2020 Birželio 03 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Vasaros krepšinio lyga – sezono pusiaukelėje

  • Įkelta: 2019-07-11
Organizatorių nuotrauka

Tauragėje jau penktąjį sezoną įpusėjo vasaros krepšinio 3x3 lyga. Net 12 komandų atkakliai varžosi dėl geriausiosios titulo. Kiekvieną antradienį krepšininkai renkasi Žalgirių gimnazijos stadione. Organizatoriai sako, kad įtampa sezone auga, kaip ir susidomėjusių žiūrovų skaičius. Kas šiemet taps prizininkais, kol kas neaišku. Visos komandos nusiteikusios atkakliai pakovoti.

Tauragės vasaros krepšinio 3x3 lygoje vakar sužaistos 7–8 turo penktojo sezono varžybos. Sezonas jau įpusėtas. Net dvylika komandų varžosi dėl geriausiojo vardo. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė vienas organizatorių, krepšinio komandos „Fortūna-Agava“ krepšininkas Tadas Rapolavičius, įtampa sezone pasiekusi aukštumas. Visos dalyvaujančios komandos parodė puikių rezultatų, todėl kas taps čempionu, kol kas neaišku.

Penktasis sezonas, įdirbis pasiektas aukštas. Komandos kasmet registruojasi iki birželio 1 d. Kaip pasakojo T. Rapolavičius, pirmaisiais metais komandų buvo 16. Šiemet mažiau, bet susidomėjimas didelis, komandos nepraleidžia varžybų. Organizatoriai neskirstė komandų į amžiaus ar kitokias grupes. Sako, nėra poreikio, nebent kitais metais, jeigu užsiregistruos daugiau žaidžiančiųjų.

Ši krepšinio lyga, pasak T. Rapolavičiaus, populiari Tauragėje tarp sporto entuziastų ir mėgėjų. Žiūrovų skaičius auga su kiekvienomis varžybomis. Visi žino, kad kiekvieną antradienį Žalgirių gimnazijos stadione žaidžiamas krepšinis ir renkasi ten. Jeigu lyja lietus, žaidžiama uždaroje erdvėje. Tiesa, kol kas vasara buvo palanki ir leido žaisti lauke.

Organizatoriai pastebi, kad komandose vyksta natūrali kartų kaita. Vyresni žaidėjai išeina, ateina jaunimas. Tiesa, demografija daro savo. Mažesnis gimstamumas turėjo įtakos, dalis jaunimo emigruoja. Bet žaidėjai aktyvūs, sako T. Rapolavičius. Žaidžia ne tik savo malonumui. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė Tauragės rajono savivaldybė bei įvairūs sporto ir laisvalaikio klubai.

Tauragės berniukų (gim. 2007 m.) futbolo komanda, treniruojama Tauragės sporto centro trenerio Tomo Rimo, tarptautiniame futbolo turnyre Lenkijoje tarp 18 komandų iškovojo auksą. Finale savo varžovus tauragiškiai įveikė užtikrintai 3:1. Rimtesnio pasipriešinimo tauragiškiai nesulaukė ir turnyrinėse varžybose. Komandos žaidėjas Vilius Kondrotas turnyre pelnė 14 įvarčių ir buvo pripažintas rezultatyviausiu turnyro žaidėju. Tai pirmas komandos auksinis pasirodymas tarptautiniuose turnyruose.

Iš Tauragės kilusi šokėja, daugkartinė Lietuvos čempionė Aistė Survilaitė kartu su partneriu Leonardo Lini tapo jaunimo iki 21 metų čempionais Lotynų Amerikos šokių grupėje ir suaugusiųjų finalininkais nacionaliniame Italijos čempionate, kuris vyko Napolyje. Šokėjams papildomas iššūkis buvo varginantis karštis bei tai, kad ši pora buvo vienintelė, kuri šoko daugiau nei vienoje grupėje.

Tauragės „Versmės“ gimnazijos futbolo komanda dalyvavo respublikiniame „Golo“ turnyre. Šiame futbolo turnyre buvo užsiregistravę 365 komandos iš visos Lietuvos. Super finale varžėsi 10 geriausių komandų. Tauragės komanda pirmą kartą gimnazijos istorijoje iškovojo aukštą, trečiąją vietą. Pergalė nebuvo lengva.

Tauragės sporto centro badmintono treneris Jonas Šileris liko nepralenkiamas Prienuose vykusiame Pabaltijo veteranų badmintono čempionate. Vyriausiųjų amžiaus grupėje (70 metų ir daugiau) sportininkas laimėjo aukso medalį. Dvejetų varžybose kartu su estų sportininku iškovojo sidabro medalius. Čempionate žaidė pusantro šimto sportininkų iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos.

Savaitgalį vyko Pasaulio ralio kroso čempionatas Norvegijoje, pragariškame žiede Hell. Tauragiškis,talentingasis Rokas Baciuška kovingai pradėjęs kvalifikacinius važiavimus turėjo realias ambicijas patekti į pusfinalį, tačiau jaunojo lenktyninko viltis užgesino kvaila klaida bei teisėjų diskvalifikacija.