2018 Gruodžio 11 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kovoja 10 stalo teniso komandų

  • Įkelta: 2017-11-03
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Tauragės stalo teniso klubas STK „Taurus“ šiemet pirmą kartą surengė mėgėjų pirmenybes, kurios nustebino dalyvių gausa. Varžybose dalyvauja 10 komandų, kurios kovoja dėl įsteigtos taurės.

Kaip „Tauragės žinioms“ patvirtino STK „Taurus“ narys Tomas Tenikaitis, ši sporto šaka Tauragėje išlaiko tvirtas pozicijas. Klubo sportininkai dalyvauja Lietuvos antrosios ir trečiosios lygų pirmenybėse.

Tarp tauragiškių aukščiausius reitingo balus yra pasiekęs Kęstutis Maščinskas, kuris šiuo metu Lietuvoje užima 139 vietą. Už šio sportininko rikiuojasi kiti „Taurus“ klubo nariai: Jonas Ratkevičius (307), Tomas Tenikaitis (318), Jonas Kynas (391), Vygantas Zobėla (397), Vytautas Žiurkus (543), Tomas Mitkus (573) ir kiti.

Noras stiprinti stalo teniso bendruomenę paskatino Tauragėje surengti mėgėjų lygos pirmenybes. Jose dalyvauja žaidėjai, kurie nėra reitinguojami Lietuvos stalo teniso asociacijoje. Komandiniame turnyre varžosi 10 komandų. Ekipą sudaro 3 žaidėjai, neskirstomi pagal amžių.

Spalio mėnesį prasidėjusiose varžybose visos komandos sužais tarpusavyje, o dvi mažiausiai taškų surinkusios ekipos iškris iš tolimesnės kovos dėl apdovanojimų.

Šiuo metu pirmenybėse daugiausiai taškų yra surinkusios „Eola“, „Taurus“, „Fortūna“ ir „PRC-2“ komandos. Asmeninėje įskaitoje daugiausiai pergalių yra iškovoję „Eola“ ekipos narys V. Štuikys, STK „Taurus“ žaidėjas F. Bernotas, „Žemaitijos guoliai“ atstovas E. Karmelavičius, „J.R.V.“ žaidėjas J. Numavičius bei „PRC Legendos“ stalo tenisininkai P. Višilas ir R. Širvys.

Tauragės stalo teniso pirmenybės vyksta Profesinio rengimo centro sporto salėje. Varžybų tvarkaraštis skelbiamas STK „Taurus“ „Facebook“ profilyje. 

Šiandien, pakviestas Seimo narės Aušrinės Norkienės, Tauragėje vieši Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Po susitikimo su rajono valdžia, sveikatos apsaugos įstaigų atstovais ir žiniasklaida, ministras lankosi Tauragės ligoninėje, kur gilinsis į ambulatorinių paslaugų kokybės ir finansavimo problemas.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis planuoja pasirašyti rangos sutartį dėl baseino statybos su konkursą laimėjusia įmone „Brosta“. Baseino statybos atsieis virš 2 mln. eurų, o įrengtu pramogų centru tauragiškiai turėtų džiaugtis po dvejų metų.

Pirmajame lapkričio numeryje: apie Tauragės ligoninės problemas ir jų sprendimo būdus bei ko į Tauragę atvyksta Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, apie artėjantį Regionų lyderystės forumą Tauragėje su ekonomikos ir verslo žinovų žvaigždynu bei netrukus prasidėsiančias visų laukiamo baseino statybas. Taip pat džiugios žinios – kokiomis staigmenomis Kalėdų dvasią kursime jau už poros savaičių. Kelionių puslapyje lankysimės Pietų Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje, o krašto lobių skrynioje – pokalbis su 90-metį švenčiančia jubiliate, Tauragės Garbės piliete Valerija Bumbuliene. Taip pat išsami sporto naujienų apžvalga, kuo ypatingas Tauragės krašto muziejaus eksponatas bei apie tauragiškių apdovanojimus Valdovų rūmuose – naujausiose „Tauragės žiniose“.

Praėjusią savaitę motorizuotojo LDK Kęstučio bataliono vadai sukvietė verslininkus ir žurnalistus į susitikimą, kurio metu skaitė paskaitas apie piliečių indėlį į valstybės gynybą, patriotiškumo svarbą bei valstybės saugumui kylančias grėsmes iš Rytų. Pagrindine grėsme saugumui įvardijo informacinį propagandinį karą, siekiant diskredituoti šalies gynybinę sistemą ir piliečių tikėjimą savo šalimi. Esą tokias schemas Rusija jau ne kartą naudojo karinei intervencijai į kitas valstybes – Gruziją, Ukrainą, Siriją. Todėl gynybinės šalies strategijos svarbiausiu aspektu įvardytas kiekvieno piliečio vidinis nusiteikimas esant reikalui stoti ginti savo šalies visomis įmanomomis priemonėmis.  

Lapkričio 1-ąją ne visiems vairuotojams pasiekti artimųjų kapus pavyko saugiai. Visų Šventųjų dieną į avariją kelyje Ryga- Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas, 145 kilometre, pakliuvo „Citroen C 5“ ir „Ford Focus“ automobiliai. Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės, žmonės didelių sužalojimų nepatyrė.