Iškvietęs policiją girtas vyriškis sėdo prie vairo pareigūnių akivaizdoje
Įkelta:
2022-01-23
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir vagystę nuteistas bei kalėjimo duonos už tai ragavęs E. V. skubios pagalbos tarnybų numeriu 112 pranešė buvęs sumuštas. Tačiau atvykus pareigūnėms ir pildant dokumentus jam svarbiau tapo dar labiau prisigerti, o ne apskųsti savo skriaudėjus. Policija, žinoma, mėgino nukentėjusįjį drausminti, tačiau jis raginimų negerti nesiklausė. O galiausiai išvykus pareigūnėms sėdo girtas prie vairo ir ėmė vairuoti. Galbūt visa tai ir nebūtų išaiškėję, jeigu policija nebūtų grįžusi atgal. Tačiau įvykiai susiklostė E. V. ne itin naudinga linkme. Vyriškis prie vairo girtas sėdo pareigūnių akivaizdoje. Už tai jis praėjusių metų pabaigoje stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. 

Paskambino,  nes sumušė

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėja liudydama teisme nurodė, kad praėjusių metų lapkričio 14-ąją, apie 17 val., buvo gautas pranešimas, jog pagalbos šaukiasi vyriškis – prie namų jį užpuolę 3 kaimynai. Pareigūnės įvykio vietoje pamatė, kad namo kieme stovi automobilis.

Nukentėjusysis E. V. buvo apklaustas, surašyti procesiniai dokumentai, be to, vyriškiui alkotesteriu buvo nustatytas 1,79 prom. girtumas. Baigęs kalbėti su pareigūnėmis sumuštasis nuėjo pasakyti namuose buvusiam sūnui, kad atvažiuoja mama. Mat pareigūnės nenorėjo vaiko palikti su girtu vyru. Jos lauke palaukė apie 10 minučių, bet nukentėjusysis nebepasirodė. Pareigūnės nuėjo į vyriškio namus. Įėjusi į virtuvę viena pareigūnių pamatė, kad E. V. sėdi prie stalo, ant kurio buvo padėtas degtinės butelis ir pripilta taurelė. Pareigūnė sudrausmino E.V., kad šis nebegertų ir eitų kartu į tarnybinį automobilį dar pasirašyti kai kurių dokumentų. 

Pareigūnės savo tarnybiniame automobilyje laukė E. V., tačiau po 5 min. šis vis nepasirodė. Viena pareigūnių pakartotinai paragino vyriškį ateiti. Šis po minutės jau pasirodė, tačiau dar labiau apgirtęs. 

Grįžo užfiksuoti vietos

Atvažiavo E. V. sūnaus mama, kuri paėmė vaiką ir išvyko. Pareigūnės taip pat ėmė judėti policijos komisariato link, tačiau po 10 minučių grįžo nufotografuoti įvykio vietos. Užfiksavusios nusikaltimo vietą jos automobiliu įsuko į keliuką, kuris veda į E. V. sodybos kiemą, kad galėtų apsisukti. Jos staiga pamatė kieme prie namo tebestovintį automobilį, tačiau transporto priemonė šįkart jau buvo užvesta, matėsi iš duslintuvo kylantys dūmai, be to, degė galiniai ir priekiniai žibintai. 

Automobilio vairuotojo durelės – iki galo atidarytos ir prie jų stovėjo E. V. Tuomet šis pareigūnių akivaizdoje įsėdo į automobilį ir junginėjo šviesas. Automobilis pajudėjo atgal, vėliau sustojo. Pareigūnės tarnybiniu automobiliu išvažiavo iš keliuko, pavažiavo ir sustojo taip, kad galėtų toliau stebėti E. V. Tuomet jos pamatė, kad E. V. automobiliu pavažiavo atgal apie 100 metrų ir sustojo prie elektrinio piemens. 

Neigė vairavęs

Pareigūnės nusprendė, kad jau metas sustabdyti vairuotoją taigi, įsijungė švyturėlius, pavažiavo atgal ir įsuko į E. V. sodybos keliuką. Kai jps privažiavo prie E. V. automobilio, vyriškis sėdėjo atsidaręs vairuotojo dureles.

Teisme liudijusi pareigūnė teigė, kad E. V. vyzdžiai buvo išsiplėtę, o bendraujant su juo iš burnos sklido aitrus alkoholio kvapas. Vyras iš pradžių neigė vairavęs. Jis sakė, kad jo mašina toje vietoje stovėjo jau seniai. Be to, vairuotojas aiškino negalėjęs vairuoti, nes nėra automobilio raktelių. Be to, vyras kategoriškai atsisakė pasitikrinti girtumą alkoholio matuokliu. Pareikalavus išlipti iš automobilio E. V. eidamas svirduliavo, mosikavo rankomis, judesiai buvo nekoordinuoti. Tuomet vairuotojas buvo pasodintas į tarnybinio automobilio laikino sulaikymo vietą. 

O pareigūnės tuo metu ieškojo pievoje numestų automobilio raktelių, tačiau jų nerado. Patikrinusios transporto priemonės dangtį jos suprato, kad variklis dar šiltas. 

Vėliau atvykę kiti pareigūnai pamatė, kad rakteliai paslėpti bagažinėje. O štai E. V. pristatytas į komisariatą.

Teisme E. V. visiškai prisipažino kaltu, o baudžiamoji byla baigta teismo baudžiamuoju įsakymu, todėl jam skirta 3,75 tūkst. eurų bauda sumažintina  trečdaliu. Vyrui būtų tekę pakloti jau tik 2,5 tūkst. eurų, tačiau teismas įvertino ir tai, kad vairuotojas buvo sulaikytas dvi dienas. Taigi, į valstybės biudžetą vairuotojas turės įnešti 2,3 tūkst. eurų. 

Iš vyriškio 2 metams atimta teisė vairuoti.

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 15 valandų
Policijos pareigūnams gerai žinomas, ne kartą teistas R. L. balandžio 19-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį už sugyventinės sumušimą.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 20 valandų
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinėje – keli įvykiai: Tauragės rajone apgadintas baseinas, pavogtas dviratis, Pagėgiuose pavogti vamzdžiai, sudegė girto vyro vairuotas automobilis.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja, kad gegužės 26 d. apie 14 val. gavo vyro, gimusio 1960 metais, pranešimą apie iš sąskaitos dingusią nemažą sumą pinigų.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gegužės 24 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami akcizais apmokestinamų prekių kontrolę, Šilutės rajone, Pjaulokių kaime, miške, rado įrangą naminei degtinei gaminti.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-23
Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-20
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.