turizmas
1 dieną 16 valandų ago
Savarankiškai keliaujantys turistai pažintį su nauja teritorija pradeda turizmo informacijos centruose. Mūsų gimtajame mieste šis centras perkeltas į autobusų stotį. Būtent čia iš Pilies perkeltas turistų į Tauragės kraštą pritraukimu nuo kovo mėnesio besirūpinančiai VšĮ „Žaliasis regionas“ priklausantis Turizmo informacijos centras. Šios funkcijos perimtos iš Tauragės krašto muziejaus „Santaka“. Nors intensyviai šioje srityje dirbama tik keturis mėnesius, turizmo vadybininkė jau vardija pirmuosius darbo rezultatus. 
aplinkeliis
2022-08-02
Per pastarąsias dvi savaites Tauragės savivaldybė pranešė apie trijų didelės vertės infrastruktūros projektų įgyvendinimo pradžią – pasirašyta sutartis dėl tauragiškių keiksnojamos Gedimino gatvės asfaltavimo, startuos aplinkkelio tiesimo darbai, o į Dacijonus bus tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas. Daugiausia lėšų pareikalaus ir ne vienerius metus  truks viso 15 kilometrų Tauragės aplinkkelio tiesimas. Pasak rajono mero Dovydo Kaminsko, jau vien pirmasis šio grandiozinio projekto etapas yra vienas didžiausių viešųjų investicijų projektų Tauragėje nuo Nepriklausomybės atgavimo. 
turgelis
2022-08-01
Centro turguje sparčiai vyksta baigiamieji kioskų ir prekyviečių įrengimo darbai. Dar vienas numatytas darbas – terasų įrengimas – kol kas atidedamas, nes antradienį turėjęs pasibaigti terasų įrengimo darbų konkursas nutrauktas. Antrasis darbų pirkimas turi baigtis rugpjūčio 2-ąją. Paskelbtas ir turgaus administratoriaus konkursas. 
gelezinkelio stotis
2022-07-28
Šiemet sukanka 95 metai nuo tada, kai buvo pastatyti Tauragės geležinkelio stoties rūmai. Tauragės krašto archyvuose ieškota informacijos apie įspūdingo, į Kultūros vertybių registrą įtraukto pastato istoriją. Tiems, kurie nebeprisimena per Tauragę dundančių keleivinių traukinių, pateikiame mažumėlę istorijos, o keliavusiems pateikiami faktai tikriausias sukels malonių prisiminimų.   
kaukes
2022-07-25
Daugėjant susirgimų koronavirusu specialistai primena nepamiršti rekomenduojamų apsaugos priemonių ir ragina pasiskiepyti. Nors ligoninėje sergančiųjų nedaug, tai medikų neguodžia – galvojama apie kai kurias privalomas priemones, jau dabar ribojama ligonių lankymo trukmė, lankytojų skaičius.  
laiptai
2022-07-25
Laiptai ir poilsio aikštelė Jūros krantinėje, ties katalikų bažnyčia, jau remontuojami. Darbus atlieka konkursą laimėjusi UAB „Apastata“. Pagal sutartį jie turėtų būti baigti rugsėjį. 
nuotrauka
2022-07-22
Prieš porą savaičių rašėme apie už Griežpelkių kaimo, Lauksargių seniūnijoje, ant miško paklotės suverstus kalnus automobilių atliekų. Pasirodo, atliekos taip ir neišvežtos, jau ir žole atžėlusios. Apie tai viešai paskelbė tauragiškiams puikiai pažįstamas visuomenininkas Eugenijus Šaltis. O tauragiškė Rūta pasiūlė iniciatyvą susiburti ir šiukšles išvežti.   
zukai
2022-07-13
Žukų evangelikų liuteronų bažnyčios kompleksui priskiriama ir klebonija bei ūkinis pastatas. Šis valstybės saugomas, į Kultūros vertybių registrą įrašytas objektas, vienintelis toks išlikęs Lietuvoje. Tiesa, pastatų būklė vargana, lėšų jiems remontuoti parapija gauna labai mažai. Nepaisydamas sunkumų, šeštadienį parapijos klebonas Edikas Šulcas kviečia į ekumenines pamaldas, skirtas bažnyčios 115 metų sukakčiai paminėti. 
taryba
2022-07-10
Valstybinė mokesčių inspekcija paviešino politikų ir valstybės tarnautojų metines šeimos turto deklaracijas. Tarp rajono politikų turime milijonierių, pernai tokiais turtais nė vienas politikas pasigirti negalėjo. Turtingiausiųjų penketuke – ūkininkai ir verslininkai. Didžiosios dalies savivaldybės tarybos narių ir jų šeimų turtas gerokai viršija 100 tūkst. Trijų politikų turto deklaracijose sumos kuklios.  
liepos6
2022-07-08
Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną visi pasaulio lietuviai tradiciškai jau 14-ą kartą kartu sugiedojo valstybės himną – „Tautišką giesmę“.