2018 Gegužės 24 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės rajono savivaldybės delegacija nuo vakar vieši Ukrainoje. Šiandien tauragiškiai susitiko su Lutsko miesto meru, rytoj lankysi Ternopilyje, su kuriuo Tauragės rajono savivaldybė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

Kol kas dar neaišku, kas teiks dušo paslaugas vargingiau gyvenantiems tauragiškiams. Tauragės rajono savivaldybės skelbtą viešųjų paslaugų pirkimo konkursą laimėjusi Švč. Trejybės parapijos organizacija „Caritas“ persigalvojo. „Paskaičiavome, kad nusipiginome, todėl siūlymą atsiėmėme,“ – teigė „Carito“ Tauragėje vadovė Vitalija Šlepavičienė.

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje skaitykite: dėl kokių priežasčių buvo galimai padegtas Tauragės rajono tarybos nario Tomo Raulinavičiaus automobilis, ir kas tai galėjo padaryti, svarsto tiek politikai, tiek visuomenė. Nesunku prisiminti, jog išpuolių buvo sulaukę ir kiti rajono politikai – merui Sigitui Mičiuliui, įsibrovę į kiemą, chuliganai neaiškiu skysčiu ištepė automobilio vairą, nenustatyti asmenys išdaužė Dariaus Stankaus langus, žinutės su antkapio nuotrauka sulaukė Modestas Petraitis. Tačiau sudeginti automobilį – tai jau akibrokštas, primenantis gūdžius nusikalstamų gaujų siautėjimo laikus. Laikraštyje taip pat skaitykite kodėl Žygaičiuose nuo šios savaitės nebetarnauja klebonas Egidijus Jurgelevičius, kur išsikels Teritorinė ligonių kasa, ar pelningas vis drąsiau besikuriančių grožio salonų verslas. Desertui– išskirtinis interviu su Lietuvos badmintono čempionu, tauragiškiu Povilu Bartušiu, kam bus suteiktos Tauragės garbės piliečio regalijos bei daug kitų įdomių naujienų.