Automobilis važiuoja ir be teisių...
Įkelta:
2021-11-07
Nuotrauka
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Dešimt kartų už vagystes teistas T. P., gyvenantis Jonavoje, šįkart įkliuvo Tauragės teisėsaugininkams. Neseniai vedęs, 3 nepilnamečius vaikus turintis vyras teistumų sąrašą papildė nauju nusikaltimu – vairavimu išgėrus. Spalio 4-ąją Tauragės apylinkės teisme T. P. turėjo prisiminti, ką veikė balandžio 1-ąją, kai buvo sulaikytas ne tik girtas prie vairo, bet dar ir neturėdamas teisės vairuoti. Kaltinamojo vairuotą automobilį, kurį kaip tik tą dieną nusipirko šalia jo sėdėjęs draugas, nuspręsta konfiskuoti. 

Bylos duomenimis,  T. P. balandžio 1 d., apie 22.30 val., Tauragės rajono Kirklių kaimo teritorijoje, magistralėje Vilnius –Klaipėda, vairavo Didžiojoje Britanijoje registruotą automobilį CITROEN XSARA būdamas neblaivus – alkotesteriu jam nustatytas 1,74 promilės girtumas.

Kaltinamasis T. P. teigė tą dieną su draugu „užbaliavojęs“, o vėliau, po 19 valandos, sugalvojęs nuvažiuoti į Klaipėdą. Abu vyrus autostradoje sustabdė policijos pareigūnai. Automobilis buvo draugo S. S., kuris kaip tik tą dieną jį ir nusipirko. Kaltinamasis teigė, kad prieš išvažiuodami į Klaipėdą juodu Jonavoje vaišinosi alkoholiniais gėrimais: gėrė alų, degtinę. Teisme paaiškėjo ir tai, kad T. P. niekada neturėjo įgijęs teisės vairuoti. Tačiau, kaip populiariai sakoma liaudyje, automobilis važiuoja ir be teisių. Kaltinamasis sakė, kad iš pradžių automobilį vairavo jo draugas, kuris, be kita ko, taip pat neturėjo teisės vairuoti, tačiau šis vėliau pavargo, taigi T. P. persėdo prie vairo. 

Tuo metu kaltinamojo draugas neigė vairavęs automobilį. Jis sakė, kad tą dieną net nematė, jog T. P. vartojo alkoholį, bei manė, kad pastarasis yra blaivus. Būtent dėl to, pasakojo vyras, jis ir leido savo draugui vairuoti. 

Liudytojas patikslino, kad pirkdamas automobilį, kurį pareigūnai sustabdę nusprendė konfiskuoti,  jokių dokumentų su pardavėju nepildė, automobilio pirkimo-pardavimo sutarties nesudarė. Pardavėjas jam neperdavė ir jokių automobilio dokumentų: nei privalomosios techninės apžiūros bei draudimo dokumentų. Taigi vyras net negalėjo pateikti jokių dokumentų, patvirtinančių, kad būtent jis yra automobilio savininkas. 

Teismas konstatavo, kad transporto priemonę liudytojas leido kaltinamajam, kuris tuo metu buvo neblaivus, vairuoti. Esą liudytojas, kartu besivaišinęs su draugu alkoholiniais gėrimais, negalėjo nežinoti, kad T. P. yra girtas. Taigi automobilį nuspręsta palikti konfiskuotą ir perduoti valstybei.

T. P. pripažintas kaltu dėl vairavimo išgėrus, jam skirta galutinė 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, tačiau jos vykdymas atidėtas 3 metams, įpareigojant T. P. per šį laiką būti gyvenamojoje vietoje nuo 23 val. iki 6 val., pradėti dirbti ar būti registruotam Užimtumo tarnyboje. 

 

 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą užkardyti neteisėtą mobiliojo ryšio priemonių naudojimą vairuojant.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
15-metės dukros akivaizdoje susipykęs su sugyventine vyras nusprendė pastarąją „apraminti“. Tačiau jo drausminimo metodai teisėsaugai nepasirodė tinkami. Anksčiau neteistas A. G., dirbantis vienoje įmonėje santechniku, Tauragės apylinkės teisme pasakojo, kaip smurtavo prieš moterį. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-23
​​​​​​​Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-22
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-21
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.