Scenos Pilies kiemelyje vizualizacija
1 dieną 7 valandas ago
Nuo šiandien Tauragėje startuoja dalyvaujamojo biudžeto projektas – gyventojai galės siūlyti idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti, bei balsavimo būdu nuspręsti, kurios idėjos turi būti įgyvendintos.
kulturos sostine
2023-01-31
Sausio 20-ąją Tauragės pilies kiemelyje oficialiai atidaryti Lietuvos kultūros sostinės metai. Ypatingus mūsų kraštui metus pradėjo įspūdingas teatralizuotas šviesos ir muzikos performansas „Kultūros muitinė – penki keliai“, sutraukęs gausų būrį žiūrovų.
duobes
2023-01-23
Šiltas sausis atvėrė didžiulį miesto skaudulį – duobėtos, o neretai ir sunkiai pravažiuojamos žvyruotos miesto gatvės piktina gyventojus, o miesto seniūnas sako, kad dar niekas nepasiūlė recepto, kaip nugreideriuoti tokias gatves, kai lyja ir šąla.  
pilis sena
2023-01-19
Didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukusį Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo finansuojamą projektą „Tauragės archyvų paslaptys“ tęsiame ir šiemet, toliau visuomenei pristatydami Tauragės krašto istorinius, kultūrinius, etnografinius, kultūros paveldo lobynus, saugomus Tauragės krašto muziejuje ir jo skyriaus Tremtinių ir rezistencijos muziejaus archyvuose. Istorinės, kultūrinės informacijos sklaidai ir skirtas šis projektas.
darzelis
2023-01-18
Sausio pradžioje kai kurių vaikų, gimusių 2018 m., tėvus pasiekė žinia, kad penkiamečiai keliauja į mokyklą – esą tų metų sausio–balandžio mėnesiais gimusiems tai privaloma. Kai kuriems tėveliams tai sukėlė šoką. Vėliau įsigilinus į galiojančius dokumentus vis dėlto paaiškėjo, kad penkiamečių ugdymas pagal priešmokyklinę programą – tėvų pasirinkimas. Darželių vadovai svarsto, kad tėvai neturėtų skubėti leisti į mokyklą tokių mažų vaikų, jie turį gerai įvertinti vaiko pasiruošimą. O jei vis dėlto tektų ugdyti ir priešmokyklinukus, darželių vadovai mano, kad problemų neturėtų kilti. 
bankas
2023-01-13
Penktadienį rajono politikai rinkosi į posėdį ir svarstė vienintelį klausimą – pritarti patalpų Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., nuomai. Išnuomotame pastate įsikurs Tauragės meno mokyklos Muzikos skyrius, kol nuolatinės jo patalpos bus kapitaliai suremontuotos. Meno mokyklos vadovė sako, kad tai pats geriausias variantas, kokio tik buvo galima tikėtis. 
darzelis
2023-01-02
Gruodžio 21 dieną Tauragės rajono savivaldybės taryba patvirtino naują tvarkos aprašą dėl mokesčio už vaikų išlaikymą rajono lopšeliuose-darželiuose. Savivaldybės administracijos darbuotojai pakeitimus motyvuoja noru palengvinti tėvų ir mokytojų biurokratinę naštą. Tėvai šiuos pokyčius vertina ir kitaip – prarandama teisė abonementinio mokesčio už darželį nemokėti, jei vaikas nelanko įstaigos trumpiau nei 20 dienų. Iki šiol šio mokesčio nereikėjo mokėti, jei vaikas darželio nelankydavo 10 dienų. 
Parko vizualizacija
2022-12-31
​​​​​​​Kitais metais Tauragėje bus įrengtas riedlenčių parkas, kokio mūsų mieste iki šiol nebuvo. Iniciatyvos tokiam parkui atsirasti ėmėsi Tauragės „Rotary“ klubas – parko atidarymas planuojamas ateinančią vasarą. 
banko pastatas
2022-12-27
Tauragės meno mokyklos Muzikos skyriaus pastate jau netrukus turėtų prasidėti kapitalinio remonto darbai, tad trečiadienį rajono politikai svarstė sprendimą už savivaldybės biudžeto lėšas išnuomoti kitas patalpas, kur galėtų persikelti mokiniai ir mokytojai.   
kaledos
2022-12-26
Smagu, kai beprotiško skubėjimo ir pilnu nerimo laikotarpiu minutėlei gali bent jau mintyse sustoti ir prisiminti vaikystės šventes. Tie prisiminimai, regis, ir sugraudina, ir užlieja šiluma. Šiemet labiausiai atmintin įstrigusiais prisiminimais apie vaikystės Kūčių ir Kalėdų šventes paprašėme pasidalinti ugdymo ir kultūros įstaigų vadovus.