autobusai
8 valandas 34 minutes ago
Tauragės autobusų parką papildė dar du nauji elektriniai autobusai. Taigi iš viso jame yra jau 5 elektrobusai. Ruošiamasi pirkti dar 4, tačiau kol kas šie planai migloti. Skelbiama ir apie naujus maršrutus.
policija
1 dieną 10 valandų ago
„Norėjau kaip geriau, bet tik prisidariau sau problemų“, – Tauragės apylinkės teisme ištarė ne kartą už vairavimą esant neblaiviam ir vagystę teistas E. N. 
nuotrauka
2022-01-14
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį kilusi audra nerimo ir rytą. Stiprus vėjas Tauragės rajone vartė medžius, o mieste iš vieno gyvenamojo namo kiemo nunešė šiltnamį. 
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
2022-01-09
Tauragės apylinkės teisme nuteistas kreditą iš finansų įstaigos panoręs gauti vyriškis, prieš porą metų jau teistas Šilutėje bei Kaune dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės, jos duomenų panaudojimo bei pasipriešinimo valstybės tarnautojui. Bylos duomenimis, G. B. šįkart pateikė suklastotą dokumentą, todėl gruodžio 8-ąją jam paskelbtas naujas nuosprendis. 
stream
2022-01-08
Gruodžio 21-ąją pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro (PMMC). 
uogiene
2022-01-08
Policijos pareigūnų susidomėjimą sukėlęs tauragiškis kaip reikiant prisidirbo. Iš pradžių dėl gaminamos „naminukės“ įkliuvęs vyras, pasirodo, nelegaliai laikė ir šaunamąjį ginklą. Dėl jo tam buvo iškelta baudžiamoji byla, kurioje nuosprendis Tauragės apylinkės teisme paskelbtas lapkričio 30-ąją. 
nuotrauka
2022-01-07
Šiandien, sausio 7-ąją, Tauragės atvira jaunimo erdvė (TAJE) švenčia 4 metų gimtadienį. Jos proga 18 val. organizuojama diskoteka. O prieš ją vienas iš TAJE atstovų Laurynas Kryžauskas, kalbėdamas su „Tauragės žiniomisׅ“, džiaugėsi nuveiktais darbais bei pasidalijo, kokie iššūkiai laukia ateityje. 
nuotrauka
2022-01-07
Viešųjų pirkimų tarnybai konstatavus pažeidimą viešajame pirkime dėl dviračių saugyklų Tauragėje įrengimo rajono meras teigia, kad pažeidimo būta viso labo biurokratinio.
nuotrauka
2022-01-05
Pagėgių savivaldybės teritorijoje esanti Endriškių palivarko sodyba buvo apgriauta, o jos plytos parduotos. Pastatas registruotas Kultūros vertybių registre, kadangi turi didelės mokslinės, kultūrinės, istorinės reikšmės. Taigi prieš Tauragės apylinkės teismą stojo plytas išardęs ir iš svetimo turto pasipelnęs vyriškis, turintis polinkį alkoholiui ir norėjęs gauti pinigų gėrimams įsigyti. Už paveldo sunaikinimą Tauragės apylinkės teismas  iš vyro Kultūros paveldo departamento naudai priteisė net 7164,41 euro žalos atlyginimo. 
nuotrauka
2022-01-04
Vienas tiltų Tauragės apskrityje, kelyje Gudai–Natkiškiai–Sartininkai, pripažintas netekusiu istorinės vertės, informuoja Pagėgių savivaldybė. Taigi sustoję tilto tvarkymo darbai bus pradėti nuo sausio 10-osios.