2020 Rugsėjo 29 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Vakar rinkimų stebėsenos iniciatyva „Žinau, ką renku“ surengė Tauragės vienmandatininkų debatus Bendruomenių namuose. Nors savo dalyvavimą buvo patvirtinę visi 8 kandidatai, debatuose pasirodė tik šeši iš jų. Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininko Dainiaus Radzevičiaus vestoje diskusijoje paliestos švietimo, tos pačios lyties asmenų partnerystės ir santuokos, narkotinių medžiagų vartojimo dekriminalizavimo, regioninės politikos, Seimo nario galių bei kitos temos. Politikai davė po tris pažadus rinkėjams, kurie turėtų padėti apsispręsti, už ką balsuoti rinkimų dieną.

Spalio 1-ąją Tauragės regione ketino apsilankyti Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Aiškėja, kad prezidento planai pasikeitė – jis atvyks, tačiau kažkurią kitą dieną.

Rugsėjo pradžioje visoje Lietuvoje tradiciškai minimos Europos žydų kultūros dienos. O šie metai paskelbti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais. Todėl Tauragės kultūros centras šį mėnesį kvietė į žydiško palikimo paieškas. Žydų istorijos ir kultūros dienų metu pasakota apie žydišką Tauragę, buvo skaitomi Tauragės krašte gyvenusių žydų vardai, skambėjo žydiška muzika.