Pareigūnai įspėja – nesusigundykite galimybe lengvai užsidirbti
Įkelta:
2021-06-11
Nuotrauka
Policijos virtualaus patrulio nuotrauka
Aprašymas

Policijos virtualaus patrulio feisbuko nuotrauka

,
Nuotrauka
Policijos virtualaus patrulio feisbuko nuotrauka
Aprašymas

Policijos virtualaus patrulio feisbuko nuotrauka

,
Nuotrauka
Policijos virtualaus patrulio feisbuko nuotrauka
Aprašymas

Policijos virtualaus patrulio feisbuko nuotrauka

,
Nuotrauka
Policijos virtualaus patrulio feisbuko nuotrauka
Aprašymas

Policijos virtualaus patrulio feisbuko nuotrauka

Policijos virtualaus patrulio feisbuko paskyroje informuojama apie sukčiavimo schemą ir tikras istorijas, kuriose nukenčia lengvais pinigais susigundę asmenys.   

Policijos virtualaus patrulio feisbuko paskyroje rašoma: „..pateikiamas trumpas pasakojimas apie tai, kaip veikia sukčiavimo schema ir, kad nemokamas sūris būna tiktai pelėkautuose. Tikros istorijos, apie kurias mes tiesiog norime Jums papasakoti, kad būtumėte budrūs, nes mokytis iš svetimų klaidų ir pigiau ir mažiau skausminga.

Paskutiniu metu socialiniuose tinkluose vis atsiranda pasiūlymų užsidirbti nieko nedarant. Tereikia tik turėti banko sąskaitą ir į ją pervedamus pinigus išgryninus atiduoti kokiai nors Marytei arba pervesti į pateiktą kitą banko sąskaitą. Už visą šitą tarpininkavimą siūlomi visai neblogi procentai, kurie kartais siekia penkis procentus ir net daugiau. Nuo solidžių sumų tai visai padorūs pinigai, todėl nenuostabu, kad vis atsiranda susidomėjusių lengvais pinigais. Tačiau viską labai greitai sustato į vietą šaukimas į policiją, o visišku siaubu tampa žinia, apie labai liūdnas tolimesnes tokio „verslo“ perspektyvas.

Tai kas gi ten per pinigai, kurie nuolat krenta į tą nelemtą Jūsų sąskaitą? Tai pinigai, kuriuos perveda klientai už įvairias prekes, tokias kaip drabužiai, paspirtukai ir net automobiliai, kurių jiems niekas niekada net nesiruošė pateikti. Pervedęs pinigus ir nesulaukęs prekės asmuo kreipiasi į policija, kur labai greitai nustatoma, į kieno sąskaitą buvo pervesti pinigai – Jūsų sąskaitą.

O kas tada, paklausite Jūs? O tada prasideda patys įdomiausi įvykiai. Paaiškėja, kad tokia Marytė, kuriai Jūs atidavinėjote iš sąskaitos paimtus pinigus, apskritai net neegzistuoja. O banko sąskaita į kurią Jūs pervedinėjote pinigus iš savo sąskaitos, atidaryta kokio nors benamio vardu už tris butelius pigaus spirituoto vyno, o tas benamis net neįsivaizduoja, kieno rankose yra banko kortelė ir kas turi prisijungimo prie elektroninės bankininkystės kodų generatorių.

Žodžiu, situacija tokia – asmuo Jums į sąskaitą pinigus pervedė? Pervedė. Prekių negavo? Negavo. Tai kaip Jūs manote – iš ko jis turi teisę reikalauti, kad jam būtų grąžinti jo pinigai? Iš benamio, kuriam į sąskaitą tuos pinigus pervedėte, ar iš tariamos „Marytės“, apie kurią niekas nieko nežino ir niekas nėra gyvenime matęs? Ne, jis reikalaus pinigų iš Jūsų, nes gavę į savo sąskaitą pinigus, kurie Jums nepriklauso, turite juos grąžinti, o ne su kažkuo dalintis.

Koks viso šio pasakojimo moralas? Joks. Tik šiandien skirtinguose Lietuvos miestuose visais žodžiais save už naivumą keikia keliolika jaunuolių ir merginų, po to, kai paaiškėjo kokias sumas jie turės grąžinti nukentėjusiems. Deja naivumas kainuoja ir dažnai kainuoja visai nepigiai.

Būkite budrūs.“

Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-07-26
Į Skaudvilę pas seserį atvykęs brolis pasielgė itin niekšiškai: pradėjo moterį smaugti, daužyti, tampyti ją už plaukų. Smarkuolį numalšino policijos pareigūnai. Birželio 25-ąją Tauragės rajono gyventojas E. B., ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus, tarp jų – vagystę ir smurtą, stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-07-24
​​​​​​​Pareigūnai įspėja – liepos mėnesį Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas užregistravo 5 pranešimus, kai sukčiai, prisistatydami „Swedbank“ darbuotojais, mėgina apgauti ir pasisavinti asmenų pinigus. Tauragiškiai atsargūs – ne visi užkimba ant nusikaltėlių gudrybių. Tačiau kituose rajonuose sukčiai kaip reikiant pasipelno – skelbiama, kad per vieną dieną iš Šiaulių ir Telšių rajonų gyventojų pavyko išvilioti net 15 tūkst. eurų.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-07-22
Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-07-21
Alkoholis ir vairavimas gali tapti mirtinu užtaisu, nusinešančiu ne vieną gyvybę. Dėl to policijos pareigūnai akylai stebi eismą ir pamatę įtartinai manevruojančius automobilius iškart juos stabdo siekdami užbėgti už akių nelaimei. Deja, bet ne taip jau ir retai įtarimai, jog vairuotojai gali būti išgėręs, pasitvirtina. Šiems vairuotojams atsiveria teismų durys.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-07-19
Anksčiau už plėšimą teistas vyras, regis, ir vėl pamiršo septintąjį Dievo įsakymą „Nevok“. Birželio 15-ąją Tauragės apylinkės teisme O. L. atžvilgiu išnagrinėta byla, kurioje vyrui teko atsakyti dėl iškulto lango ir pasisavinto turto.
Nuotrauka
kamera
Asociatyvi Unsplash nuotrauka.
Įkelta:
2021-07-18
Po to, kai Sartininkuose gauja jaunuolių užpuolė ir sužalojo 3 žmones, prabilta apie kaimo bendruomenių saugumą. Po Sartininkuose įvykusio nusikaltimo, asmenis policijos pareigūnai sučiupo vaizdo stebėjimo kamerų pagalba. Kyla klausimas, ar po tokių išpuolių saugiai jaučiasi kitų bendruomenių gyventojai? Ar kitose vietovėse aplinka stebima vaizdo kameromis, kurios operatyviai padėjo išaiškinti siautėjusios jaunuolius Sartininkuose. 
Nuotrauka
bmw
Įkelta:
2021-07-17
Tauragės pareigūnai šeštadienio rytą persekiojo nuo jų sprukusį BMW automobilį. Kaip praneša Lietuvos policija, gaudynės tęsėsi net 60 km, pažeidėjas galiausiai buvo sustabdytas tik panaudojus kelio ežį ir pradūrus tris automobilio padangas.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-07-15
Vakar į policiją kreipėsi nuo vagišių nukentėjęs asmuo pranešdamas, jog laikotarpiu nuo pirmadienio iki antradienio iš jo automobilio buvo pavogta piniginė su joje buvusiais pinigais ir kitais dokumentais.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-07-13
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aptarnaujamoje teritorijoje intensyviai vykdo prevencines priemones siekdami mažinti daromus pažeidimus. Nuo liepos 1 d. iki 12 d. policijos pareigūnai dėmesį skyrė dviračių (elektrinių paspirtukų) vairuotojų kontrolei. Penkiolikai paspirtukų vairuotojų surašyti protokolai dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo
Nuotrauka
Teismo rūmai
Įkelta:
2021-07-11
Už fizinio skausmo sukėlimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą anksčiau 2 kartus jau teistas R. R. ir vėl stojo prieš Tauragės apylinkės teismą, tiesa, šįkart jo taikiniu tapo buvusios merginos automobilis. Paaiškėjo, kad ginčas kilo dėl to, jog mergina ėmė bendrauti su kaltinamajam nepatinkančiais vaikinais – dėl to vyras griebė peilį ir pradūrė buvusios merginos automobilio padangas.