Dingusios moters ieškota ir upėje
Įkelta:
2023-09-06
Nuotrauka
dingo moteris
Nuotraukos autorius:
„Tauragės žinių“ nuotraukų koliažas
informacija@taurageszinios.lt
A
A

Tauragės apskrities policija ieško iš namų išvykusios ir negrįžusios moters.

Kaip informuoja policija, rugsėjo 5 d. apie 11 val. iš namų, Tauragės rajone, Pagramančio miestelyje, Tuopų gatvėje, žalios spalvos dviračiu išvažiavo Z. M., gimusi 1959 m., ir iki šiol negrįžo.
Netoli Jūros upės, Tauragės rajone, Ringių kaime, buvo rastas ieškomos moters dviratis.
Moteris stambaus kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio, šviesiais trumpais plaukais, vilkėjo pilką megztuką, ant skruosto turi apgamą.
Žinančius šios moters buvimo vietą, ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos, policija prašo nedelsiant pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnams, tel. 8 700 64300 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

„Į paiešką vakar buvo pasitelkti ir ugniagesiai gelbėtojai“, – teigė Tauragės apskrities policijos atstovė Lina Banienė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suvestinėje rašoma, kad 20.36 val.  Tauragės AVPK budėtojas pranešė, kad reikalinga ugniagesių pagalba atlikti žvalgybą upėje Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje, Ringių kaime, Dvaro gatvėje, dėl galimai nuskendusio žmogaus.

Atvykus, ugniagesys apsivilkęs naro kostiumą ir naudodamas kobinį, pėsčiomis upėje atliko žvalgybą 50 m atkarpoje. Taip pat atlikta žvalgyba netoliese esančiame apleistame šulinyje. Skenduolis nerastas.

Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš parduotuvių.
Nuotrauka
nuotrauka
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-09-12
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl rastos narkotinės medžiagos.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-09-11
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo 58 metų vyras pripažintas kaltu už keturių Lietuvos teisėjų viešą pažeminimą dėl jų tiesioginių funkcijų, susijusių su teisingumo vykdymu. K. K. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 1 metų ir 3 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant.
Nuotrauka
Įkelta:
2023-09-08
Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo pagėgiškis ir vilnietis nuteisti už neteisėtus prisijungimus prie nuomonės formuotojos paskyros ir įmonių informacinių sistemų ir tokiu būdu gautus neviešus duomenis išplatinus kitame socialine tinkle „Discord“. D. M. už nusikalstamas veikas paskirta subendrinta 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant, o V. M. paskirta 4000 Eur bauda.
Nuotrauka
policijos komentaras
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-09-05
Tauragės apskrities policija atlikdama ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatė, kad sulaukta informacijos, kuri neatitinka tikrovės.
Nuotrauka
policija alkotesteris.jpg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-31
Rugpjūčio 28 d. nuo 6.30 val. iki 9 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolę. Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius vairuotojus (Tauragė – 2; Šilutė – 2). Nustatyti 9 transporto priemonių vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos (Tauragė – 5; Šilutė – 2; Šilalė – 2).
Nuotrauka
rugsejo 1 policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-08-30
Prasidėjus naujiems mokslo metams, kai po vasaros atostogų kiek primiršę discipliną, tvarką ir rutiną į mokyklas grįžta moksleiviai, keliuose gerokai padaugėja transporto priemonių. Policijos pareigūnai kartu su savanoriais visą pirmąją rugsėjo savaitę patruliuos perėjose prie mokyklų, tikrins vairuotojų blaivumą ir rūpinsis viešąja tvarka.