2018 Kovo 22 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Tauragės žinių“ duomenimis, UAB „Tauragės būstas“ vadovo pareigas paliko Tarybos narys, „tvarkietis“ Kęstutis Petkus. Motininės įmonės „Mano būstas“ atstovai patvirtino, jog vyras iš pareigų pasitraukė abipusiu sutarimu, nusprendus, kad daugiabučių administravimo rinka – ne politinė arena.

Šią savaitę paskelbtas riboženklių atnaujinimo idėjų konkursas, o trims geriausiųjų autoriams bus skirta po 1000 eurų. Konkurso dalyviai pasiūlymus gali teikti iki balandžio 13-os dienos.

Naujausiame numeryje: Tauragės autobusų parkas skelbia naujos viešojo transporto eros pradžią. Šį mėnesį į Tauragę atkeliavo nauji vokiški autobusai, įmonė per praėjusius ir šiuos metus jau įsigijo 18 naujutėlaičių transporto priemonių. „Įvykis tikrai ne eilinis, Lietuvoje mes būsime pirmieji iš rajonų, nusipirkę tiek naujos technikos ir iš esmės atnaujinę bazę“, – pasakoja bendrovės vadovas Rimantas Martinavičius. „Tauragės žiniose“ skaitykite apie naujus verslus Tauragėje: atsidarė picerija, o buvusio „Džiugritos“ autoserviso vietoje – naujas paslaugų centras. Taip pat sužinokite, kodėl iš „Tauragės būstas“ direktoriaus pareigų pasitraukė politikas Kęstutis Petkus.