Autoriaus nuotrauka
17 valandų 12 minučių ago
Policijos pareigūnams gerai žinomas, ne kartą teistas R. L. balandžio 19-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį už sugyventinės sumušimą.
paspirtukai
2022-05-26
Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, kelionių „Bolt“ paspirtukais skaičius per pastaruosius metus augo įspūdingai. Ne išimtis ir Tauragė – lyginant su 2021 m. kovo mėnesiu, kelionių skaičius čia per metus išaugo išaugo 34 proc., teigia „Bolt“ dalijimosi paslaugų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta.
aplinkelis
2022-05-23
Grandioziniai planai Tauragėje tiesti aplinkkelį suteikiant jam Naujosios gatvės pavadinimą susiduria su kliūtimis – nepavyko pirmąkart paskelbtas viešasis konkursas, kuriuo turėjo būti išrinktas darbus atliksiantis rangovas.
akistata
2022-05-23
Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.
pastas
2022-05-23
Lietuvos paštas paskelbė visoje šalyje atleisiantis apie 600 darbuotojų. Tai labiausiai palies laiškininkus bei klientų aptarnavimo specialistus. Tiesa, kaip stipriai atleidimo banga palies Tauragę, kol kas neatskleidžiama. 
akistata
2022-05-22
Teisę vairuoti automobilį praradęs vyriškis apie tai nieko nežinojo. Tai paaiškėjo balandį Tauragės apylinkės teisme išnagrinėjus vairuotojo, kuriam už vairavimą neturint tam teisės buvo skirta bauda, skundą.
policija
2022-05-20
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
smurtas
2022-05-17
Tauragės apylinkės teismas balandžio 4-ąją paskelbė baudžiamąjį įsakymą jau anksčiau su smurtinį nusikaltimą teistam R. N., kuris metų pradžioje pakėlė ranką prieš savo sūnų.
renovacija
2022-05-17
Renovacija viename Tauragės daugiabučių tapo tikru galvos skausmu ir gyventojams, ir darbus atliekančiai bendrovei, ir renovacijos administratoriui. Viena namo gyventoja jau viešai kalba apie rangovo vis neištaisomus trūkumus, dėl kurių esą gresia pavojus sveikatai, bei pernelyg ilgai užsitęsusius darbus. Rangovo „MNTO statyba“ vadovas su žurnalistais nebendrauja, o renovacijos administratorės UAB „Tauragės šilumos tinklai“ direktorius tikina – padėtis nėra tokia tragiška, kaip ją mėgina pateikti gyventoja.
policija
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.