avarija
Prieš 1 dieną
Šiandienos rytą, Tauragėje, Vytauto gatvėje, apsivertė senjoro vairuojamas automobilis „Renault“.
pinigai
Prieš 1 dieną 1 valanda
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
policija
Prieš 1 dieną 2 valandas
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.
pinigai
2022-05-12
Tauragės apskrities policija skelbia pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl Bažnyčių gatvėje esančiame banke rastos 500 eurų kupiūros.
gaisras dac
2022-05-12
Ugniagesiai gelbėtojai gegužės 11-ąją vyko į gaisrą Tauragės rajone, Dacijonų kaime.
alkotesteris
2022-05-11
Gegužės 4-10 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
policija
2022-05-11
Tauragės apskrities policija praneša, kad vakar, apie 16.30 val., Tauragės rajone, Stirbaičių kaime, Stirbaičių gatvėje, neblaivus (3,01 prom.) vyras, gimęs 1974 metais, vairavo automobilį „Ford Focus“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.
ugniagesiai
2022-05-10
Savaitgalį Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įvykių suvestinė pasipildė trimis skirtingais iškvietimais – rastas sprogmuo Sutkų kaime, kilęs gaisras Bitėnų kaime bei katino gelbėjimo operacija Tauragės mieste.
john deere
2022-05-09
Tauragės apskrities policija praneša apie pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl penktadienį neblaivaus vairuotojo sukeltos avarijos.
akistata
2022-05-06
Anksčiau neteistas, ilgus metus gyvenęs Norvegijoje tauragiškis stojo prieš teismą už automobilyje gabentus narkotikus. Kaltinamasis nuo pareigūnų tikėjosi pasprukti. 
akistata
2022-05-05
Tauragės apylinkės teismas kovo 21-ąją paskelbė nuosprendį neteistam vyriškiui, įkliuvusiam dėl saviizoliacijos nesilaikymo. COVID-19 sirgęs vyras laiką turėjo leisti namuose, tačiau išvyko  į darbą pasirašyti dokumentų. Tai pamatę liudytojai informavo teisėsaugą. Tiesa, nors nusikaltimą vyriškis padarė, nuo baudžiamosios atsakomybės jis išsisuko.
gaisras
2022-05-04
17.15 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie Tauragės rajone, Joniškės kaime užsidegusį sodo namelį.
atpazinti
2022-05-04
Tauragės apskrities policija prašo atpažinti nuotraukoje pavaizduotą asmenį.
bank card
2022-05-03
Tauragės apskrities policija dienos įvykių suvestinėje praneša apie gautus pranešimus dėl sąskaitose dingusių pinigų.
policija
2022-05-03
Už netinkamą vaiko auklėjimą ir už tai, kad vairavo girtas, jau dukart teistas S. Š. vėl stojo prieš Tauragės apylinkės teismą – pareigūnai jį vėl sulaikė prie vairo apsvaigusį.
avarija
2022-05-02
Per pietus, Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. įvyko avarija. Gatvėje susidarė automobilių kamštis. 
kumstis
2022-05-02
Tauragės apskrities policija informuoja apie savaitgalį vykusius smurto protrūkius Tauragėje bei rajone. Pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
2022-05-01
​​​​​​​Nukentėjusioji pareigūnams pasakojo, kad praėjusių metų gruodžio 13-ąją, apie 17 val., parvežė draugę iš parduotuvės ir padėjo jai nunešti pirkinius į virtuvę. Joje buvo du pažįstami, kurie vartojo alkoholinius gėrimus, tarp jų – ir kaltinamasis. Moteris ėmė gerti kavą ir tuomet iš kaltinamojo išgirdo pasiūlymą „eiti gyventi su jo pusbroliu“. Moteris atsakė, kad turi draugą. Nukentėjusioji prisiminė, kad tuomet kaltinamasis ėmė ją necenzūriškai įžeidinėti, o ši jam atšovė, kad tegul vyriškis pažvelgia į save – sėdi mamai ant sprando ir nieko nedirba. 
akistata
2022-04-30
„Greita paskola vos per 15 minučių“, – skelbia viena reklama kompiuterio ekrane ieškant internete paskolą suteikti galinčios institucijos. Skamba gundančiai. Tačiau prieš spustelėdami greitųjų kreditų bendrovių tinklalapius žmones turėtų dažniau pagalvoti, ar jiems tikrai reikalingi, iš pirmo žvilgsnio, itin lengvai pasiekiami pinigai. Kreditas ne tik gali padėti įgyvendinti svajones ar pasirūpinti buitimi, bet ir tapti tikru galvos skausmu. Taip nutiko tauragiškei, nusprendusiai pasiskolinti beveik 1 tūkst. eurų. 
 Asociatyvi autoriaus nuotrauka
2022-04-30
​​​​​​​Kovo 31-ąją Tauragės apylinkės teismas priėmė nutartį dėl dviejų pusbrolių konflikto. Vienas vyriškis buvo pripažintas tyčia apgadinęs kito automobilį, bet už tai skirta 600 eurų bauda jam pasirodė pernelyg didelė. Vyras teisme skundėsi, esą pareigūnai jį nubaudė nepagrįstai.