Narkotikus pardavinėjęs jaunas tėvas užsidirbo teistumą
Įkelta:
2021-09-25
Nuotrauka
teismas
Nuotraukos autorius:
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Rugpjūčio 26-ąją prieš Tauragės apylinkės teismą stojo du vyrai. Abu į teisėsaugos akiratį pateko dėl narkotikų. Anksčiau neteistas L. B., auginantis mažametį vaiką, guodėsi, kad sunku pragyventi, dėl to jis ėmėsi nelegalaus verslo – narkotikų prekybos. O pirmasis policijos pareigūnams  įkliuvęs M. E., iš jauno tėvo įsigijęs kvaišalų, kalbėjo norėjęs nusiraminti.

Bylos duomenimis, L. B. praėjusių gruodžio 9 dieną savo malkinėje ir rūsyje, neteisėtai, turėdamas tikslą platinti, laikė ne mažiau kaip 154,602 g narkotinės medžiagos – kanapių, iš kurių dalį tą pačią dieną, apie 16.30 val. savo bute neatlygintinai perdavė M. E. 

Kaltinamasis L. B., narkotikų savininkas, teisme sakė, kad 2019 m. balandį paėmęs paskolą įsigijo butą. Vaikinas teigė, kad jis buvo praradęs teisę vairuoti transporto priemones už tai, kad vairavo neblaivus, bet neseniai, išlaikęs vairavimo egzaminą, vėl gavo vairuotojo pažymėjimą. Automobilio neturėjo, bet norėjo jį įsigyti, todėl nusprendė pardavinėti kanapes, kurių pirmą kartą pardavimui įsigijo 2020 m. rugsėjį. Be to, vaikinas sakė turintis mažametį sūnų. Pinigų reikėjo ir vaiko išlaikymui. Negana to, L.B. pečius slėgė finansiniai įsipareigojimai kredito įstaigai.

Kaltinamasis sakė, kad nusipirko 100 g prastesnės kokybės kanapių už 700 eurų iš nepažįstamo vyro Šilutės r.,  miškelyje prie Smėlynų g.  

Pardavėjo, iš kurio kanapių įsigijo tris kartus, kontaktinių duomenų L. B. sakė nežinantis, tiesa, nurodė, kad narkotikų prekeivis važinėdavo sidabrinės spalvos BMW markės automobiliu. Vaikinas sakė, kad įsigytas kanapes pardavinėjo apie 3 mėnesius tik savo pažįstamiems asmenims. L.B. prisipažino kanapes pardavinėjęs po 10 eurų už 0,8 g. 

O štai prieš teismą stojęs M. E. gruodžio 9 dieną paskambino L. B. ir paprašė parduoti 1 g kanapių. Tiesa, atėjęs į pardavėjo butą M. E. sakė, kad dabar pinigų neturi, juos atiduos vėliau. Taigi, L. B.  iš savo kelnių kišenės padavė M. E. vieną folijos lankstinuką su kanapėmis ir šis išėjo iš buto. 

Netrukus pardavėjui paskambinęs pažįstamas pranešė, kad M. E. sulaikė policijos pareigūnai. Išsigandęs, kad pas jį gali atvažiuoti pareigūnai, jis nutarė bute turėtas kanapes, foliją ir svarstykles išnešti į malkinę. Vaikinas viską sudėjo į popierinį maišelį, nunešė į malkinę ir, padėjęs ant malkų krūvos, užrakino. 

L. B. nuogastavimai pasitvirtino – netrukus atvyko policijos pareigūnai. Jie patikrino M. E. telefoną ir programėlėje „Messenger“ rado susirašinėjimą su L. B. iš M. E. paskyros. Nustatyta, kad 16.06 val. asmenys susiskambino, o 16.22 val. M. E. parašė žinutę „Parašyk kada išlėkt galiu“, L. B. atrašė – „Gali“, M. E. atrašė – „Ok“. Tai ir atvedė pareigūnus prie narkotikų pardavėjo durų. 

Atvykus policijos pareigūnams L. B. pats prisipažino, kad kanapes laiko malkinėje, kurią atrakino ir pareigūnams pateikė turėtas kanapes. 

Narkotikų nusipirkęs ir su jais pareigūnams įkliuvęs M. E. teisme sakė, kad kanapės jam reikalingos nusiraminimui. Vyras teigė, kad narkotikų vartoja 1–2 kartus per savaitę.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti L. B. teismas skyrė laisvės apribojimą metams devyniems mėnesiams, įpareigojant jį visą bausmės vykdymo laikotarpį nebendrauti su asmenimis, vartojančiais ar platinančiais narkotines ar psichotropines medžiagas, dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje ir be bausmę vykdančios institucijos žinios nekeisti gyvenamosios vietos.

O narkotikų įsigijęs M. E. turės per 3 mėnesius sumokėti 400 eurų baudą. 

Teisėjas Robertas Povilaitis nusprendė narkotikus sunaikinti. 

 

Tauragės teismo nuotrauka 

 

Dėti teismo nuotrauką 

 

Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 14 valandų
Policijos pareigūnui suplanuoti savo laisvalaikį – misija sudėtinga. Net tada, kai išsirengia į kokią šventę ar koncertą, iki jo gali nenuvažiuoti, jei jo kelyje pasitaikys grėsmę kitų sveikatai ar gyvybei keliantys žmonės, kuriuos palikti likimo valiai būtų neatsakinga. Juo labiau, kad policijos pareigūnui užmerkti akis prieš negeroves, pamatytas kad ir nedarbo metu, neleidžia jo duota priesaika „Ginti. Saugoti. Padėti“. Viena tokių istorijų pasidalyta Lietuvos policijos puslapyje.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 20 valandų
Vakar, pėsčiųjų perėjoje ties „Lidl“, partrenkta penkiolikmetė. Po medikų apžiūros paauglė išleista namo, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.
Nuotrauka
policija
Nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 20 valandų
Pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., prie Tauragės apylinkės teismo žingsniavęs vyras pastebėjo tris itin agresyvius asmenis, kurie, anot jo, konfliktavo tarpusavyje bei daužė kelio ženklus. Vyras nedelsdamas paskambino į policiją ir tuo pat metu sekė jaunuolius.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Viename Tauragės prekybos centre dirbusi kasininkė už svetimo turto pasisavinimą rugsėjo 17-ąją stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. Pareigūnai nustatė, kad moteris pasilikdavo pinigus, kuriuos už prekes sumokėdavo pirkėjai, nepasiimdavę kvitų. Darbuotoja atlikdavo prekių grąžinimo operaciją, nors realiai pirkėjai prekių negrąžindavo. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-17
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistės apstulbo, kai apsilankiusios vienos šunų savininkės namuose patyrė jos smurtą. Byla pasiekė teismą. Smurtautoja, šunų savininkė, rugsėjo 13-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
VSAT Pagėgių pasienio rinktinės nuotraukos
Įkelta:
2021-10-15
Vilniuje ir Tauragėje į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių cigarečių ir su šio krovinio gabenimu siejami du asmenys, vienas jų – tauragiškis. Vyro namuose atliktos kratos, taip pat sulaikyti abiejų šių vyrų automobiliai, – pranešė VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
​​​​​​​Budrių ir pilietiškų žmonių dėka policijos pareigūnai per ypač trumpą laiką atskleidė nusikalstamą veiką ir nustatė jos kaltininką. Apie tai savo feisbuko paskyroje skelbia Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Tauragiškis G. Š. sulaukė teismo verdikto po įvykio, kai girtas iš draugo namų išvažiavo automobiliu namo ir susidūrė su kitu automobiliu. Negana to, pasišalino iš eismo įvykio. Rugsėjo 2-ąją Tauragės apylinkės teismas jo atžvilgiu paskelbė baudžiamąjį įsakymą.
Nuotrauka
a
Tauragės AVPK nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Narkotines medžiagas vartojantys ir gabenantys asmenys pareigūnams kartais įkliūva visai netikėtai. Pirmadienį, apie 14.15 val., policijos pareigūnai Šilalės rajono Šeručių kaime pastebėjo maišą nešantį vyriškį, kuris, pamatęs policijos pareigūnus, paspartino žingsnius ir pradėjo vengti kontakto. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą, todėl buvo nuspręsta asmenį patikrinti.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Vakar patruliuodami mieste policijos pareigūnai Pramonės gatvėje užfiksavo lenkimo metu ištisinę liniją kirtusį ,,Volvo S80“​​​​​​​. Automobilį sustabdę pareigūnai vairuotojui pranešė, jog vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles bei priminė jo laukiančią atsakomybę. Vairuotojas pasiūlė „sutarti gražiuoju“.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Praėjusią savaitę, spalio 7-10 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
a
Fesibuko grupėje „Tauragės turgelis“ publikuota nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Vakar, apie 11 val., pavogtas prie Bažnyčių gatvėje esančios parduotuvės „Čia“ stovėjęs dviratis. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, dviračio savininkas prašo atsiliepti ką nors žinančius.
Nuotrauka
sukčiai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-05
Vis daugiau mūsų gyvenimo persikeliant į internetinę erdvę, paskui mus seka ir nusikaltėliai. Pasitelkdami įvairius metodus nuotoliniai sukčiai kėsinasi ne tik į mūsų turtą, bet ir asmens duomenis. Deja, apsigauti nesunku – šiandien sukčių siunčiamų žinučių neatpažįsta kas antras lietuvis, rodo naujausias Lietuvos gyventojų tyrimas.  Lietuvos policija su telekomunikacijų bendrove „Bitė Lietuva“  sukūrė įrankį padedantį atpažinti populiariausias nuotolinio sukčiavimo rūšis Lietuvoje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-10-03
Rugsėjo 2-ąją tauragiškis M. L. išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį byloje dėl dviejų žmonių sumušimo. Vyras, anksčiau jau teistas už grasinimą nužudyti bei sukeltą avariją, aiškino labai besigailintis padaręs nusikaltimus ir teisinosi, kad dėl visko kaltas alkoholis.