Smurtu kaltinamas mokytojas pareiškė nušalinimą teisėjai
Įkelta:
2011-12-12
Nuotrauka
Aprašymas
Kūno kultūros mokytojas Aidas Šimkūnas. "Tauragės žinių" archyvo nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teisme stringa privataus kaltinimo tvarka nagrinėjama byla dėl incidento Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje. Prieš keletą savaičių vieną bylą dėl nuobaudos panaikinimo pas teisėją Daivą Žebelienę pralaimėjęs šios mokyklos kūno kultūros mokytojas Aidas Šimkūnas pareiškė norą ją nušalinti. Teisėjos nušalinimą dar turi patvirtinti teismo pirmininkė.

Abi šalys – nepilnamečio motina Oksana G. ir Martyno Mažvydo pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas A. Šimkūnas – nagrinėjant bylą tapo ir nukentėjusiaisiais, ir kaltinamaisiais. Į teismą privataus kaltinimo tvarka dėl smurto prieš sūnų kreipėsi Oksana G. Mokytojas pateikė teismui priešpriešinį skundą ir moterį kaltina šmeižtu.

Į teismo posėdžius liudytojais kviečiami šios mokyklos mokytojai teismo koridoriuje šnabždėjosi, kad užtektų vieno jų kolegos žodžio – „atsiprašau“ ir septyniems pedagogams nereikėtų gaišti laiko teismuose atitrūkstant nuo tiesioginių pareigų bei teršti mokyklos vardo.

Incidentas tarp mokytojo ir aštuntoko Mažvydo Mažvydo pagrindinėje mokykloje įvyko šių metų kovo 3 dieną. Oksana G. teisėsaugininkams aiškino, kad kūno kultūros mokytojas A. Šimkūnas jos sūnų tampė už megztinio, drabužį įplėšė, iškoneveikė necenzūriniais žodžiais, po to dar stumtelėjo moksleivį į sieną. Atsitrenkus į sieną, vaikui esą į nugarą įdūrė kuprinėje buvęs rašiklis.

A. Šimkūnas savo ruožtu aiškino, kad mokyklos pirmojo aukšto koridoriuje jį užsipuolė moksleivio mama Oksana G. Moteris kaltinama ir dėl „Tauragės žiniose“ pasirodžiusio straipsnio „Virš mokinio galvos – mokytojo įtūžis“. Apie incidentą mokykloje „Tauragės žinios“ tuomet sužinojo iš redakcijai atsiųsto elektroninio laiško.

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.