Šeštadienį iš moters banko sąskaitos dingo beveik 6 tūkst. eurų
Įkelta:
2022-06-13
Nuotrauka
pinigai
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Kaip informuoja Tauragės apskrities policija, moteris paspaudusi ant žinutėje esančios nuorodos prarado sąskaitoje buvusius pinigus.

Šeštadienio vakarą, apie 17.07 val. moteris, gimusi 1963 metais, į savo mobiliojo ryšio telefoną iš banko gavo SMS žinutę dėl užšaldomų lėšų bei nuorodą, kurią, būtina paspausti. Paspaudus nuorodą nuo moters sąskaitos buvo nuskaičiuoti pinigai. Nuostolis 5976 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė turtinės prievolės arba ją panaikino, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, laisvės apribojimu, areštu, laisvės atėmimu iki trejų metų.

Tą pačią dieną, apie 13.45 val., Tauragėje, neblaivus (2,15 prom.) vyras, gimęs 1971 metais, vairavo automobilį „Audi A6“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Nuotrauka
iesko
Įkelta:
2022-08-09
Tauragės apskrities policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti vaizdo kameromis užfiksuotą vyrą, vairuojantį automobilį „Toyota Avensis“ (universalas, pilkos spalvos).
Nuotrauka
su mobiliaisiais
Įkelta:
2022-08-08
Praėjusią savaitę, rugpjūčio 2-5 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2022-08-07
Net dukart prieš savo sutuoktinę ranką pakėlęs A. U. sulaukė jos atleidimo. Liepą prieš Tauragės apylinkės teismą stojęs vyriškis pažadėjo daugiau nebesmurtauti. 
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-08-03
Vedęs, profesinį išsilavinimą įgijęs V. N. Tauragės apylinkės teisme turėjo paaiškinti savo žiauraus poelgio priežastis. Vyras birželio 3-ąją buvo nuteistas už tai, jog pasmaugė 4 šuniukus. 
Nuotrauka
vagis
Įkelta:
2022-07-29
Kad reikia saugotis vagių, prekybos centrų apsaugos darbuotojams jokia naujiena. Tačiau vienos parduotuvės apsaugininkai, sulaikę vagišius, po kurio laiko suprato, kad ir patys buvo apvogti – iš stebėjimo posto nugvelbta banko kortelių. Anksčiau už žmogaus laikymą nelaisvėje bei plėšimą teistam O. L. birželio 17-ąją Tauragės apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis.