Pareigūnų smūgis narkotinių medžiagų platintojams ir pirkėjams
Įkelta:
2023-08-03
Nuotrauka
 nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Tauragės AVPK nuotrauka
Aprašymas

T

,
Nuotrauka
nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Tauragės AVPK nuotrauka
,
Nuotrauka
nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Tauragės AVPK nuotrauka
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skiria didelį dėmesį nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu, užkardymu visoje aptarnaujamojoje teritorijoje. Prie šių nusikalstamų veikų užkardymo aktyviai prisijungia ir pilietiški žmonės. Dažnai žmonių pateikta informacija apie narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą – pasitvirtina.

Kaip skelbiama Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pranešime, liepos 13 d. Tauragės AVPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai gavę informacijos, kad Šilalės rajono gyventojas, gimęs 1982 m., galimai augina augalinės kilmės narkotines medžiagas, atliko kratas jo gyvenamosiose ir negyvenamosiose patalpose. Kratų metu ūkiniame pastate pareigūnai aptiko įrengtas patalpas su specialiai sumontuota įranga, skirta kanapėms auginti bei didelį kiekį auginamų kanapių.

Šilutėje liepos 19 d., apie 18.00 val., užfiksuotas vyriškis, gimęs 1997 m., galimai pardavęs narkotines ir psichotropines medžiagas – kokainą – pas jį atvykusiems dviem asmenims. Pareigūnai nedelsiant atliko kratas kvaišalus platinusio vyro namuose. Čia pareigūnai rado ir išėmė narkotinę medžiagą kokainą.

Liepos 20 d. policijos pareigūnai pasalą surengė Klaipėdos mieste. Apie 16.30 val. autobusų stotelėje buvo sulaikyti vyriškiai (gimę 1996 m. ir 1992 m.), kurie su savimi turėjo apie 400 g narkotinių medžiagų. Įtariama, kad tai narkotinė medžiaga karfentanilis, viena iš stipriausią poveikį turinčių narkotinių medžiagų.

Liepos 27 d. pareigūnai turėdami informacijos, kad transporto priemonėmis gali būti gabenamos narkotinės medžiagos, leidosi į šių transporto priemonių paieškas. Apžiūros metu viename iš automobilių aptiktas didelis kiekis galimai narkotinės medžiagos – kokaino. Sulaikytų narkotikų vertė „gatvės kainomis“ galėtų siekti apie 150 tūkst. eurų.

Siekdami kovoti su šia nusikalstama veika, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir kartu siekti sumažinti šią visuomenės problemą. Apie Jums žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas galite pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 9 valandas
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.