Dėl vyro susikibusios moterys susitaikė teisme
Įkelta:
2022-01-22
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Tauragės apylinkės teisme nuosprendį išgirdo jau anksčiau dėl fizinio skausmo sukėlimo bei melagingą skundą nuteista R. Š. Netekėjusi ir niekur nedirbanti moteris kaltinta tuo, jog užpuolė kitą moterį. Teismo salėje paaiškėjo, kad konfliktas užvirė dėl vyro.

Kaltinamoji R. Š. kalbėjo, kad praėjusių metų liepą svečiavosi pas pažįstamą. Ten laiką leido ir nukentėjusioji. Kaltinamoji teigė prieš tai alkoholio beveik nevartojusi, apsvaigusi nesijautusi. Ryte, kai ji išėjo namo, paskui ją per duris išlėkė ir nukentėjusioji, sekusi paskui kaltinamąją. 

Gatvėje, kaip teigė kaltinamoji, nukentėjusioji griebė jai už plaukų, kibo į nugarą bei šaukė, kad paliktų jos vyrą ramybėje. Kaltinamoji teigė atsisukusi ir mėginusi ją raminti, bet esą nukentėjusioji niekaip nepaleido jos plaukų. Abi merginos parvirto ant pievelės. Ir tik įsikišus pašaliniams abi konflikto dalyvės buvo išskirtos. Tačiau, kaltinamosios žodžiais, tuomet nukentėjusioji vėl puolė. Tai ją sunervino. Moteris prisipažino kumščiu sudavusi kelis kartus nukentėjusiajai į pilvo sritį.

Tuo metu nukentėjusioji A. Š. atvykusiems policijos pareigūnams nurodė, kad  ji buvo pirmoji užpulta. Esą jai gulint ant žemės R. Š. sudavė du smūgius kumščiu į veidą. Mergina sakė atsisėdusi ant šaligatvio šaukusi iš skausmo. 

Atvykus medikams nukentėjusiajai nustatytas sutrenkimas ir kairės rankos nykščio patempimas.

Teisme buvo peržiūrėtas ir vaizdo įrašas, kuriame buvo matyti, kad R. Š. nukentėjusiajai sudavė ne mažiau kaip 10 smūgių. 

Kai atvyko policija, kaltinamoji iš įvykio vietos jau buvo pasišalinusi. Vis dėlto pareigūnai R. Š. surado, atliko ikiteisminį tyrimą ir bylą perdavė teismui.

Jame nukentėjusioji nusprendė užkasti karo kirvį ir civilinio ieškinio nereiškė. Kaltinamoji atsiprašė, teigė, kad dėl įvykio labai gailisi.

Valstybinės teismo medicinos tarnybos specialistas nurodė, kad išorinių sužalojimų nekonstatuota, todėl nėra pagrindo nustatyti nukentėjusiosios sveikatos sutrikdymo mastą. „Nustatyta piršto sumušimo, kai nagas pažeistas, diagnozė nepagrįsta objektyviais duomenimis <...>. Veika gali būti kvalifikuojama kaip fizinio skausmo sukėlimas“, – rašoma teismo nuosprendyje.

R. Š. buvo nuteista už viešosios tvarkos pažeidimą. Moteris nubausta laisvės apribojimu 6 mėnesiams, įpareigojant visą laisvės apribojimo laikotarpį dirbti ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. 

Be to, Tauragės apylinkės teismas patenkino Valstybinės ligonių kasos civilinį ieškinį ir priteisė iš R. Š. 38,12 euro žalos atlyginimo už nukentėjusiosios gydymą.

 

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

 

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba.