Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragės berniukų (gim. 2007 m.) futbolo komanda, treniruojama Tauragės sporto centro trenerio Tomo Rimo, tarptautiniame futbolo turnyre Lenkijoje tarp 18 komandų iškovojo auksą. Finale savo varžovus tauragiškiai įveikė užtikrintai 3:1. Rimtesnio pasipriešinimo tauragiškiai nesulaukė ir turnyrinėse varžybose. Komandos žaidėjas Vilius Kondrotas turnyre pelnė 14 įvarčių ir buvo pripažintas rezultatyviausiu turnyro žaidėju. Tai pirmas komandos auksinis pasirodymas tarptautiniuose turnyruose.

Iš Tauragės kilusi šokėja, daugkartinė Lietuvos čempionė Aistė Survilaitė kartu su partneriu Leonardo Lini tapo jaunimo iki 21 metų čempionais Lotynų Amerikos šokių grupėje ir suaugusiųjų finalininkais nacionaliniame Italijos čempionate, kuris vyko Napolyje. Šokėjams papildomas iššūkis buvo varginantis karštis bei tai, kad ši pora buvo vienintelė, kuri šoko daugiau nei vienoje grupėje.