„Šaltinio“ progimnazijos nuotrauka
2021-06-11
„Šaltinio“ progimnazijoje mokiniai valgykloje jau gali atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o elektroniniu mokinio pažymėjimu (EMP), kuris atstoja banko kortelę. Tiesa, visiškai išbandyti šios naujovės dėl karantino nepavyks, bet pradžia padaryta. 
Autorės nuotrauka
2021-06-10
Trečiadienį prie Kultūros rūmų vyko maža, bet jauki šventė – grožio specialistėms, dalyvavusioms atvirajame Lietuvos čempionate „Kaunas beauty 2021“, už laimėjimus įteikti apdovanojimai. 
skiepai
2021-06-08
Kitą savaitę nuo COVID-19 planuojama pradėti skiepyti vaikus nuo 12 metų. Apie tai šiandien informuota savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje. 
STEam
2021-06-02
Rajono politikai tarybos posėdyje patvirtino nuo rugsėjo veiklą „Aušros“ progimnazijos patalpose turėsiančio pradėti STEAM – gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos centro – pareigybių sąrašą. O pati STEAM kūrimo idėja gimė ir pradėta įgyvendinti praėjusios kadencijos vyriausybės švietimo ministrės. Į iki rugsėjo 1-osios planuojamą atidaryti centrą šiuo metu intensyviai vežami baldai, įranga ir kitos priemonės.  
ligonine
2021-06-01
Šiandien vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės ligoninės vadovas Liutauras Indriuška pranešė, kad ligoninėje nebetelpa pacientai. Nuogąstaujama, kad artėjant miesto šventės renginiams visiems norintiems nebus galimybės atlikti testų galimybių pasams, kurių reikia norint patekti, pavyzdžiui, į tai kuriuos renginius.
Darželis
2021-06-01
Nuo rugsėjo 1-osios steigiamos trys naujos darželinukų grupės lopšelyje-darželyje „Kodėlčius“. Tiesa, grupės tik priklausys darželiui, o fiziškai jos bus įkurdintos kitose patalpose. Bet net ir įsteigus naujas grupes visų tėvelių poreikis vaikus leisti į darželį dar nebus patenkintas. Skaičiuojama, kad dar apie 50-čiai vaikų vietos ugdymo įstaigose neatsiras. 
Asociatyvi nuotrauka
2021-05-31
Nuo rytojaus dalis pradinukų mokysis tiesioginiu būdu ir sistemingai atliks koronaviruso testus, kiti tęs mokslo metus nuotoliniu būdu. Tauragės savivaldybėje sergamumo rodikliui perkopus 200 atvejų 100 tūkst. gyventojų, gegužės 28-ąją Operacijų vadovo sprendimu Tauragėje privalomas pradinukų testavimas. Dalyje mokyklų ugdymas perkeliamas į atviras erdves, todėl testavimas neprivalomas. 
2021-05-28
Trečiadienį savivaldybės tarybos posėdyje svarstytos savivaldybės įmonių vadovų praėjusių metų veiklos ataskaitos. Nepatvirtinta vienintelė – Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) vadovo ataskaita.
mobilus punktas
2021-05-17
Šiandien vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pranešta, kad rajono pradinukams, besimokantiems mokyklose, testuotis nereikia, o į mokyklas susirinko devynios vyresniųjų klasės. Neraminanti žinia – daugėja koronaviruso atvejų, o ligoninėje vadinamajame kovidiniame skyriuje gydomi vis jaunesni pacientai. 
„Lietuvos balsas. Vaikai“ feisbuko nuotrauka
2021-05-16
Šį vakarą LNK televizijos muzikiniame projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“ vyksiančiame superfinale tarp šešių stipriausiųjų pasirodys ir tauragiškė Atėnė Ravinkaitė. Žiūrovų balsai lems, kas nugalės. O Atėnė to verta. Ir ne tik todėl, kad mūsų kraštietė.