baldai
2023-03-24
Dėl iš kamino sklindančių dūmų Tauragės dvare gyvenanti moteris, pavadinkime ją  Jurgita (vardas, pavardė redakcijai žinoma), konfliktuoja su kaimynystėje įsikūrusios įmonės direktoriumi. Moters teigimu, baldų gamybos bendrovėje deginamos neleistinos medžiagos ir dėl to į aplinką patenka nuodingi teršalai. Dėl to ji kreipėsi į aplinkosaugininkus, kurie atliko patikrinimą. Tiesa, pats įmonės direktorius nesijaučia darantis ką nors blogo – sako, kad nieko neleistino nekūrena. 
ligonine
2023-02-26
Prie Tauragės ligoninės iškils priestatas. Šiuo metu planuojamos ligonių priėmimo patalpų statybos. 
medikai
2023-02-25
Nuo šių metų pradžios didėja darbo užmokestis viešųjų ir biudžetinių sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, skelbia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Pokyčiai neaplenkė ir Tauragės. 
Autoriaus nuotrauka
2023-01-09
​​​​​​​„Mūsų darbas ir pareiga – ne juos smerkti, o padėti, patikėti jų galimybe pasikeisti. Kartais žmogui užtenka tik tikėjimo juo“, – sako Probacijos tarnybos specialistė Ramunė Metrikienė, Tauragėje ir Pagėgiuose prižiūrinti nuteistuosius, kurie bausmes atlieka išvengę realaus laisvės atėmimo. 
ateities takas
2023-01-03
Klaipėdos apygardos teismas lapkričio 8-ąją paskelbė nuosprendį recidyvistu pripažintam Žydrūnui Kakšiui, kuris Tauragėje, Ateities take, peiliu nudūrė tauragiškį. 
kovo 11 gatve
2022-12-12
Dėl anksčiau prasidėjusio žiemos sezono dalyje Tauragės rajono gatvių sustabdyti remonto darbai. Planuojama, kad jie bus pratęsti, kai tik oro sąlygos leis. Kad šiemet gatvių ir kelių remontui skirtos lėšos būtų panaudotos, jų perskirstyti į skubiai sušauktą posėdį trečiadienį rinkosi rajono politikai. 
policija
2022-12-11
Nuo seksualinių nusikaltimų nukentėjusiems žmonėms pagalbą teikiančio Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro (KOPŽI) vadovė Kristina Mišinienė atkreipia dėmesį, kad po Rusijos sukelto karo Ukrainoje iš jos bėgančios moterys ir merginos susiduria su milžinišku pavojumi – jos įviliojamos į prostitucijos voratinklį. 
raminta
2022-12-10
Suskaudus gerklei žmogus ieško pagalbos – kreipiasi į gydytoją, geria jo išrašytus vaistus. Tačiau ištikus emocinėms bėdoms neretai užsisklendžiama savyje. Laiku neatkreipiamas dėmesys į patiriamus psichologinius sunkumus gali turėti skaudžių pasekmių, sako Tauragės visuomenės sveikatos biuro (VSB) atstovė Raminta Lešinskaitė.
sniegas kelias
2022-12-06
Iškritus sniegui eismo sąlygos tapo sudėtingesnės. Tačiau kelininkai susitvarko – pagrindinės Tauragės gatvės nuvalomos laiku. Bet tauragiškiai kalba apie kitą problemą – visas nuo gatvių sniego valytuvų nugramdomas sniegas nustumiamas tiesiai ant šaligatvio. Ne ką mažiau pasipiktinimo sukelia ir slidžios miesto žvyruotos gatvės, kurios dabar labiau primena čiuožyklas. 
gmp
2022-12-06
Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojų saugumą. Šalį sukrėtė žinia, kad vienas GMP darbuotojų Vilniuje, gelbėdamas jaunuolį, nusitrenkė elektra ir po kelių dienų mirė ligoninėje. Nuskambėjo ir kitas incidentas: vienoje sostinės degalinių atgaivintas pacientas sumušė GMP vairuotoją. Tauragėje panašių situacijų kol kas išvengti pavyksta, tačiau, siekdami apsisaugoti nuo agresijos, medikai neretai kreipiasi pagalbos į policiją.