2017 Spalio 23 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Suaugusiųjų profesinis mokymas įgavo pagreitį – vis daugiau nedirbančių gyventojų pradeda mokytis naujo amato. Darbo rinkoje paklausiausios išlieka sunkvežimių vairuotojų, siuvėjų, virėjų, statybininkų profesijos. 

2009 metais Tauragės rajono tarybos priimtas sprendimas – vietų vaikų darželiuose trūkumo problemą išspręsti grupėse padidinus vaikų skaičių, – sugrįžo bumerangu. Auklėtojos nutarė nebetylėti – savivaldybės administracijai įteikė raštą su 79 parašais bei prašymu spręsti susidariusią problemą. Išeičių ieškota visą šią savaitę – problema pristatyta Tauragės rajono savivaldybės tarybos komitetuose, ne kartą bendrauta su darželių vadovais, auklėtojomis, siūlymai gana įvairūs. Vienas jų – auklėtojoms ir jų padėjėjoms, dirbančioms su daugiau vaikų nei numato higienos normos, mokėti priedą. 

Praėjusią savaitę vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tauragės skyriaus tarybos posėdyje buvo svarstomas tolimesnio darbo rajono valdančiojoje koalicijoje su Liberalų sąjūdžiu klausimas. Peržvelgus koalicijos sutartį, buvo priimtas sprendimas tęsti parterystę ir bendromis jėgomis su koalicijos partneriais – Valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir Liberalų sąjūdžiu siekti užsibrėžtų tikslų.