Nusikalsti sugundė uogienės ir sultys
Įkelta:
2022-01-08
Nuotrauka
uogiene
Nuotraukos autorius:
Aasociatyvi pexels.com nuotrauka

Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 

Pareigūnai išsiaiškino, kad vidurinį išsilavinimą įgijęs, jau anksčiau už neteisėtą alkoholio gamybą teistas A. M. ir vėl rezga planus įvykdyti nusikaltimą. Jo namuose atlikta krata, kurios metu rasta 35,9 litro naminės degtinės, 109 litrų brogos (raugalo) namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti. Be to, netikėtai pareigūnai namuose rado ir ginklą.

Kaltinamasis A. M. teigė, kad šių metų pavasarį savo namuose pasigamino naminės degtinės gamybos aparatą. Vyras teigė, kad, namuose turėdamas senų uogienių, sulčių, norėjo iš jų pasigaminti naminės degtinės ir naudoti ją savo reikmėms. Iš senų uogienių, sulčių ir cukraus per tris kartus vyras pasigamino 38,5 litro iki 39 laipsnių koncentracijos gėrimo, kurį ragavo pats. Teisme kaltinamasis sakė, kad kitų asmenų nevaišino ir minčių apie alkoholio pardavimą neturėjo. 

Vyras nurodė, jog niekas nežinojo, kad jis turi degtinės gaminimo aparatą ir jau yra  jos pagaminęs. Jis teisme pripažino, kad padarė nusikalstamą veiką ir nuoširdžiai gailėjosi.

Be kita ko, A. M. aiškino, kad nelegaliai laikomą šautuvą rado ardydamas seną nenaudojamą krosnį. Pasak jo, kadangi buvo savaitgalis ir  ruošėsi išvykti į užsienį, jis nespėjo šautuvo nunešti į policijos komisariatą. A. M. teigė, kad namą, kuriame atlikta krata, paveldėjo, o krosnis pastatyta seniai, tad kas ten padėjo šautuvą, jis nežino. Vyriškis teigė šiame name gyvenantis jau apie 20 metų, o krosnis buvo visiškai nenaudojama ir niekas nežinojo, kas joje yra. Vis dėlto dėl ginklo laikymo kaltę jis pripažino visiškai. 

A. M. buvo nuteistas už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą ir už neteisėtą disponavmą šaunamaisiais ginklais. Jam skirta subendrinta 2 tūkst. eurų bauda ir 30 parų arešto. Tiesa, Tauragės apylinkės teismo teisėja Raimonda Pauparienė nusprendė atidėti paskirtos arešto bausmės vykdymą 3 mėnesiams ir paskirti A. M. tuo laikotarpiu intensyvią priežiūrą – nuteistojo buvimo vietos pagal nustatytą laiką kontrolę elektroninio stebėjimo priemonėmis, nustatant jo buvimą namuose nuo 22 val. iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu. Be to, vyriškis įpareigotas per visą bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpį neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. Alkoholį ir ginklą nuspręsta sunaikinti.

 

Nuotrauka
Autoriaus nuotrauka
Įkelta:
prieš 16 valandų
Policijos pareigūnams gerai žinomas, ne kartą teistas R. L. balandžio 19-ąją išgirdo Tauragės apylinkės teismo nuosprendį už sugyventinės sumušimą.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 21 valanda
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato įvykių suvestinėje – keli įvykiai: Tauragės rajone apgadintas baseinas, pavogtas dviratis, Pagėgiuose pavogti vamzdžiai, sudegė girto vyro vairuotas automobilis.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Tauragės apskrities policija informuoja, kad gegužės 26 d. apie 14 val. gavo vyro, gimusio 1960 metais, pranešimą apie iš sąskaitos dingusią nemažą sumą pinigų.
Nuotrauka
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Gegužės 24 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami akcizais apmokestinamų prekių kontrolę, Šilutės rajone, Pjaulokių kaime, miške, rado įrangą naminei degtinei gaminti.
Nuotrauka
akistata
Įkelta:
2022-05-23
Tauragės apylinkės teismas balandžio 22-ąją išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl praėjusiais metais Tauragėje įvykusios skaudžios avarijos, kurioje nukentėjo ir vaikas. Avarijos kaltininkas gailėjosi, aiškino, kad buvo išsiblaškęs, dėl to nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio ir su juo susidūrė.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-20
Anksčiau 7 kartus už vagystes, smurtą, narkotinių medžiagų turėjimą teistas R. N. šįkart „prisidirbo“ nugvelbęs iš Tauragėje parduotuvės 8,4 euro vertės degtinės butelį. Tauragės apylinkės teismas jį už įvykdytą vagystę nuteisė areštu.
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-05-19
Tauragės apskrities policija informavo gavę pranešimą dėl neteisėtai, Šilalės rajone, Kaltinėnų miestelyje, laikomų lygiavamzdžio šautuvo šovinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuotrauka
dingo
Įkelta:
2022-05-18
Policija išplatino pranešimą apie dingusį vyrą. Gegužės 16-ąją,  apie 12 val. iš sodybos, Šilutės rajone, Minijos kaime, išėjo ir iki šiol negrįžo Rimgaudas Juozas Strumyla, gimęs 1949 metais.
Nuotrauka
pinigai
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2022-05-16
Savaitgaliui praėjus, policijos pareigūnai pastebi, kad gyventojai vis dar pakliūna į sukčių pinkles. Šį kartą iš asmens apgaulės būdu b uvo išvilioti 2800 eurų.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2022-05-16
Teisėsaugai gerai žinomas, net 9 kartus teistas E. P. Tauragės apylinkės teisme išgirdo nuosprendį dėl jam pateiktų kaltinimų sumušus pas jį namuose prisiglaudusį vyriškį.