Po neapdairaus vyro poelgio – šokas, kruvinas vaiko veidas ir gailestis
Įkelta:
2022-05-23
Nuotrauka
akistata
Aprašymas

Asociatyvi pexels.com nuotrauka

 

Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.

Bylos duomenimis, spalio 26-ąją, apie 14.50 val., Tauragės K. Donelaičio gatve važiavęs R. P., gimęs 1959 m., vairavo „Audi 80“ ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „Nissan Primera“, kurį vairavo 1983 metais gimęs vyras. Transporto priemonės susidūrė, eismo įvykio metu nukentėjo „Nissan Primera“ keleiviai, vienas jų – vairuotojo sūnus, gimęs 2020 m. Nukentėjo ir 1952 m. gimusi moteris. Jie buvo pristatyti į gydymo įstaigą. 

Kaip teisme pasakojo avarijos kaltininkas R. P., jis galvojo, kad važiuoja pagrindiniu keliu, pasakojo susipainiojęs, nes tą dieną buvo išsiblaškęs ir neapdairus. Vyro automobilis avarijos metu trenkėsi į kito automobilio kairės pusės galinį sparną. Po susidūrimo R. P. pamatė, kad kitame automobilyje yra mažametis vaikas. Jį ištikęs šokas.

„Nissan Primera“ vairuotojas ikiteisminio tyrimo metu nurodė, kad prieš smūgį pamatė, jog iš kairės pusės atvažiuoja kitas automobilis ir jo vairuotojas neketina stabdyti, todėl, siekdamas išvengti susidūrimo, dar paspaudė greičio pedalą, tačiau netrukus pajuto smūgį į kairę automobilio pusę. Nuo smūgio jo automobilis dešine puse trenkėsi į apšvietimo stulpą ir po smūgio atsidūrė kitoje eismo juostoje. Automobilyje tuo metu buvo jo mažametis sūnus, sutuoktinė ir mama. Sūnaus veidas buvo kruvinas, nes vaikas susižalojo, kai pažiro durelių lango šukės. Nuo iššokusių oro pagalvių buvo sužalota ir žmona. Ji ir sūnus buvo nugabenti į ligoninę. Pasak vyro, jo mama taip pat buvo išvežta į Tauragės ligoninės Priėmimo skyrių. Jai nustatyti daugybiniai dubens kaulų, šešių šonkaulių ir dešinės rankos lūžiai. 

Vairuotojo mama pasakojo, kad, išvydusi tiesiai į juos atlekiantį automobilį, išgirdo sūnaus riksmą „Ką jis daro“, tuomet pajuto smūgį, nuo kurio prarado sąmonę. Atsigavusi ji išvydo policiją, gaisrininkus. Sūnus jai atsegė saugos diržą ir atplėšė dureles. 

Po eismo įvykio avarijos kaltininkas skambino nukentėjusiesiems, teiravosi apie sveikatą. R. P. sakė transporto priemones vairuojantis 11 metų, tačiau tai pirmas eismo įvykis jo gyvenime. Dėl sukeltos avarijos jis teigė besigailintis ir atsiprašęs nukentėjusiųjų, su jais susitaikęs. Vyriškis susitarė su nukentėjusiaisiais, kad atlygins dalį neturtinės žalos ir proceso išlaidas.

Tauragės apylinkės teismas konstatavo, kad R. P. padarė neatsargų nusikaltimą ir tai pripažino. Jis anksčiau neteistas ir nebaustas administracine tvarka, nuo 2007 m. dirba, darbovietėje charakterizuojamas teigiamai, todėl, teismo vertinimu, yra pagrindo manyti, kad ateityje R. P. nedarys naujų nusikalstamų veikų. Teismas nusprendė nutraukti baudžiamąją bylą ir atleisti avarijos kaltininką nuo baudžiamosios atsakomybės jam susitaikius su nukentėjusiaisiais.

R. P.  privalės sumokėti 500 eurų įmoką į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

 

Nuotrauka
narkotines medziagos
Įkelta:
2022-06-29
Birželio 28 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, apie 13.52 val. Šilutėje, Rusnės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m.
Nuotrauka
kumstis
Įkelta:
2022-06-29
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi du ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-06-27
Sekmadienio popietę ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo, kad Tauragės rajone, Skaudvilės tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, kiti žmonės jau buvo ištraukę vyrą iš tvenkinio.
Nuotrauka
112
Įkelta:
2022-06-26
Keršto akys aklos, sako lietuvių liaudies išmintis. Tuo galėjo įsitikinti ir kerštingo plano prieš savo močiutę ėmęsis vyriškis, sukėlęs gaisrą jos ūkiniame pastate. Tauragės apylinkės teisme gegužės 18-ąją jam paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Bylos duomenimis, V. M.  praėjusių metų gegužę degaus skysčio tyčia užpylė  ant savo močiutės ūkinio pastato medinių dalių, jį padegė ir tokiu visuotinai pavojingu būdu tyčia sunaikino pastarajai priklausantį turtą. Sudegė ne tik 15 tūkst. eurų vertės namas, bet jame buvęs nukentėjusiajai priklausantis turtas – malkos, aliuminės kopėčios, diskinis pjūklas su varikliu, kibirai, grėbliai, krepšiai. Bendra žala įvertinta  16 420 eurų. 
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-25
Kovodami su nelegaliu alkoholio pardavinėjimu Tauragės apskrities policijos pareigūnai dirba pagal atskirus planus ir stebi tam tikras vietas, kurios jiems atrodo įtartinos. Tai gali būti girtaujančių asmenų susibūrimo vietos arba patalpos, į kurias dažnai įeina ir netrukus išeina daug žmonių, kurių išvaizda išduoda jų turimą priklausomybę alkoholiui. Gegužės 11-ąją Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, pradėtą po to, kai pareigūnai sučiupo vieną naminukės prekyba besivertusią moterį.  
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-06-22
Tauragės apylinkės teismas išnarpliojo dokumentų klastojimo bylą. Gegužės 2-ąją paskelbtu nuosprendžiu jis pripažino kaltu jau anksčiau teistą E. L., kuris kito asmens vardu nusipirko automobilį. Paaiškėjo, kad nusikaltimą jis įvykdė iš keršto. 
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-21
Birželio 20-ąją, apie 3.30 val., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Pagėgių savivaldybėje, Natkiškių kaime, Vilties gatvėje kilo gaisras ūkiniame pastate.
Nuotrauka
alkotesteris
Įkelta:
2022-06-20
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi net 4 ikiteisminius tyrimus dėl sustabdytų neblaivių vairuotojų Tauragės apskrityje – 1 iš jų sustabdytas Tauragėje, 1 – Pagėgių apskrityje ir 2 neblaivūs vairuotojai Šilalės apskrityje.
Nuotrauka
teisėtvarka
Įkelta:
2022-06-18
Linksmas vakaras pasibaigė tikra šeimos drama – prireikė medikų, vėliau įsikišo ir policijos pareigūnai. Anksčiau neteistas Šilalės rajono gyventojas balandžio 27-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo verdiktą dėl žmonos sesers sumušimo.
Nuotrauka
teismas
Įkelta:
2022-06-16
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Pagėgių gyventojui ir paskyrė galutinę vienerių metų  ir vieno mėnesio laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą dvejiems metams už neteisėtą prisijungimą prie internetinės parduotuvės informacinės sistemos tinklapio turinio valdymo sistemos ir neviešų klientų duomenų parsisiuntimą.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2022-06-15
Vakar 16.16 val. ugniagesiai gelbėtojai sulaukė iškvietimo į Tauragės r., Mažonų sen., Mažonų kaimą.  Pranešta, kad Tvenkinio gatvėje dega transporto priemonė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-06-14
Vakar Tauragės apskrities policijos pareigūnams pranešta apie automobilių stovėjimo aikštelėje rastą apgadintą automobilį.