrauka
Aprašymas
Salėje buvę kaltinamųjų draugai, pastebėję fotografuojančią korespondentę, įspėdavo juos prigulti ant suolo, kad nepatektų į kadrą. Daivos Sitnikienės nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teismas atvertė baudžiamąją bylą dėl viešosios tvarkos sutrikdymo, kuo kaltinami 27-erių metų Algirdas Kaminskas, 30-metis Remigijus Kasputis ir buvęs Tauragės bokso klubo „Kova“ kovotojas, Lietuvos kikbokso čempionas, tarptautinio bušido turnyro dalyvis 24-erių Tomas Pakutinskas.

Jaunuoliai kaltinami pernai antrosios Kalėdų dienos naktį degalinėje „Littaura“ sukėlę muštynes, kurių metu ginklu guminėmis kulkomis į krūtinę buvo sužalotas ir į ligoninę nuvežtas vienas kaltinamųjų – R. Kasputis.

Į teismo salę A. Kaminską atvesdino policijos pareigūnai, kadangi už ankstesnį nusikaltimą jis kali Pravieniškių pataisos namuose. Teismo posėdžio metu jis atsisakė iš naujo paaiškinti įvykio aplinkybes, prašydamas remtis ikiteisminio tyrimo metu duotais parodymais. R. Kasputis ir T. Pakutinskas į teisiamųjų suolą taip pat sėdo nebe pirmą kartą.

Kaltinamieji savo kaltę visiškai neigia, o į teismo posėdį atvykęs vienas nukentėjusiųjų – Andrius N. tvirtino, kad to, kas degalinėje įvyko 2010-ųjų Kalėdų naktį, neprisimena, nes buvo girtas. Tačiau ikiteisminio tyrimo metu pareigūnams Andrius N. pasakojo, kad kalėdinę naktį jis buvo sumuštas – ant veido buvo mėlynių, buvo praskirstas antakis ir skaudėjo visą kūną, tikino, jog kai jį kažkas spardė, išsitraukęs guminėmis kulkomis užtaisytą ginklą iš rankinės, ėmė šaudyti, kad apsigintų.

„Littauros“ degalinėje dirbusi operatorė teismui paaiškino, kad 2010-ųjų gruodžio 26-osios naktį, apie 1.30 val., į degalinę atvažiavo keletas jaunuolių ir užsisakė kepsnių. Kol ji šildė kepsnius, į degalinę atvažiavo dar viena kompanija. Gamindama maistą moteris išgirdo šūvius. Pro langą pamatė, kad degalinės teritorijoje grumiasi trys grupės po du žmones. Operatorė iškvietė policijos pareigūnus.

Į teismo posėdį neatvykęs dar vienas nukentėjusysis ir liudytoja į teismą bus atvesdinti sausį, kai bus tęsiamas bylos nagrinėjimas. Kito teismo posėdžio metu ketinama peržiūrėti degalinės vaizdo kameros medžiagą.

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.