Išvydęs, ką svečias daro uošvei, žentas neliko abejingas
Įkelta:
2021-12-04
Nuotrauka
akistata
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Tauragės apylinkės teisme išnarpliota smurto byla. Paaiškėjo, kad jei ne žento pastangos apginti savo uošvę, moteris galėjo būti dar labiau sužalota.

Spalio 29-ąją nuosprendį išgirdo 5 kartus teistas, prieš 4 metus iš Marijampolės pataisos namų paleistas D. J, paleidęs kumščius prieš sugyventinės draugę V. E.

Nukentėjusioji V. E. pasakojo, kad rugsėjo 30-ąją, apie 16.30 val., pas ją neblaivūs atėjo bendradarbė ir draugė V. B. su savo sugyventiniu D. J. 

Pasirodo, V. B. norėjo kartu atšvęsti savo gimtadienį, todėl atsinešė ir alkoholio.

Tuo metu nukentėjusioji V. E. alkoholio nebuvo vartojusi, bet vėliau kartu su atėjusiais svečiais ėmė gerti šampaną, brendį. 

Nors vakarėlis prasidėjo linksmai, netrukus jį apkartino barnis. Svečiai tarpusavyje ėmė konfliktuoti. Iš pradžių – žodžiais, o netrukus buvo panaudota ir fizinė jėga. V. E. žodžiais vis užstodavo savo bendradarbę, susipykusią su savo sugyventiniu. Pastarasis neapsikentė, kad nukentėjusioji V. E. taip gina jo sugyventinę, todėl ją pastūmė ir gulinčiai ant grindų  sudavė kumščiu ne mažiau kaip vieną kartą į dešiniąją galvos pusę. V. E. pajuto skausmą. Galvą, kaip pasakojo moteris, po to skaudėjo dar 4 ar 5 dienas.

Kaltinamasis D. J. teigė įvykio aplinkybių nė nepamenantis, bet sutiko, kad galėjo taip būti, jog ėmė smurtauti prieš sugyventinės draugę, sukėlė jai fizinį skausmą. Teisme vyras pareiškė, kad dėl smurto proveržio gailisi ir nukentėjusiosios atsiprašė. 

Teisme svarbiu liudininku buvo pripažintas ir nukentėjusiosios žentas G. G., kuris nurodė, kad įėjęs į namus išgirdo daug žmonių balsų, suprato, kad uošvė namuose yra ne viena. Pradėjęs eiti verandos link liudytojas pamatė, kad kažkoks vyras užsigulęs kumščiais talžo V. E. Žentas puolė ginti uošvę, griebė kaltinamajam už galvos srities ir atitraukė nuo aukos. 

Dėl įvykio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas, vėliau procesas persikėlė į teismą. 

Tauragės apylinkės teismo teisėja Virginija Pankauskienė sunkinančia aplinkybe pripažino tai, kad D. J. nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio  ir tai turėjo įtakos jo veiksmams. Tačiau kartu teisėja pažymėjo, kad kaltinamasis savo kaltę pripažino. Vyras nuteistas už fizinio skausmo sukėlimą ir nežymų sveikatos sutrikdymą. Jam skirta galutinė 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmė įpareigojant visą bausmės laiką dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje. Be to, D. J. per 5 mėnesius turės neatlygintinai išdirbti 80 valandų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi senyvo amžiaus asmenimis, neįgaliaisiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis. Teismas uždraudė vyrui 5 mėnesius vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 3 valandas
Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą užkardyti neteisėtą mobiliojo ryšio priemonių naudojimą vairuojant.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 6 valandas
15-metės dukros akivaizdoje susipykęs su sugyventine vyras nusprendė pastarąją „apraminti“. Tačiau jo drausminimo metodai teisėsaugai nepasirodė tinkami. Anksčiau neteistas A. G., dirbantis vienoje įmonėje santechniku, Tauragės apylinkės teisme pasakojo, kaip smurtavo prieš moterį. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-23
​​​​​​​Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-22
​​​​​​​Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-01-21
Teismas patenkino Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroro Nomedo Metrikio pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir pripažino 43-ejų metų Pagėgių gyventoją kaltu pasinaudojus svetimu galimybių pasu. Teismo sprendimu nuteistajam paskirta dvidešimties parų arešto bausmė jos vykdymą atidedant 3 mėnesiams, konfiskuotas jo mobilusis telefonas.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-18
Ant sukčių kabliuko užkibęs vyriškis prarado per 300 eurų. Tauragėje gyvenantis nukentėjusysis buvo apgautas dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tačiau į policijos pareigūnus kreipėsi tik praėjusią savaitę. 
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-01-17
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-14
Penktadienį Tauragės apskrities policija pranešė apie mieste aptiktą ekskavatorių ,,Hyundai HW140-9“, kuris buvo vogtas. Paaiškėjo, kad transporto priemonę neteisėtai pasisavinę asmenys nepagalvojo apie tai, jog gali būti sekami specialiu prietaisu. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-12
Tauragės apskrities policija trečiadienį pranešė, kad sausio 10 d. apie 16 val. 20 min. mergina, gimusi 2003 m., internetiniame puslapyje rado skelbimą apie parduodamą mobilaus ryšio telefoną „iPhone X“ ir į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. 
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-01-10
Kur dursi – ten pažeidimas arba nusikaltimas. Regis, tokia situacija susiklostė, kai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino įtarimų sukėlusį jaunuolį. Patikrinamas neapsiėjo be radinių, už kuriuos numatyta atsakomybė. Paaiškėjo, jog vaikinas laikė ginklų, galimai narkotinių medžiagų ir kontrabandinių cigarečių.  
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
Nuotrauka
uogiene
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
Nuotrauka
Tauragės apskrities policija
Įkelta:
2022-01-07
Tauragės apskrities policija penktadienį pranešė, kad sausio 5-ąją apie 10 val. 30 min. Tauragės r., Mažonų k., rastas 1958 m. gimusios moters kūnas.
Nuotrauka
Asociatyvi policija.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-01-06
Tauragės apskrities policijos pareigūnai tiria vyro mirtį. Žmogaus kūnas rastas bute.