Policijos suvestinėje – avarija, neblaivi vairuotoja, vagystė bei smurtas
Įkelta:
2023-08-16
Nuotrauka
avarija
Nuotraukos autorius:
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka
Aprašymas

Avarija Šikšnių kaime

informacija@taurageszinios.lt
A
A

Rugpjūčio 15-ąją, per Žolinės šventę Tauragės rajone vyko nemažai renginių, tačiau pareigūnų teigimu, šventinė diena praėjo ramiai. Pareigūnai visoje Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje reagavo į 60 pranešimų.

Pasak Tauragės apskrities VPK komunikacijos poskyrio vyresniosios specialistės Linos Banienės, buvo tikrinamas ir vairuotojų neblaivumas. Tauragėje sustabdytos ir patikrintos 144 transporto priemonės. Patikrinimo metu, vairuotojai, gimusiai 1976 m., nustatytas 0,48 prom. neblaivumas. Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjo administracinę teiseną.

Į policijos pareigūnų akiratį įkliuvo mopedą vairavęs vaikinas, gimęs 2005 m. Patikrinimo metu ši transporto priemonė nebuvo apdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Antradienį, maždaug 15.45 val. Tauragės rajone, Šikšnių kaime, vaikinas, gimęs 2000 m., vairuodamas automobilį „Peugeot 605“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldęs automobilio nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas kelio ženklas.

Policijos pareigūnai skubėjo ir į 2 pranešimus dėl smurto artimoje aplinkoje. Vienas jų, paminėtas ir policijos suvestinėje.

12 val. Tauragės rajone, Visbarų kaime, neblaivus (2,50 prom.) vyras, gimęs 1972 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gimusiai 1973 m. Vyras sulaikytas.

Kaip teigė policijos atstovė, nukentėjusi nuo sutuoktinio moteris buvo blaivi, medikų pagalbos atsisakė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

 Taip pat pranešta ir apie vagystę. Nuo 8.30 val. iki 12 val. iš namų, Tauragėje, Miško gatvėje, nepažįstamas asmuo pavogė moteriai, gimusiai 1953 m., priklausantį televizorių „Samsung“. Nuostolis 250 eurų.

– Tuo metu kai buvo įvykdyta vagystė, moters namuose nebuvo. Tiriamos visos šio įvykio aplinkybės, – komentavo L. Banienė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 10 valandų
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
silutes teismas
Tauragės apylinkės teismo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Vakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos.
Nuotrauka
ugniagesiai, gaisras
Įkelta:
2023-12-04
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento skelbiamoje paros įvykių suvestinėje rašoma apie gretimoje savivaldybėje kilusį gaisrą.
Nuotrauka
muitine
Įkelta:
2023-12-01
Apie muitinę daugelis žmonių žino tikrai nepakankamai. Visgi, tarptautinių siuntų patikrinimas yra labai svarbus procesas, norint apsaugoti tiek aplinką, tiek pačius Lietuvos gyventojus. Šioje srityje muitinė atlieka išties didelį vaidmenį. Taigi – ką žinoti svarbiausia? Koks yra muitinės vaidmuo kovojant su neteisėta prekyba?
Nuotrauka
policija reidas
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-28
Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 27 d. Tauragėje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu ypatingą dėmesį skyrė neblaivių vairuotojų kontrolei.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-24
Tauragės apskrities policija praneša apie smurto protrūkį Pagėgių savivaldybėje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2023-11-21
Lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. šalyje buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.
Nuotrauka
teisetvarka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-20
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai lapkričio 18 d. pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-16
Trečiadienį Tauragės rajone rastas artilerijos sviedinys, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departament​​​​​​​as.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-11-10
Penktadienį Tauragės rajone įvyko nelaimė. Kaip informavo Policijos departamentas, lapkričio 10 d., apie 16 val. 40 min., Tauragės r., ties Antegluonio k., automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviračiu važiavusį vyrą. Aplinkybės tikslinamos.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-09
Skaudūs eismo įvykiai, kai žūsta ar yra sužeistų žmonių, įvyksta kai vairuotojai nesilaiko Kelių eismo taisyklių. Dažniausias pažeidimas yra kai vairuotojas išvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaiko Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos, pranešime rašo Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
nuotrauka
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2023-11-08
Policijos pareigūnai, gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, lapkričio 1–4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-11-06
Sekmadienį į Tauragės apskrities policiją dėl užpuolimo kreipėsi 45-erių metų vyras.