Norėjo kaip geriau, o išėjo kaip visada
Įkelta:
2022-01-17
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Tauragės apskrities policijos nuotrauka

„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 

8 klases baigęs vyras praėjusių metų gruodžio 17 d. išgirdo nuosprendį, kuriuo buvo pripažintas kaltu dėl to, jog lapkričio 2-ąją, apie 8.15 val., Sungailiškių kaime (Tauragės r.) vairavo automobilį „Nissan Almera“ būdamas neblaivus. E. N. alkotesteriu buvo nustatytas net 2,59 prom. girtumas.

Teisėsaugai jau gerai žinomas kaltinamasis teigė vairavęs ne savo, o buvusio vadovo podukros automobilį. Vyras tikino, kad kažkada dirbo pas automobilio savininkės patėvį, pjovė mišką. 

E. N. tikino, kad Sungailiškiuose buvo ir prieš dieną, vakarojo su buvusiais bendradarbiais. Vyras prisipažino naktį vartojęs daug alkoholių gėrimų. Atsikėlęs ryte jis suvokė, kad jam reikia darbo įrankių. Mat E. N. su namo, kuriame buvo, šeimininku sutarė įdėti plastikinį langą. Vyriškis teigė spontaniškai sumanęs nuvykti į savo namus. Jo akis užkliuvo už buvusio vadovo podukros automobilio. Vyras žinojo, kad mašinos rakteliai padėti ant galinio rato. Taigi kaltinamasis nė neprašė, kad buvęs vadovas leistų pasinaudoti automobiliu, ir sėdo už vairo. Tačiau išvažiavęs į pagrindinį kelią E. N. sukėlė įtarimų pro šalį važiavusiems policijos pareigūnams, kurie netrukus apsisuko, jį prisivijo ir sustabdė. 

Teisme E. N. apgailestavo, kad vairavo girtas, ir teigė norėjęs tik gero – padėti žmogui įstatyti langą.

 E. N. buvęs vadovas teisme teigė, kad apie tai, jog jo podukros automobilį vairavęs vyras įkliuvo neblaivus, jis sužinojo dar tą pačią dieną. Automobilis buvo nuvarytas į saugojimo aikštelę. Už tai E. N. sumokėjo, tad nei automobilio savininkė, nei E. N. buvęs vadovas pretenzijų nereiškė.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Daiva Žebelienė nuosprendyje nurodė: „Kaltinamojo padaryta veika nėra atsitiktinio pobūdžio, jo padaryta nusikalstama veika yra tik loginė jo gyvenimo būdo ir ankstesnio elgesio pasekmė, tai rodo kaltinamojo nenorą laikytis įstatymų“. 

E. N. pripažintas kaltu dėl vairavimo išgėrus, jam skirta galutinė 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Vyras dar nebuvo atlikęs bausmių už kitus įvykdytus nusikaltimus, taigi subendrinus bausmes, jis turės areštinėje praleisti 5 mėnesius. 

Be to, iš vyriškio 3 metams atimta teisė vairuoti. Jam skirta ir 1 150 eurų bauda.

 

Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
Nuotrauka
ugniagesiai
Įkelta:
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba.