Pranešta apie bute laikomus artilerijos sviedinių sprogdiklius
Įkelta:
2022-06-10
Nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Vakar Tauragės apskrities policija bei priešgaisrinė tarnyba sulaukė iškvietimo į Tauragės Dvaro kaimą, kur ir buvo rasta artilerijos sviedinių sudedamųjų dalių.

Lietuvos policija skelbia, kad birželio 9 d. apie 13 val. Tauragės rajone, Tauragės Dvaro kaime, 22 metų vyro bute, rastos dvi galimai artilerijos sviedinių sudedamosios dalys, kurias išsivežė Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“ išminuotojai.

Priešgaisrinės tarnybos suvestinėje pažymima, kad gyventojas į butą pats atsinešė rastus du artilerijos sviedinių sprogdiklius, buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę „Aro“ pareigūnai sprogmenis išsivežė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.