Policijos suvestinėje: smurtas prieš moterį ir žiaurus elgesys su gyvūnu
Įkelta:
2022-10-06
Nuotrauka
policija
Aprašymas

Tauragės apskrities policijos FB nuotrauka

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais ir fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Trečiadienį, apie 9 val. 55-erių moters kieme, Tauragės rajone, Dacijonų kaime, rasta sužalota, nugaišusi katė.

Kaip teigė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė, policijos pareigūnams apie šį įvykį pranešė negyvą gyvūną radęs asmuo. Katės šeimininkė nėra moteris, kurios kieme gyvūnas rastas. Jos šeimininkas nustatinėjamas.

„Kas šį nusikaltimą įvykdė, aiškinasi policijos pareigūnai“, – teigė policijos atstovė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Tos pačios dienos vakarą, apie 21.10 val. namuose, Tauragėje, Vytauto g., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą 26-erių moteriai.

„Apie smurtą policijos pareigūnams pranešė pati nukentėjusioji. Vyras užėjęs į nukentėjusiosios namus, pradėjo konfliktuoti. Moteriai bandant vyrą išprašyti iš jos namų, šis panaudojo prieš ją fizinį smurtą“, – įvykį komentavo L. Banienė.

Pasak policijos atstovės, nukentėjusioji buvo blaivi, o fizinį skausmą sukėlusio asmens įvykio vietoje nebuvo, todėl girtumas jam nebuvo nustatytas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymas.

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 6 valandas
Vėlyvą šeštadienio vakarą Tauragėje sustabdyti du neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.
Nuotrauka
cigaretes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-30
Tauragės apskrities policija praneša, kad lapkričio 29 d. apie 11.38 val., Tauragės rajone, Paprūdžių kaimo ribose, kelyje Tauragė–Kryžkalnis, policijos pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu atvažiuojantį automobilį „Skoda Octavia“. Pareigūnams einant link sustabdyto automobilio, vairuotojas staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti tolyn.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-11-30
Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Pagėgių savivaldybėje iškastą kapą.
Nuotrauka
kodeksas
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2022-11-28
Pranešimu apie savo paties pagrobimą ir apiplėšimą ant kojų sukėlęs Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus 35-erių Pagėgių savivaldybės gyventojas pastarosiomis dienomis iš nukentėjusiojo virto įtariamuoju. Jo idėja kelionei į namus pasinaudoti policijos pareigūnų ekipažu buvo visai nevykusi ir turi teisinių pasekmių – vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.
Nuotrauka
kibiras
Įkelta:
2022-11-26
Spalio 19-ąją Tauragės apylinkės teisme priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje kaltinimus sužalojus seserį išgirdo ne kartą už smurtą teistas pataisos namuose kalėjęs nevedęs ir niekur nedirbantis V. L. 
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2022-11-23
Tauragės apylinkės teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo anksčiau 10 kartų teistas 23 m. Šilutės rajono gyventojas V. N. pripažintas kaltu dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Vyrui paskirta 2 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Netoli Tauragės susidūrė du automobiliai, „Volkswagen Passat“ nuvažiavo nuo kelio.
Nuotrauka
avarija audi
Tauragės žinių nuotrauka
Įkelta:
2022-11-22
Šįryt eismo sąlygas smarkiai sunkina šaltukas ir plikledis. Vairavimas tokiu oru reikalauja ypatingai atsargaus vairavimo ir tinkamo greičio pasirinkimo.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Ties Stragutės kaimu nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis.
Nuotrauka
ginklas
Įkelta:
2022-11-20
Pareigūnams aptikus neteisėtai laikomus šovinius į Tauragės apylinkės teismą atvykti turėjo medžiotojas S. R. Anksčiau neteistas, vedęs ir dirbantis vyriškis turėjo paaiškinti, kaip nutiko, kad jo seife aptikti neleistini daiktai.
Nuotrauka
avarija
„Pagalba vairuotojams Tauragėje“ feisbuko grupės nuotrauka
Įkelta:
2022-11-18
Šįryt kelyje link Kryžkalnio nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus rėžėsi sunkvežimis MAN.