Girta ir įsiutusi tauragiškė nulėkė į griovį: gelbėti paprašė sesers
Įkelta:
2021-09-15
Nuotrauka
a
Nuotraukos autorius:
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka

Išgėrus emocijos paaštrėja ir tampa sunkiai valdomos. Vieni tampa itin linksmi, kiti konfliktuoja ir ima aiškintis įvairias gyvenimo nuoskaudas. Būtent taip nutiko ir moteriai, kuriai šią vasarą teko praverti Tauragės apylinkės teismo duris. Dar pavasarį emocijų apimta Tauragės r. gyventoja Lina A. prisigėrė ir ėmė konflikuoti su draugu. O galiausiai girta ir įsiutusi sėdo prie automobilio vairo ir nulėkė į griovį.

Rugpjūčio 12-ąją dėl šio įvykio kaltinamoji išgirdo teismo nuosprendį.

Lina A. teisiamajame posėdyje kaltę pripažino visiškai ir sakė, kad nuoširdžiai gailisi. Ji neslėpė, kad išties gegužės 16 dieną vairavo automobilį. Kaltinamoji sakė, kad nuvažiavo pas draugą į Karapolio kaimą. Čia ji su kompanija išgėrė sidro ir degtinės. Tuomet prasidėjo kivirčai. Įsiutusi ant savo draugo ji nusprendė važiuoti namo savo automobiliu. Kelionės tikslo, buvusio už 10 kilometrų, ji taip ir nepasiekė. 

Bevažiuojant namų link Linos A. vairuojamą automobilį sumėtė. Šakviečio kaimo Laukų g. šis nulėkė į griovį. Po kurio laiko prie jos privažiavo policijos pareigūnai. Apie įvykį policiją tikriausiai informavo pro šalį važiavę žmonės. Pareigūnams buvo pranešta apie nuo kelio nuvažiavusį automobilį, kurio vairuotoja galimai neblaivi.

Policijos pareigūnams ji iš karto prisipažino esanti neblaivi. Šie patikrino jos blaivumą – alkotesteris parodė 2,05 promilės girtumą. 

Pareigūnai, apžiūrėdami transporto priemonę, ant keleivio sėdynės pamatė dar 2 butelius sidro.

Lina A. siekė išvengti baudžiamosios atsakomybės, prašydama nutraukti bylą pagal laidavimą. Laiduotoja sutiko būti jos sesuo A. D., kuri paaiškino, kad nuo kaimo, kuriame gyvena Lina, iki Tauragės miesto yra apie 25 km. Ji su seserimi sutaria labai gerai, dažnai susitinka ir bendrauja, Lina klauso jos patarimų. Laiduotoja sakė, kad pati dirba seniūnijoje specialiste ir mano, kad galės padaryti teigiamą įtaką savo seseriai. 

„Esant A. D. prašymui perduoti Liną A. jos atsakomybei pagal laidavimą, teismas atsižvelgia į tai, kad kaltinamoji padarė nesunkų tyčinį nusikaltimą, nusikalto pirmą kartą, visiškai pripažino savo kaltę ir nuoširdžiai gailisi padariusi nusikalstamą veiką. Kadangi Lina A. teisiama pirmą kartą, duomenų apie naujai padarytas nusikalstamas veikas ar pradėtus ikiteisminius tyrimus byloje nėra, administracine tvarka nebausta, darytina išvada, kad yra pagrindo manyti, jog kaltinamoji ateityje laikysis įstatymų ir nedarys naujų nusikalstamų veikų“, – rašoma teismo nuosprendyje.

Tauragės apylinkės teismo teisėja Daiva Žebelienė baudžiamąją bylą nutraukė, nustatydama metų laidavimo terminą. Jeigu per tą laiką Lina A. nepadarys naujų nusižengimų, šis įvykis jai neturės didelių pasekmių ir teistumo neužtrauks. 

Vis dėlto teismas nusprendė, kad Lina A. negalės vairuoti mažiausiai 2 metus, be to, per 3 mėnesius turės sumokėti 350 eurų baudą į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą. 

 

Nuotrauka
a
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 14 valandų
Policijos pareigūnui suplanuoti savo laisvalaikį – misija sudėtinga. Net tada, kai išsirengia į kokią šventę ar koncertą, iki jo gali nenuvažiuoti, jei jo kelyje pasitaikys grėsmę kitų sveikatai ar gyvybei keliantys žmonės, kuriuos palikti likimo valiai būtų neatsakinga. Juo labiau, kad policijos pareigūnui užmerkti akis prieš negeroves, pamatytas kad ir nedarbo metu, neleidžia jo duota priesaika „Ginti. Saugoti. Padėti“. Viena tokių istorijų pasidalyta Lietuvos policijos puslapyje.
Nuotrauka
greitoji
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 20 valandų
Vakar, pėsčiųjų perėjoje ties „Lidl“, partrenkta penkiolikmetė. Po medikų apžiūros paauglė išleista namo, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.
Nuotrauka
policija
Nuotraukų koliažas
Įkelta:
prieš 20 valandų
Pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., prie Tauragės apylinkės teismo žingsniavęs vyras pastebėjo tris itin agresyvius asmenis, kurie, anot jo, konfliktavo tarpusavyje bei daužė kelio ženklus. Vyras nedelsdamas paskambino į policiją ir tuo pat metu sekė jaunuolius.
Nuotrauka
policija
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Viename Tauragės prekybos centre dirbusi kasininkė už svetimo turto pasisavinimą rugsėjo 17-ąją stojo prieš Tauragės apylinkės teismą. Pareigūnai nustatė, kad moteris pasilikdavo pinigus, kuriuos už prekes sumokėdavo pirkėjai, nepasiimdavę kvitų. Darbuotoja atlikdavo prekių grąžinimo operaciją, nors realiai pirkėjai prekių negrąžindavo. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-17
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistės apstulbo, kai apsilankiusios vienos šunų savininkės namuose patyrė jos smurtą. Byla pasiekė teismą. Smurtautoja, šunų savininkė, rugsėjo 13-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį.
Nuotrauka
a
VSAT Pagėgių pasienio rinktinės nuotraukos
Įkelta:
2021-10-15
Vilniuje ir Tauragėje į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 8 tūkst. pakelių cigarečių ir su šio krovinio gabenimu siejami du asmenys, vienas jų – tauragiškis. Vyro namuose atliktos kratos, taip pat sulaikyti abiejų šių vyrų automobiliai, – pranešė VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai.
Nuotrauka
Tauragės policijos nuotrauka
Įkelta:
2021-10-14
​​​​​​​Budrių ir pilietiškų žmonių dėka policijos pareigūnai per ypač trumpą laiką atskleidė nusikalstamą veiką ir nustatė jos kaltininką. Apie tai savo feisbuko paskyroje skelbia Tauragės apskrities policija.
Nuotrauka
a
Asociatyvi policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Tauragiškis G. Š. sulaukė teismo verdikto po įvykio, kai girtas iš draugo namų išvažiavo automobiliu namo ir susidūrė su kitu automobiliu. Negana to, pasišalino iš eismo įvykio. Rugsėjo 2-ąją Tauragės apylinkės teismas jo atžvilgiu paskelbė baudžiamąjį įsakymą.
Nuotrauka
a
Tauragės AVPK nuotrauka
Įkelta:
2021-10-13
Narkotines medžiagas vartojantys ir gabenantys asmenys pareigūnams kartais įkliūva visai netikėtai. Pirmadienį, apie 14.15 val., policijos pareigūnai Šilalės rajono Šeručių kaime pastebėjo maišą nešantį vyriškį, kuris, pamatęs policijos pareigūnus, paspartino žingsnius ir pradėjo vengti kontakto. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą, todėl buvo nuspręsta asmenį patikrinti.
Nuotrauka
a
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Vakar patruliuodami mieste policijos pareigūnai Pramonės gatvėje užfiksavo lenkimo metu ištisinę liniją kirtusį ,,Volvo S80“​​​​​​​. Automobilį sustabdę pareigūnai vairuotojui pranešė, jog vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles bei priminė jo laukiančią atsakomybę. Vairuotojas pasiūlė „sutarti gražiuoju“.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2021-10-12
Praėjusią savaitę, spalio 7-10 dienomis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai.
Nuotrauka
a
Fesibuko grupėje „Tauragės turgelis“ publikuota nuotrauka
Įkelta:
2021-10-08
Vakar, apie 11 val., pavogtas prie Bažnyčių gatvėje esančios parduotuvės „Čia“ stovėjęs dviratis. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, dviračio savininkas prašo atsiliepti ką nors žinančius.
Nuotrauka
sukčiai
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-10-05
Vis daugiau mūsų gyvenimo persikeliant į internetinę erdvę, paskui mus seka ir nusikaltėliai. Pasitelkdami įvairius metodus nuotoliniai sukčiai kėsinasi ne tik į mūsų turtą, bet ir asmens duomenis. Deja, apsigauti nesunku – šiandien sukčių siunčiamų žinučių neatpažįsta kas antras lietuvis, rodo naujausias Lietuvos gyventojų tyrimas.  Lietuvos policija su telekomunikacijų bendrove „Bitė Lietuva“  sukūrė įrankį padedantį atpažinti populiariausias nuotolinio sukčiavimo rūšis Lietuvoje.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-10-03
Rugsėjo 2-ąją tauragiškis M. L. išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį byloje dėl dviejų žmonių sumušimo. Vyras, anksčiau jau teistas už grasinimą nužudyti bei sukeltą avariją, aiškino labai besigailintis padaręs nusikaltimus ir teisinosi, kad dėl visko kaltas alkoholis.