Už narkotinių medžiagų laikymą ir platinimą Šilutės teismas paskyrė 5100 eurų baudą
Įkelta:
2023-06-15
Nuotrauka
teismas
Nuotraukos autorius:
klat.teismas.lt nuotrauka

Tauragės apylinkės teismas (Šilutės rūmai) nuosprendžiu nuteisė E. S., neteisėtai savo žinioje laikiusį narkotinę medžiagą – kanapes, kurias jis neteisėtai platino ir paskyrė vyrui 5100 Eur baudą.

Teismas nustatė, kad E. S. iki šių metų sausio 14 dienos savo automobilio „BMW“ durelių dėtuvėje, po to bute bei kuprinėje, kurią minėtu automobiliu atsivežė į Šilutės m., laikė ne mažiau kaip 3 g narkotinės medžiagos – kanapių (antžeminių dalių). Sausio 14 d. Šilutės m. vyras automobilyje „BMW“ pagamino vieną tabako ir kanapių mišinio rankų darbo cigaretę ir neatlygintinai perdavė ją vartoti kartu su juo buvusiems trims asmenims, o likusias kanapes dalį laikė automobilyje esančioje kuprinėje, kol sausio 15 d. šias narkotines medžiagas surado ir paėmė policijos pareigūnai.

Kaltinamasis dėl jam pareikšto kaltinimo prisipažino ir paaiškino, kad kanapes jis nusipirko 2022 m. gruodžio mėnesio pabaigoje Vilniuje iš nepažįstamo žmogaus. Jas laikė bute, kuriame gyvena,  o sausio 14 d. atvažiavęs į Šilutę pas tėvus, atsivežė jas su savimi. Kartu atsivežė elektronines svarstykles, smulkintuvą, popierėlius cigaretėms gaminti. Susitikęs su draugais, susuko vieną cigaretę, kurią rūkė pats ir davė parūkyti prašiusiems draugams. Dėl padaryto nusikaltimo nuoširdžiai gailisi, savo elgesį vertina neigiamai, tvirtina pasimokęs ir narkotikų nebevartoja, dirba, taupo pinigus nuosavam būstui įsigyti, ketina kurti šeimą.

Teismas, išnagrinėjęs bylą, atliekant sutrumpintą įrodymų tyrimą, ir įvertinęs byloje surinktus įrodymus, liudytojų parodymus, padarė išvadą, kad E. S. kaltė dėl jam inkriminuoto nusikaltimo  - neteisėto narkotinių medžiagų laikymo ir platinimo - yra visiškai įrodyta.

Teismas nustatė, kad vyro atsakomybę lengvina tai, kad jis prisipažino padaręs nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailisi, jo atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatė.

Skirdamas bausmę, teismas įvertino tai, kad E. S., būdamas neteistas, baustas administracine tvarka, dirbantis, padarė tyčinį sunkų nusikaltimą, susijusį su disponavimu narkotinėmis medžiagos.

Teismas, atsižvelgęs į nusikaltimo pavojingumo laipsnį, kaltės formą, rūšį, motyvus ir tikslus, kaltininko iš esmės teigiamą asmenybę, į tai, kad jis neteistas, po šio nusikaltimo padarymo naujų nusikalstamų veikų nepadarė, o padarė tik vieną administracinį nusižengimą, susijusį su Kelių eismo taisyklių pažeidimu, turi nuolatines pajamas, buvusių darboviečių vadovų charakterizuojamas itin teigiamai ir atsižvelgęs į kitas aplinkybes, skyrė jam švelnesnę nei įstatymo numatyta bausmę - 7650 Eur baudą, kuri sumažinta vienu trečdaliu. Baudos sumokėjimui, teismas nustatė  vienerių metų ir 6 mėnesių terminą.

Šį nuosprendį per 20 dienų nuo jo paskelbimo galima skųsti Klaipėdos apygardos teismui.

Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
prieš 19 valandų
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-03
Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą ir mažindami eismo įvykių skaičių, lapkričio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.