Norėjo kaip geriau, o išėjo kaip visada
Įkelta:
2022-01-17
Nuotrauka
policija
Nuotraukos autorius:
Tauragės apskrities policijos nuotrauka

„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 

8 klases baigęs vyras praėjusių metų gruodžio 17 d. išgirdo nuosprendį, kuriuo buvo pripažintas kaltu dėl to, jog lapkričio 2-ąją, apie 8.15 val., Sungailiškių kaime (Tauragės r.) vairavo automobilį „Nissan Almera“ būdamas neblaivus. E. N. alkotesteriu buvo nustatytas net 2,59 prom. girtumas.

Teisėsaugai jau gerai žinomas kaltinamasis teigė vairavęs ne savo, o buvusio vadovo podukros automobilį. Vyras tikino, kad kažkada dirbo pas automobilio savininkės patėvį, pjovė mišką. 

E. N. tikino, kad Sungailiškiuose buvo ir prieš dieną, vakarojo su buvusiais bendradarbiais. Vyras prisipažino naktį vartojęs daug alkoholių gėrimų. Atsikėlęs ryte jis suvokė, kad jam reikia darbo įrankių. Mat E. N. su namo, kuriame buvo, šeimininku sutarė įdėti plastikinį langą. Vyriškis teigė spontaniškai sumanęs nuvykti į savo namus. Jo akis užkliuvo už buvusio vadovo podukros automobilio. Vyras žinojo, kad mašinos rakteliai padėti ant galinio rato. Taigi kaltinamasis nė neprašė, kad buvęs vadovas leistų pasinaudoti automobiliu, ir sėdo už vairo. Tačiau išvažiavęs į pagrindinį kelią E. N. sukėlė įtarimų pro šalį važiavusiems policijos pareigūnams, kurie netrukus apsisuko, jį prisivijo ir sustabdė. 

Teisme E. N. apgailestavo, kad vairavo girtas, ir teigė norėjęs tik gero – padėti žmogui įstatyti langą.

 E. N. buvęs vadovas teisme teigė, kad apie tai, jog jo podukros automobilį vairavęs vyras įkliuvo neblaivus, jis sužinojo dar tą pačią dieną. Automobilis buvo nuvarytas į saugojimo aikštelę. Už tai E. N. sumokėjo, tad nei automobilio savininkė, nei E. N. buvęs vadovas pretenzijų nereiškė.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Daiva Žebelienė nuosprendyje nurodė: „Kaltinamojo padaryta veika nėra atsitiktinio pobūdžio, jo padaryta nusikalstama veika yra tik loginė jo gyvenimo būdo ir ankstesnio elgesio pasekmė, tai rodo kaltinamojo nenorą laikytis įstatymų“. 

E. N. pripažintas kaltu dėl vairavimo išgėrus, jam skirta galutinė 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Vyras dar nebuvo atlikęs bausmių už kitus įvykdytus nusikaltimus, taigi subendrinus bausmes, jis turės areštinėje praleisti 5 mėnesius. 

Be to, iš vyriškio 3 metams atimta teisė vairuoti. Jam skirta ir 1 150 eurų bauda.

 

Nuotrauka
nuotrauka
taurage.policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
prieš 7 valandas
Galiojantys šalies įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją. Deja, numatytų taisyklių laikosi ne visi – tauragiškės namuose pareigūnai rado 144 talpas alkoholinio.
Nuotrauka
imtynes
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
2023-06-07
Birželio 3-iąją Vilniaus Katedros aikštėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Vilnius Open“, kuriame Tauragės sporto centro imtynininkai parodė tvirtą sportinį charakterį ir kovotojų dvasią bei iškovojo dešimt medalių.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-06-06
Pirmadienį Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį didelio atgarsio sulaukusioje šuniukų su pakirptomis balso stygomis byloje. Tauragiškė už žiaurų elgesį su gyvūnais turės 8 mėnesius dirbti viešuosius darbus visuomenės labui po 30 valandų per mėnesį.
Nuotrauka
miesto svente
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-06-05
Džiugu, kad šiais ir praėjusiais metais per miesto šventę, kuri tęsis iki sekmadienio, iki šiol nepasitaikė incidentų ir nekilo konfliktų, kuriuos spręsti galėtų jau tik policijos pareigūnai. 
Nuotrauka
gaisrine
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-02
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad dėl radinio Papušynės kaime buvo įvestas planas „Skydas“.
Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-30
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.