Išvaręs tėvą iš namų sulaukė policijos beldimo į duris
Įkelta:
2023-01-20
Nuotrauka
nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Gruodžio 14-ąją Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį jau anksčiau teistam D. P., kuris pakėlė ranką prieš savo tėvą.

Bylos duomenimis, D. P. mušdamas sukėlė fizinį skausmą savo šeimos nariui – tėvui L. P. Vaikinas praėjusių metų rugsėjo 24 d., apie 21.30 val., kambaryje sukonfliktavo su tėvu ir būdamas apsvaigęs nuo alkoholio tyčia abiem delnais sudavė du kartus nukentėjusiajam L. P. per skruostus.

Kaip teisme aiškino nukentėjusysis L. P., namuose įvyko žodinis konfliktas tarp jo ir žmonos R. P. Konflikto metu svetainėje sūnus ėmė jį stumdyti sakydamas, kad atstotų nuo mamos, ėmė smūgiuoti ir išstūmė jį iš buto. Liudytoja pasakojo, kad į jos ir vyro konfliktą įsikišus sūnui, jie vienas ant kito rėkė, vartojo necenzūrinius žodžius, prasidėjo grumtynės. Moteris norėjo vyrus išskirti, bet nepavyko. 

Pasak R. P., kai sūnus išstūmė tėvą iš buto ir liepė jam dingti, ji suprato, jog atvyks policijos pareigūnai. Tiek ji, tiek sūnus laukė, bet nesulaukę specialiųjų tarnybų darbuotojų beldimo į duris abu nuėjo miegoti. 

Sumuštas vyras teigė nuėjęs iki taksi vairuotojo  ir paprašęs jo iškviesti policijos pareigūnus. Greitosios medicinos pagalbos sumuštasis atsisakė. Atvykus pareigūnams jis teigė, kad pareiškimo dėl sūnaus veiksmų nerašys, nes planuoja su juo susitaikyti. Vėliau sūnus, grįžęs iš areštinės, atsiprašė, sakė, kad tai nepasikartos, teigė nukentėjusysis.

Miegančius tėvą ir motiną netrukus prikėlė policijos pareigūnai. Sūnus buvo sulaikytas, jam nustatytas 2,57 prom. girtumas.

Kaltinamasis L. P. teisme sakė, kad jei būtų buvęs blaivus, tėvui tikrai nebūtų sudavęs, būtų radęs kitą konflikto sprendimo būdą. Anot jo, muštynės su tėvu įvyko pirmą kartą. Vaikinas teigė galvojęs, kad tėvas užsimos ir suduos motinai, tad jį nustūmė ir jam sudavė. L. P. sakė, kad dėl to, ką padarė, labai gailisi ir supranta, kad nereikėjo smurtauti. 

D. P. pripažintas kaltu, jam skirtas 20 parų areštas bausmės vykdymą atidedant 3 mėnesiams, skiriant intensyvią priežiūrą – kaltinamasis įpareigotas būti savo gyvenamojoje vietoje nuo 23 iki 6 val.

 

Nuotrauka
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
​​​​​​​Dvylika kartų, iš kurių mažiausiai vieną – už disponavimą narkotinėmis medžiagomis, teistas R. R. ir vėl įkliuvo į policijos pareigūnų rankas turėdamas draudžiamų medžiagų. Tauragės apylinkės teisme praėjusių metų gruodžio 29-ąją jis išgirdo teisėjos verdiktą. 
Nuotrauka
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-02-04
Prieš Tauragės apylinkės teismą stojo sugyventinę sumušęs R. D. Keturis kartus teistas vyriškis ir penktąjį neišsisuko nuo bausmės, nors smurtinius savo veiksmus vadino žaidimu.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2023-02-03
​​​​​​​Šią savaitę, sausio 30–31 ir vasario 1–2 dienomis, policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę. Paaiškėjo, kad vis dar yra pamirštančių prisisegti saugos diržą.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-02-01
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų.
Nuotrauka
policija
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-30
Gruodžio 5-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nuosprendį byloje dėl neteisėtai pagamintos naminukės. Anksčiau neteistas E. D., stojęs prieš teismą, kalbėjo, kad išvirto alkoholio skonis jam nepatiko, todėl suvartojęs litrą likusį skystį jis pasiliko valymui ir dezinfekavimui. 
Nuotrauka
kalejimas
Asociatyvi unsplash.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-29
Septynis kartus už sukčiavimą, vagystes, fizinio skausmo sukėlimą teistas O. F. niekaip negali atsikratyti senų įpročių. Pernai metų gruodį vyriškis vėl žengė per Tauragės apylinkės teismo durų slenkstį išklausyti dar vieną nuosprendį.
Nuotrauka
policija
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
2023-01-28
Jau ne vienerius metus kalbama, kad būtina kelti atlyginimus policijos pareigūnams ir ugniagesiams. Kasdien dėl mūsų saugumo dirbantys žmonės, panašu, buvo išgirsti – biudžete numatyta daugiau lėšų atlygiui bei darbo priemonių gerinimui.
Nuotrauka
prokuratura
Lietuvos respublikos prokuratūros nuotrauka
Įkelta:
2023-01-26
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė didelės apimties baudžiamąją bylą, kurioje šeši fiziniai ir vienas juridinis asmuo kaltinami mokesčių vengimu teikiant neteisingus duomenis apie pajamas bei apgaulingu apskaitos tvarkymu. Skaičiuojama, kad bendra galimai išvengtų mokesčių suma siekia beveik pusę milijono eurų.
Nuotrauka
gaisrine
Įkelta:
2023-01-26
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie šią naktį Tauragės rajone kilusius gaisrus, vieno asmens išgelbėti jau nespėjo.
Nuotrauka
kedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-01-25
Antradienį Tauragės rajono policija sulaukė pranešimo, apie sausio 16 d. Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, iš 42-ejų vyro, sukčiavimo būdu išviliotus pinigus.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-01-20
Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Šilalėje gyvenantis R. V. nusikalto tą pačią dieną. Vyrui teks grįžti už grotų ir vėl pagalvoti apie savo žiaurų elgesį, kurį sukėlė pavydas ir girtumas.
Nuotrauka
a
FNTT asociatyvi nuotr.
Įkelta:
2023-01-20
Pagėgiškis ketvirtadienį kreipėsi į pareigūnus, kad sausio 12-ąją Pagėgiuose, apie 10.30 val. iš 72-ejų  vyro apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1059,16 eurų.
Nuotrauka
Policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-01-20
Vakar avarijoje Šilalės rajone susidūrė du automobiliai, pranešama, jog nukentėjo ir policijos pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-01-19
Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.