Buvęs medžiotojas teismo duris pravėrė per neapdairumą
Įkelta:
2022-08-09
Nuotrauka
kulka
Aprašymas

Asociatyvi unsplash.com nuotrauka

Anksčiau neteistas, dirbantis T. A. šią vasarą atsidūrė teisme, kaip pats sakė, per neapsižiūrėjimą. Vyriškis pamiršo turintis šovinių. 

Byloje nepatikslinama, dėl ko policija pasibeldė į vyriškio namus, tačiau pastarųjų atvykimas davė rezultatų – pagal teismo dokumentus, šių metų gegužės 18-ąją kaltinamojo namuose apsilankę policijos pareigūnai aptiko 8 šaudmenis. Jie buvo rasti gyvenamojo namo rūsyje. 

Specialistai nustatė, kad 7 šoviniai – 12-o kalibro, o 1 – 16-o kalibro, skirti šaudyti „B“ kategorijos šaunamaisiais ginklais.

Kaltinamasis T. A. savo kaltę pripažino. Vyriškis nurodė, jog anksčiau buvo medžiotojas, tačiau 2019 metais, kai buvo nubaustas administracine tvarka už medžioklės taisyklių pažeidimą, jam buvo panaikintas medžiotojo bilietas ir leidimas ginklui. T. A. teisinosi neapsižiūrėjęs, kad dėkle bei seife užsiliko šovinių. Be to, jis tikino šovinių neketinęs panaudoti. Kaltinamasis sakė ginklo nebeturintis. Nurodęs, kad labai gailisi ir įsipareigoja ateityje laikytis įstatymų, vyriškis prašė atleisti jį pagal laidavimą paskiriant laiduotoja jo žmoną. Kaltinamasis tikino, kad žmona yra išsilavinusi pedagogė, neteista ir jam gali daryti teigiamos įtakos.

Teisme T. A. žmona nurodė neigiamai vertinanti sutuoktinio padarytą nusikalstamą veiką, apie tai su sutuoktiniu daug kartų kalbėjo. Ji tikino, kad vyras jos klauso. Moteris teigė mananti, kad vyras daugiau taip neatsakingai nebepasielgs. 

Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Mindaugas Stonkus sutiko dėl kaltinamojo atleidimo nuo baudžiamosios atsakomybės laiduojant už jį sutuoktinei, tačiau jis prašė nustatyti vienerių metų laidavimo terminą ir skirti 300 eurų dydžio užstatą. Teismas su tuo sutiko. 

„Įvertinus kaltinamojo T. A. asmenybę teigiamai apibūdinančias aplinkybes – praeityje neteistas, jo požiūrį į padarytą nusikaltimą – prisipažino padaręs jam inkriminuotą nusikalstamą veiką, nuoširdžiai gailisi dėl jos įvykdymo, teismas sprendžia, kad yra pakankamas pagrindas manyti, jog ateityje T. A. laikysis įstatymų ir nenusikals“, – rašoma teisėjo Osvaldo Briedžio pasirašytame ir liepos 5-ąją paskelbtame nuosprendyje.

 

Nuotrauka
nuotrauka
taurage.policija.lrv.lt nuotrauka
Įkelta:
prieš 6 valandas
Galiojantys šalies įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją. Deja, numatytų taisyklių laikosi ne visi – tauragiškės namuose pareigūnai rado 144 talpas alkoholinio.
Nuotrauka
imtynes
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
2023-06-07
Birželio 3-iąją Vilniaus Katedros aikštėje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Vilnius Open“, kuriame Tauragės sporto centro imtynininkai parodė tvirtą sportinį charakterį ir kovotojų dvasią bei iškovojo dešimt medalių.
Nuotrauka
teismas
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-06-06
Pirmadienį Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį didelio atgarsio sulaukusioje šuniukų su pakirptomis balso stygomis byloje. Tauragiškė už žiaurų elgesį su gyvūnais turės 8 mėnesius dirbti viešuosius darbus visuomenės labui po 30 valandų per mėnesį.
Nuotrauka
miesto svente
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-06-05
Džiugu, kad šiais ir praėjusiais metais per miesto šventę, kuri tęsis iki sekmadienio, iki šiol nepasitaikė incidentų ir nekilo konfliktų, kuriuos spręsti galėtų jau tik policijos pareigūnai. 
Nuotrauka
gaisrine
Aušros Augustytės nuotrauka
Įkelta:
2023-06-02
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad dėl radinio Papušynės kaime buvo įvestas planas „Skydas“.
Nuotrauka
policijos kateris
Lietuvos policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-30
Šeštadienio rytą, gegužės 27 d., Šilutės mažųjų laivų uoste buvo pakrikštytas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) greitaeigis kateris „Jūragis“.
Nuotrauka
deg
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 25 d. atliko patikrinimą Šilalės rajone, Kreivių kaime
Nuotrauka
namine
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-25
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavę informacijos apie neteisėtai laikomą naminę degtinę, gegužės 23 d. atliko patikrinimą Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje.
Nuotrauka
teismas
klat.teismas.lt nuotrauka
Įkelta:
2023-05-24
Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl artimojo giminaičio – sesers – nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą, išžaginimo ir seksualinio prievartavimo buvo pareikšti 26 metų, penkis kartus teistam vyrui. Vyras pripažintas kaltu dėl sesers nužudymo, išteisintas dėl seksualinio pobūdžio nusikaltimų, nužudytosios seseriai priteistas 5000 Eur neturtinės žalos atlyginimas.
Nuotrauka
kanapes
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gegužės 22 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Nuotrauka
masina
Asociatyvi pexels.com nuotrauka
Įkelta:
2023-05-23
Telšių apylinkės teismas kaltu dėl sukurstymo pateikti melagingą informaciją siekiant įgyti dokumentą pripažintas 38-erių metų Kelmės rajono gyventojas A. K. Neteisėtą veiką sutikęs įvykdyti jo pažįstamas – 32 metų tauragiškis D. D. – pripažintas kaltu dėl melagingos informacijos pateikimo siekiant įgyti dokumentą bei dokumento suklastojimo. Abiems vyrams skirtos 2,5 tūkst. eurų siekiančios baudos.
Nuotrauka
policija
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, gegužės 15–21 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Nuotrauka
alkotesteris
Tauragės apskrities policijos nuotrauka
Įkelta:
2023-05-22
Tauragės apskrities policija informuoja pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl neblaivaus vairuotojo, kuris apgadino ir kitą automobilį.