Susigundęs narkotikais užsidirbo teistumą
Įkelta:
2023-02-05
Nuotrauka
Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi Lietuvos policijos nuotrauka

Dvylika kartų, iš kurių mažiausiai vieną – už disponavimą narkotinėmis medžiagomis teistas R. R. ir vėl įkliuvo į policijos pareigūnų rankas turėdamas draudžiamų medžiagų. Tauragės apylinkės teisme praėjusių metų gruodžio 29-ąją jis išgirdo teisėjos verdiktą. 

Ikiteisminio tyrimo metu R. R. kaltę pripažino visiškai ir nurodė, kad praėjusių metų spalio 4 d. jis buvo nuvykęs į Klaipėdos miestą, kad pažaistų aparatais kazino salone, kuris yra autobusų stotyje. Jam lošiant priėjo nepažįstamas vyriškis ir paklausė, ar kaltinamasis nenorėtų pirkti narkotikų – amfetamino. 

R. R. teisme kalbėjo, kad išgirdęs šį klausimą nė kiek nenustebo, mat „didmiesčiuose taip jau yra“. 

Kaltinamasis sakė, kad ir anksčiau buvo vartojęs narkotikų, todėl nusprendė pabandyti ir šįkart. Taigi, R. R. vyriškiui pasakė, kad norėtų įsigyti 2 g amfetamino. Pardavėjas jam atsakė, kad palauktų prie stoties pastato, o pats kažkur nuėjo. Neilgai trukus jis sugrįžo. Vyriškis jam padavė du permatomus plastikinius maišelius, kuriuose buvo po 1 g baltos spalvos miltelių. 1 g amfetamino kainavo 10 eurų. Taigi R. R. iš viso sumokėjo 20 eurų ir jiedu su pardavėju išsiskyrė. Kaltinamasis sakė, kad iškart nusprendė išmėginti narkotikus ir iš vieno maišelio nupylė maždaug trečdalį miltelių bei išgėrė juos kartu su gėrimu. Nuo išgertų miltelių, teigė R. R., jis pajuto tik „labai silpną efektą“. 

Tą pačią dieną vyras grįžo į Tauragę. Būdamas mieste jis suvartojo likusią dalį miltelių iš pradaryto maišelio. Nuo narkotikų, teigė kaltinamasis, jis nejautė jokio efekto. 

Tuščią maišelį kartu su kitu maišeliu, kuriame vis dar buvo 1 g amfetamino, kaltinamasis laikė piniginėje, kurią nešiojosi su savimi. 

Spalio 7-ąją jis nuėjo pas draugus, kurie gyvena netoliese. Ten jis vartojo alkoholį ir tarp išgertuvių dalyvių kilo konfliktas. Tuomet vienas jų iškvietė policiją. Atvykę pareigūnai patikrino visos kompanijos girtumą, daiktus. Apžiūrėję kaltinamojo kuprinę piniginėje pareigūnai rado maišelius su milteliais. 

Vyras teisinosi žinojęs, kad yra draudžiama turėti narkotikų, tačiau jų niekam neplatinęs, nesiūlęs, nevaišinęs, o pirkęs juos „tik savo reikmėms“. R R. kalbėjo, kad jis daugiau narkotikų nevartojo ir pamiršo, kad juos turi piniginėje. 

Teisme R. R. prisiekinėjo, kad dėl visko gailisi ir daugiau narkotikų nebepirks, jų nevartos. 

Teisėja Daiva Žebelienė vyrui skyrė 30-ies parų arešto bausmę. 

 

Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 11 valandų
Nuo balandžio 1 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimams, asmenims bus išduodami elektroniniai leidimai laikyti ar nešiotis ginklus bei apsaugos darbuotojo pažymėjimus, skelbia Lietuvos policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
prieš 12 valandų
Šįryt, apie 10.30 val., šviesoforu reguliuojamoje Vytauto ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 14 valandų
Tauragės apskrities policija informuoja apie neblaivų vairuotoją Šilutės rajone.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Kovo 27–29 dienomis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami gerinti eismo saugumą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, vykdė neblaivių vairuotojų kontrolę.
Nuotrauka
pavojingai
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo. Vieną tokių užfiksavo ir feisbuko paskyroje pasidalijo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
prieš 1 dieną
Dukart už vagystes teistas profesinį išsilavinimą turintis T. B. prieš Tauragės apylinkės teismą vasario 1 d. stojo po to, kai praėjusiais metais apšvarino automobilį.
Nuotrauka
teisejas
Įkelta:
prieš 1 dieną
Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 26-erių metų šilutiškis M. V. kaltinamas artimo giminaičio – savo 19-metės sesers – nužudymu, slepiant kitus nusikaltimus. Jam pareikšti kaltinimai dėl nužudymo (Baudžiamojo kodekso (BK) 129 str. 2 d. 3 p. ir 11 p.) išžaginimo (BK 149 str. 1 d.) ir seksualinio prievartavimo (BK 150 str. 1 d.).
Nuotrauka
mercedes
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Antradienį Tauragės apskrities policija sulaukė informacijos apie bandymą priregistruoti paieškomą automobilį.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Šiandien 11.26 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilalės r., Upynos sen., Naujojo Obelyno k., Mokyklos g., atvira liepsna dega namo stogas.
Nuotrauka
teism
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-03-29
Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) baudžiamuoju įsakymu nuteisė A. T., pagaminusį ir laikiusį aparatus naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, taip pat pagaminusį 700 l naminių stiprių alkoholinių gėrimų ir 3118 l brogos (raugalo), ir paskyrė jam galutinę 8000 Eur baudą. Informacija skelbiama Lietuvos teismai svetainėje.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-27
Šįryt pranešta, kad dega gyvenamojo namo stogas Šilutėje.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-03-22
Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina. Apie tai feisbuke skelbia Tauragės apskrities policija.