Dėl ištartos frazės tauragiškis žiauriai sumušė moterį
Įkelta:
2022-05-01
Nuotrauka
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 

Nukentėjusioji prisiminė, kad tada G. K. agresyviai nusiteikęs pripuolė prie jos, abiem rankomis sugriebė jai už striukės, pakėlė nuo kėdės bei šaukė: ,,Dink iš čia, kad tavęs nematyčiau“. Moteris pasiėmė savo rankinę ir eidama link laiptų, vedančių iš virtuvės į namo koridorių, vyrą pavadino „kaušu“. Kaltinamasis, pasak jos, dar labiau supykęs pradėjo bėgti jos link. Supratusi, kad gali būti sumušta ir dėl to išsigandusi, pati moteris atsigulė ant laiptų, vedančių iš rūsio į lauką. Anot jos, kaltinamasis pribėgęs abiem rankomis sugriebė už kaklo ir pradėjo smaugti. Kadangi tuo metu moteris vilkėjo džemperį aukšta apykakle, tai akivaizdžių smaugimo žymių neliko. Tačiau ji teigė jutusi didelį skausmą kakle, jai ėmė trūkti oro. Paleidęs jos kaklą, G. K. dešinės rankos kumščiu smogė vieną kartą į viršugalvį, o antrą smūgį sudavė kairės rankos kumščiu į nosį. Smūgis buvo stiprus – nukrito jos akiniai, nulūžo jų kojelė ir rėmas. Moteris sakė, kad jai labai skaudėjo galvą, nosį ir gerklę. Ji pradėjo šaukti ir verkti, tačiau esą kaltinamasis į tai nekreipė dėmesio. Pradėjusi šliaužti laiptais į viršų, nukentėjusioji mėgino atsistoti, tačiau kaltinamasis sugriebė ją už striukės ir stipriai, didele jėga išstūmė pro laukines namo duris į lauką. Ji nuo pastūmimo nukrito lauke ant plytelių. G. K. užsidarė namo duris ir daugiau nieko nebedarė. Tuo metu nukentėjusioji grįžusi namo paskambino policijai ir pranešė apie sumušimą. Atvyko policija ir greitoji medicinos pagalba. Medikai suleido vaistų nuo skausmo. Kitą dieną moteris kreipėsi į šeimos gydytoją. Buvo nustatytas sumušimas. Sumuštoji sakė, kad dėl G. K. veiksmų patyrė stiprų fizinį skausmą ir sukrėtimą, toks vyriškio elgesys jai padarė didelį emocinį poveikį. 

Kaltinamasis G. K. kaltės nepripažino, atsisakė duoti bet kokius parodymus. Nurodė, jog sutinka atlyginti teritorinei Ligonių kasai padarytą 40 eurų žalą už nukentėjusiosios gydymą.

G. K. pripažintas kaltu dėl smurto, jam skirta 5 mėnesių viešųjų darbų, įpareigojant per šį terminą neatlygintinai išdirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui.

Teismo baudžiamąjį įsakymą priėmė teisėja Elena Simonavičienė.

 

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.