Kerštingas kaimynas automobiliu valkiojo vyrą
Įkelta:
2021-11-20
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi „Lietuvos policijos“ nuotrauka

Tauragės apylinkės teisme išnagrinėta keršto prieš kaimyną byla. Anksčiau neteistas J. K. nusprendė konfliktą su šalia gyvenusiu vyru išspręsti brutaliomis priemonėmis, kurias spalio 7-osios nuosprendžiu įvertino teismas.

Nukentėjusysis E. N. teisme sakė, kad pernai birželio 14-ąją su bendradarbiais dirbo savo sodyboje. Apie 17–18 val. į kiemą automobiliu atvyko buvęs kaimynas J. K., kuris čiupo už kailio kieme buvusią kalaitę ir įmetė į savo automobilį per praviras duris. Nekviestas svečias esą tuomet pats įsėdo į automobilį ir norėjo važiuoti. 

Nieko nelaukęs, nukentėjusysis pribėgo prie automobilio ir norėjo sutrukdyti išsivežti šunį, todėl pasilenkė prie kaltinamojo, tačiau pastarasis greitai pakėlė automobilio lango stiklą, per kurį E. N. buvo persisvėręs. Vyras nespėjo ištrūkti, abi rankos iki pažastų liko automobilio viduje, lango stiklas jį suspaudė iki pusės, maždaug ties pažastimis, o štai kojos liko ant žemės. Kaltinamasis spustelėjo pedalą ir ėmė važiuoti. Žmogus buvo velkamas. Jis šaukė, kad J. K. sustotų, paleistų. Netrukus atbėgo užpulto vyro kolegos, buvę sodybos kieme, jie ėmė mėtyti į automobilį akmenis iš šalia įvažiavimo buvusios skaldos krūvos. Dužo langas. Tik tada J. K. sustojo.

Atvyko policijos pareigūnai ėmė aiškintis įvykio aplinkybes. Nenaudėlis keliavo į areštinę.

Kaltinamasis J. K. teisme kaltu prisipažino visiškai ir pasakojo, kad nukentėjusysis yra buvęs jo kaimynas, jie konfliktavo. Pasak jo, kai E. N. kišo per automobilio langą ranką, tai išgąsdino, todėl J. K. bandė langą uždaryti ir iš baimės pradėjo važiuoti. Jis pripažino padaręs nusikalstamą veiką. Dėl padarytos veikos vyras gailėjosi. Teisme jis tikino dalį ieškinio atlyginęs, su nukentėjusiuoju susitaikęs. 

Tauragės apylinkės teismas nusprendė J. K. atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės susitaikius su nukentėjusiu asmeniu ir baudžiamąją bylą nutraukti. Vyras įsipareigojo sumokėti dar 1,2 tūkst. eurų patirtos žalos. 

 

 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 7 valandas
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-05
Pagėgių savivaldybės teritorijoje esanti Endriškių palivarko sodyba buvo apgriauta, o jos plytos parduotos. Pastatas registruotas Kultūros vertybių registre, kadangi turi didelės mokslinės, kultūrinės, istorinės reikšmės. Taigi prieš Tauragės apylinkės teismą stojo plytas išardęs ir iš svetimo turto pasipelnęs vyriškis, turintis polinkį alkoholiui ir norėjęs gauti pinigų gėrimams įsigyti. Už paveldo sunaikinimą Tauragės apylinkės teismas  iš vyro Kultūros paveldo departamento naudai priteisė net 7164,41 euro žalos atlyginimo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-04
Užsienyje dirbantis tauragiškis prarado teisę vairuoti po to, kai buvo sulaikytas girtas prie vairo. Anksčiau vairuotoju dirbusiam pažeidėjui teko keisti profesiją, o gruodžio 2-ąją – išklausyti Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.