Po vagystės vyrai išsidavė savo elgesiu
Įkelta:
2021-05-01
Nuotrauka
akista

Ne kartą teisti šilutiškiai įkliuvo policijai automobiliu važiuodami iš nusikaltimo vietos. Apsivogę vyrai mėgino sprukti, tačiau nei nuo pareigūnų, nei nuo teismo galiausiai išsisukti nepavyko – šiais metais jie dėl savo poelgio aiškinosi Tauragės apylinkės teisme.

Apvogtasis teisme pasakojo, kad praėjusių metų kovo 31-ąją, apie 9 val., atvykęs prie savo garažų pamatė, jog vieno garažo pakabinama spyna yra numušta, kito garažo – atplėšta. Abi spynos kainavo 10 eurų.  

Vyras suprato, kad greičiausiai pasidarbavo vagys. Dviejuose savo garažuose nukentėjusysis neberado dviejų dėžių su įvairiais įrankiais, kurių bendra vertė siekė net 500 eurų, be to, buvo nupjauta ir 50 vertės kompresoriaus žarna, neliko 40 eurų vertės plastikinių talpų. 

Prie garažų stovinčiuose nerakintuose automobiliuose „Audi A6“ ir „Renault Megane“ nukentėjusysis pasigedo dviejų  po 100 eurų kainavusių akumuliatorių. 

Dėl vagystės nukentėjusysis kreipėsi į policiją. Paaiškėjo, kad pareigūnai įtariamuosius jau buvo sulaikę – šie įkliuvo bėgdami iš įvykio vietos. 

Kaltinamieji L. V. ir V. B. teismo posėdyje  teigė, kad vagystę planavo jau kurį laiką. Jie sutartu laiku susitiko prie nukentėjusiajam priklausančių garažų. V. B. metaliniu strypu nulaužė garažų pakabinamas durų spynas, abu įsibrovė vidun, iš ten jie pagrobė apvogtojo išvardytus daiktus. 

Po to vaikinai, perlipę per tvorą, įsibrovę į aptvertą teritoriją, nulaužė dviejų vilkikų kuro bakų užraktus ir žarna iš jų ištraukė dyzeliną, kurį susipylė į pagrobtas talpas.

Vagys teigė, kad galėjo pavogti iki 130 litrų dyzelio. Grobis buvo sukrautas į L. V. automobilį „Mazda 6“. Dalį dyzelino jie supylė į šio automobilio kuro baką ir išvažiavo. Tačiau važiuojant juos sustabdė policijos pareigūnai, išlipę iš automobilio jie pasileido bėgti. Pareigūnai dėmesį atkreipė į įtartiną elgesį – vos išvydęs pareigūnus, vairuotojas pakeitė važiavimo kryptį ir įsuko į aikštę.

Policijos pareigūnai tuo metu sulaikė tik kartu važiavusį A. D, kuris visą laiką stebėjo savo draugų vykdomą nusikaltimą, bet daugiau nieko nedarė. Vis dėlto vėliau ir sprukę vagys atsidūrė areštinėje – jie po kurio laiko vis tiek buvo surasti ir sulaikyti.

Pagrobti daiktai, išskyrus į automobilio „Mazda 6“ kuro bake supiltą dyzelino kiekį, nukentėjusiesiems asmenims grąžinti.

Tauragės apylinkės teismo kovo 10-osios nusprendžiu L.V. ir V.B. buvo nuteisti 1 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme ją atliekant pataisos namuose

 

Nuotrauka
k
Įkelta:
prieš 18 valandų
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. trečiadienio naktį, apie 00.05 val., kelyje Kalvarija-Gražiškiai-Vyštytis (Vilkaviškio r.,) sustabdė tauragiškio vairuojamą automobilį ,,VW Passat“. Su 59 m. vyru važiavo ir 48 m. keleivis pas kurį pareigūnai rado narkotikų.
Nuotrauka
Smurtas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apylinkės teismas kovo pabaigoje atvertė užpuolimo bylą. Į teismo salę žengė niekur nedirbantis, anksčiau 7 kartus už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą, vagystes, turto sunaikinimą teistas R. M., pakėlęs ranką prieš buvusią sugyventinę. Teisme „smarkuolis“ nebuvo itin kalbus. 
Nuotrauka
telefonas
Įkelta:
2021-05-04
Į policiją kreipėsi 77 m. žygaitiškė. Moteris pasigedo dėžutės su santaupomis. Senjora teigė namuose slėpusi 8700 eurų.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-05-03
Dar 2019 metų gegužės 28-ąją Tauragės rajono Kirklių kaimo ribose besidriekiančioje magistralėje įvyko kraupi avarija, pasibaigusi vieno vyro žūtimi, dar vienas žmogus buvo sužeistas. Šių metų kovo 19-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje, kurioje eismo įvykio sukėlimu buvo kaltinamas Jungtinės Karalystės pilietis Y. H. 
Nuotrauka
Šidagiai
Įkelta:
2021-05-03
Policija tiria Šidagių kaime įvykdytos vagystės aplinkybes. Įsibrauta į Smėlynų gatvėje esančio namo verandą.
Nuotrauka
Įvykio vieta Lietuvos policijos nuotrauka
Įvykio vieta. Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-04-30
Tauragės apylinkės teismas kovo 30-ąją nuteisė vos 8 klases baigusį, nevedusį ir nedirbantį, anksčiau ne kartą teistą vyrą, praėjusiais metais padegusį neveikiančią mokyklą Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime.
Nuotrauka
statybinės medžiagos
Įkelta:
2021-04-30
Ketvirtadienį, apie 17.30 val., 34 m. vyras atvykęs prie savo statomo namo Barsukynės kaime pastebėjo, jog dingo izoliacinės medžiagos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-29
Policija praneša apie vakar, 16.42 val., Žygaičių miestelio kapinėse rastą moters kūną.
Nuotrauka
k
Įkelta:
2021-04-29
Tauragės policijos bendruomenės pareigūnės feisbuko paskyroje išplatino pranešimą, kuriame primenama apie vairuotojų pareigą pasirūpinti kelio dangos švara, jei vairuotojas ją užteršė.
Nuotrauka
miškas
Įkelta:
2021-04-27
Į policiją dėl pavogtų medžių kreipėsi 65 m. moteris.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Balandžio 24-ąją gyvenamojoje patalpoje Tauragėje rastas vyro kūnas. Policijos pareigūnai praneša ir apie smurto atvejį Gaurėje.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-25
Policijos departamentas praneša, kad  vakar Šilutės rajone asmuo, pas kurį rasti ne mėgėjiški žvejybos įrankiai, pasipriešino aplinkos apsaugos specialistui, kuriam prireikė medikų pagalbos.
Nuotrauka
Įkelta:
2021-04-23
Alkoholiu piktnaudžiavęs ir nuo kepenų cirozės miręs tauragiškis A. P. prieš tai buvo ne kartą sumuštas. Prieš Tauragės apylinkės teismą kovo mėnesį stojo vienas jo skriaudėjų – nevedęs, nedirbantis, anksčiau neteistas J. Š., kuris turėjo prisiminti praėjusių metų įvykius. 
Nuotrauka
žolė
Įkelta:
2021-04-22
Tauragės pareigūnų sučiuptas „žolės“ mėgėjas, kurį teismas įpareigojo sumokėti baudą, susidūrė su finansiniais sunkumais. Kovo 23-ąją Tauragės apylinkės teisme tauragiškis teigė nepajėgiantis sumokėti jam skirtos baudos. Nuteistasis sakė, kad dėl visko kalta COVID-19 pandemija, nes dėl jos sukeltų ekonominių sunkumų jis neteko pajamų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-21
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) pasidalijo šių metų pirmojo ketvirčio duomenimis apie nusikalstamų veikų mastus. Pastebima, kad šių metų pirmą ketvirtį nusikalstamų veikų skaičius sumažėjo 28,2 proc., daugiausia sumažėjo vagysčių.
Nuotrauka
mobilus
Įkelta:
2021-04-19
Policija praneša apie vakar, apie 17.49 val., Gedimino gatvėje esančiame prekybos centre įvykdytą vagystę.
Nuotrauka
Asociatyvi teismai.lt nuotrauka
Asociatyvi teismai.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-04-18
Norėjo pasisveikinti su iš užsienio grįžusiu vaikystės draugu, staiga atsidūrė areštinėje – tokia istorija nutiko prieš Tauragės apylinkės teismą dėl itin neadekvataus savo elgesio stojusiam V. Ž. Vyras neišvengė atsakomybės už tai, kad švaistėsi peiliu ir grasino nužudyti niekuo dėtą moterį.