Mokyklą Pagėgiuose padegęs vyras stojo prieš teismą
Įkelta:
2021-04-30
Nuotrauka
Įvykio vieta Lietuvos policijos nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Įvykio vieta. Lietuvos policijos nuotrauka

Tauragės apylinkės teismas kovo 30-ąją nuteisė vos 8 klases baigusį, nevedusį ir nedirbantį, anksčiau ne kartą teistą vyrą, praėjusiais metais padegusį neveikiančią mokyklą Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime.

A. G. kaltę dėl svetimo turto sunaikinimo ir sugadinimo pripažino visiškai. Vyras paaiškino, kad rugpjūčio 2 dieną, apie 23 val., kartu su M. G. atėjo prie neveikiančios mokyklos būdami neblaivūs ir į ją pateko pro antrojo aukšto langą. Išlaužęs duris, padegėjas įžengė į technologijų kabinetą ir, pasišvietęs žiebtuvėliu, pamatė lentynoje įvairių skysčių.

„Tai buvo kažkokia chemija“, – sakė A. G. Vėliau ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad tai buvo dažai ir lakas.

Vyras prisipažino sudaužęs kelis stiklainius ir degtuku juos padegęs. Ugnis įsiplieskė smarkiai. Kartu su juo buvęs  M. G. sakė išsigandęs ir bandęs liepsną užgesinti – vyras užmetė užuolaidą, tačiau ugnis neužgeso. Kadangi buvo daug dūmų, vyrai išėjo iš pastato ir apie gaisrą niekam nepranešė. Teisme jie teigė, kad nusikaltimo padarymui įtakos turėjo girtumas. 

Rugpjūčio 3 d., 6.55 val., gautas telefoninis pranešimas apie degantį pastatą, gaisro metu išdegė sienos, langai, išdaužtos durys, aprūko lauko ir vidaus sienos. Pastatas buvo apdraustas. Po gaisro dėl sugadinto turto buvo išmokėta maždaug 16,3 tūkst. eurų draudimo išmoka. 

Pareigūnai  po įvykio operatyviai sulaikė abu vyrus, surinko įkalčių – cigaretės nuorūką, pirštų atspaudus.  

Galiausiai A. G. Tauragės apylinkės teismo nuosprendžiu buvo pripažintas kaltu dėl turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu. Kadangi jau anksčiau ne kartą buvo teistas ir dar neatlikęs bausmės, Tauragės apylinkės teismas nusprendė subendrinti bausmes ir paskirti galutinę 1 metų 2 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

 

Nuotrauka
k
Įkelta:
prieš 18 valandų
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. trečiadienio naktį, apie 00.05 val., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis (Vilkaviškio r.,) sustabdė tauragiškio vairuojamą automobilį ,,VW Passat“. Su 59 m. vyru važiavo ir 48 m. keleivis pas kurį pareigūnai rado narkotikų.
Nuotrauka
Smurtas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2021-05-04
Į policiją kreipėsi 77 m. žygaitiškė. Moteris pasigedo dėžutės su santaupomis. Senjora teigė namuose slėpusi 8700 eurų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-03
Dar 2019 metų gegužės 28-ąją Tauragės rajono Kirklių kaimo ribose besidriekiančioje magistralėje įvyko kraupi avarija, pasibaigusi vieno vyro žūtimi, dar vienas žmogus buvo sužeistas. Šių metų kovo 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje, kurioje eismo įvykio sukėlimu buvo kaltinamas Jungtinės Karalystės pilietis Y. H. 
Nuotrauka
Šidagiai
Įkelta:
2021-05-03
Policija tiria Šidagių kaime įvykdytos vagystės aplinkybes. Įsibrauta į Smėlynų gatvėje esančio namo verandą.
Nuotrauka
akista
Įkelta:
2021-05-01
Ne kartą teisti šilutiškiai įkliuvo policijai automobiliu važiuodami iš nusikaltimo vietos. Apsivogę vyrai mėgino sprukti, tačiau nei nuo pareigūnų, nei nuo teismo galiausiai išsisukti nepavyko – šiais metais jie dėl savo poelgio aiškinosi Tauragės apylinkės teisme.
Nuotrauka
statybinės medžiagos
Įkelta:
2021-04-30
Ketvirtadienį, apie 17.30 val., 34 m. vyras atvykęs prie savo statomo namo Barsukynės kaime pastebėjo, jog dingo izoliacinės medžiagos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-29
Policija praneša apie vakar, 16.42 val., Žygaičių miestelio kapinėse rastą moters kūną.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuko paskyroje išplatino pranešimą, kuriame primenama apie vairuotojų pareigą pasirūpinti kelio dangos švara, jei vairuotojas ją užteršė.
Nuotrauka
miškas
Įkelta:
2021-04-27
Į policiją dėl pavogtų medžių kreipėsi 65 m. moteris.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Balandžio 24-ąją gyvenamojoje patalpoje Tauragėje rastas vyro kūnas. Policijos pareigūnai praneša ir apie smurto atvejį Gaurėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Policijos departamentas praneša, kad  vakar Šilutės rajone asmuo, pas kurį rasti ne mėgėjiški žvejybos įrankiai, pasipriešino aplinkos apsaugos specialistui, kuriam prireikė medikų pagalbos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-23
Alkoholiu piktnaudžiavęs ir nuo kepenų cirozės miręs tauragiškis A. P. prieš tai buvo ne kartą sumuštas. Prieš Tauragės apylinkės teismą kovo mėnesį stojo vienas jo skriaudėjų – nevedęs, nedirbantis, anksčiau neteistas J. Š., kuris turėjo prisiminti praėjusių metų įvykius. 
Nuotrauka
žolė
Įkelta:
2021-04-22
Tauragės pareigūnų sučiuptas „žolės“ mėgėjas, kurį teismas įpareigojo sumokėti baudą, susidūrė su finansiniais sunkumais. Kovo 23-ąją Tauragės apylinkės teisme tauragiškis teigė nepajėgiantis sumokėti jam skirtos baudos. Nuteistasis sakė, kad dėl visko kalta COVID-19 pandemija, nes dėl jos sukeltų ekonominių sunkumų jis neteko pajamų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-21
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pasidalijo šių metų pirmojo ketvirčio duomenimis apie nusikalstamų veikų mastus. Pastebima, kad šių metų pirmą ketvirtį nusikalstamų veikų skaičius sumažėjo 28,2 proc., daugiausia sumažėjo vagysčių.
Nuotrauka
mobilus
Įkelta:
2021-04-19
Policija praneša apie vakar, apie 17.49 val., Gedimino gatvėje esančiame prekybos centre įvykdytą vagystę.
Nuotrauka
Asociatyvi teismai.lt nuotrauka
Asociatyvi teismai.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-04-18
Norėjo pasisveikinti su iš užsienio grįžusiu vaikystės draugu, staiga atsidūrė areštinėje – tokia istorija nutiko prieš Tauragės apylinkės teismą dėl itin neadekvataus savo elgesio stojusiam V. Ž. Vyras neišvengė atsakomybės už tai, kad švaistėsi peiliu ir grasino nužudyti niekuo dėtą moterį.